Evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel firma üzerinden almak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde tutuyor ve nakliyat işlemlerinde A’dan Z’ye her detayı ilgileniyoruz. Firma bünyemizde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor olup, bu alanda tüm eğitimlerini tamamlamış ve tecrübe sahibi kişilerdir.

Gelişen teknoloji ve ürünleri ile birlikte çalışma prensiplerimizi de her geçen gün değiştiriyoruz. Firma olarak en önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi kaliteli ve hızlı hizmettir. Eşyalarınız bizlere vermiş olduğunuz adresten teslim alındıktan sonra yaklaşık 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Firmamız sayesinde artık ev taşıma işlemlerinizi ertelemenize gerek kalmaz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat işlemleri diğer taşımacılık işlemlerine göre hem meşakkatli hem de daha zorludur. Tüm eşyaların tek tek paketlenmesi ve kurulum gerektiren eşyaların da sökülüp tekrardan kurulması gerekir. Bu gibi durumlar kişileri uğraştırdığından dolayı taşınma işlemlerini ertelerler. Ancak firmamız bu süreçlerin başından sonuna dek sizlere destek olarak tüm işlemlerde aktif bir şekilde rol alır.

Eşyalarınızı taşır, araç içerisine düzgün bir şekilde yerleştirir, kurulum gerektiren tüm eşyaların kurulumunu yapar ve eşyalarınızın paketlenmesine destek olur. Paketleme işlemlerinde kırılma olasılığı yüksek olan eşyalara personellerimiz ayrı bir hassasiyet gösterir ve hem araca yerleştirirken hem de araçtan indirilme esnasında ekstra dikkatli olur. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde bu nokta daha önemli oluyor.

Ev Taşıma

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde donanımlı araçlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. İster yaz aylarında isterseniz de kış aylarında dilediğiniz tüm noktalara taşınabilirsiniz. Kış aylarında eşyalarınızın zarar görmemesi adına kapalı kasa araçlar kullanıyoruz. Parça eşya taşıma hizmetimiz için de bu araçları kullanıyoruz.

Yaz aylarında ise kapalı kasa araçlara ihtiyaç duymadan açık kasaya sahip araçlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Sizler de dilerseniz ev taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Eşya Taşıma

Firmamız şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri alanında Türkiye’nin her noktasında sizlere hizmet veriyor. Şehirlerarası eşya taşımacılık hizmetlerinde belirlemiş olduğumuz tutarlar eşyanın taşınacağı noktaya göre farklılık gösterebilir. Ancak firmamız, her bütçeye uyumlu yapısı ile sizlere hizmet veriyor.

Dilediğiniz tüm şehirlere, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Parça eşya taşıma hizmetleri diğer taşımacılık işlemlerine göre daha az detayı olan ve fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunulan bir hizmettir. Parça eşya, evde tek başına kalan ve iş dolayısı ile şehir değiştirmek isteyen kişiler, öğrenci olan ve bu nedenle kendi şehrine taşınacak olan kişilerin eşyaları için parça eşya taşımacılık hizmetleri faaliyet gösteriyor.

Aynı araç içerisinde farklı kişilere ait eşyalar bulunuyor. Bu eşyalar araç düzeninde ilk teslimatı gerçekleştirilecek ise aracın ön taraflarına yerleştiriliyor. En son teslim edilecek ise de aracın sonlarına yerleştiriliyor. Bu sayede teslimat esnasında vakit kaybı yaşamdan eşyalarınız 1 ila 2 iş günü içerisinde dilediğiniz noktalara teslim ediliyor. Hatta şehirlerarası eşya taşıma hizmeti de bu konuda veriliyor.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşıma hizmetlerinde firmamız oldukça tecrübelidir. Ofis içerisinde yer alan önemli evraklarınız koli içerisine tek tek yerleştirilir ve üzerine hangi evrakların koli içerisinde yer aldığı belirtilir. Ofis içerisinde de kurulum gerektiren eşyalar var ise kurulumları firma personellerimiz tarafından yapılır.

Sizler de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizler ile iletişime geçerek ofis taşıma işlemleriniz için destek alabilirsiniz. Nakliyat işlemleri ve nakliyat hizmetleri fiyatları ile ilgili bilgi almak isterseniz bizlere hem telefonlarımız hem de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Hayal ettiğiniz şehre ve eve kavuşmak için firmamızdan profesyonel destek alarak tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.