Güngören evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız sizler için zorlu bir süreç olan taşınma işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirerek bu sürecin hızlı geçmesini sağlamaktadır. Bulunduğumuz il içerisinde farklı bir semt veya mahalleye yahut farklı bir ile taşınmak zorunda kaldığımızda Nakliyat hizmeti sunan firmalardan Yardım almak eşyalarımızın güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sunacaktır.

Ev veya iş yerinde kullandığımız eşyalar maddi değeri yüksek ve bizler için önemli işlevleri yerine getiren eşyalardır. Bu eşyalar tek başına kaldırıp hareket ettirebileceğimiz kadar hafif değildir. Bunun için yardımcı ekipman kullanımı ve fiziki güç önemli yer teşkil eder. Evden eve nakliyat hizmeti teknolojinin imkanlarından faydalanarak profesyonel anlamda bu hizmeti sağlamaktadır.

Güngören Ofis Taşıma

Geçim kaynağımız olan iş yerinin taşınması işlemleri de bazı durumlarda zorunlu hale gelmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız sizin için işyerinizde bulunan eşyaların Nakliyat hizmetini sağlayarak kolay bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır. Ofis gibi yerlerde bulunan kıymetli evraklar özel olarak paketlenerek muhafaza edilir güvenli bir şekilde yeni yerlerine taşınır.

parça eşya taşımacılığı
parça eşya taşımacılığı

Önem sırasına göre eşyalarınız tasniflenerek taşınmaktadır. Bizlere ulaştıktan sonra ön inceleme için uzman personelimiz işyerinize gelerek gerekli planlamaları yapar ve Bu doğrultuda Nakliyat hizmetini yerine getirir. Önemli evrakları ve arşivinizi etiketleyerek herhangi bir karmaşa oluşmasına engelleyecek şekilde hizmet sunmaktadır.

Güngören Şehirler Arası Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat hizmetlerini şehirlerarası ve uluslararası çapta veren firmamız eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti özenle yapılmak zorundadır. Son teknoloji ve son model taşıma araçlarımız eşyalarınızın herhangi bir sarsıntı çizilme ve kırılma yaşanmadan taşınmasına olanak sunar.

Uzman personelimiz tarafından özenle paketlenen ve muhafaza edilen eşyalarınız taşıma aracına düzenli bir şekilde yerleştirilerek sabitlenir ve uzun yolculukları boyunca herhangi bir düşme veya kırılmaya maruz kalmaz. Özel ambalaj malzemeleri eşyalarınızın maruz kalacağı darbeleri absorbe ederek zarar görmesini engellemektedir. Eşyalarınız eksiksiz ve sağlam bir şekilde yeni yerlerine taşınır.

Güngören Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma aynı güzergâh üzerinde bulunan farklı kişilere ait eşyaların tek bir nakliye aracı kullanılarak taşınması işlemine verilen isimdir. Çok daha ekonomik olan bir yöntem sayesinde eşyası az olan öğrenci, bekar kişiler veya çeyiz taşıyacak olan kişiler avantaj elde etmiş olurlar. Parça eşya taşımacılığında öncelikle en son yüklenen evin ilk önce indirileceği için yükleme aracına bu durum dikkate alınarak yükleme yapılmalıdır. Firma olarak sağlamış olduğumuz parça eşya taşımacılığında eşyalar neden arasana bariyer yerleştirilerek eşyaların karışması veya kaybolma durumlarını önlemekteyiz.

Güngören Şehir içi Nakliyat

İş değişikliği, yeni bir ev satın alma, eğitim durumu, komşular ile yaşanan uyuşmazlıklar ve birçok nedene bağlı olarak bulunduğumuz şehirde farklı bir semt veya mahalleye taşınmak durumunda kalabiliriz. Böyle durumlarda şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamız sizler için anahtar teslim eşyalarınızı yeni yerine taşımaktadır. Firma olarak şehir içi nakliye hizmet ücretlerini eşyaların durumu bulunduğu kat ve taşınacak olan kat yüksekliğine göre belirlemekteyiz.

Alanında uzman personelimiz hizmet öncesinde tek parça halinde taşınamayacak dolap veya beyaz eşyalar nasıl demonte hale getirir. Gerekli paketleme işlemlerinden sonra nakliye aracına yüklenerek yeni yerinde tekrar montaj işlemlerine tabi tutularak kullanabileceğiniz hale getiriler. Bu sayede eşyalarını da herhangi bir zarar görmeden güvenli bir şekilde taşımış olurlar. Uzman olmayan kişilerce yapılan Nakliyat hizmetlerinde de montaj işlemleri yapılmadığı için mobilya gibi eşyalarınızın bağlantı noktalarında gevşeme ve kırılmalar meydana gelir.

Güngören Asansörlü Nakliyat

Günümüzde yüksek katlı binaların inşa edilmesi bazı zorlukları beraberinde getirmiştir. Özellikle taşınacak olan kişilerin yüksek binalarda oturması veya yüksek bir binaya taşınacak olması eşyaların taşınma esnasında zarar görmesi endişesine neden olur. Firma olarak son teknoloji asansörler kullanılarak taşınma işlemleri çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Uzman asansör operatörlerimiz tarafından kullanılan bu asansörler çok yüksek binalarda kolay taşıma imkânı sağlamaktadır.

Güngören Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız vermiş olduğu bütün hizmetleri sigorta kapsamında yerine getirerek taşınma esnasında meydana gelebilecek kaza, yangın ve farklı durumlara karşı maddi zarar görmenizi engellemektedir. Eşyalarınızın kırılma ve çizilmelerine karşı da sigortalı Nakliyat hizmeti vererek gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlayacaktır.