Tuğcular Nakliyat senelerin deneyimi ile sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir. Daima kaliteli hizmet anlayışı ile ilerlediğimiz bu yolda birçok kişinin nakliyat taleplerine çok olumlu şekilde yanıt vermeyi başardık. Her işimizde ciddiyetle çalışarak en üst seviyede bu çalışmalarımızı tamamladık. Evden Eve Nakliyat, eşya depolama, şehir arası nakliyat veya şehir içi nakliyat gibi geniş bir alanda bizi tercih eden insanların duyduğu memnuniyet, bizi daha da fazla çalışmaya teşvik etmektedir. Bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye de özen göstermektedir.

Firmamız Evden Eve Nakliyat ve eşya depolama haricinde ofis taşımacılığı, asansörlü taşıma, mağaza taşıma, parsiyel taşıma ve askılı taşıma gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bize ulaşmanız halinde kendinizin belirleyebileceği seçenekler ile kolay şekilde nakliyatın başlamasını sağlayabilirsiniz.

Göztepe Eşya Depolama

Eşya depolama sizlere avantajlı biçimde sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Firmamız diğer nakliyat türlerinde olduğu gibi nakliyat ve lojistik alanının önemli bir konu olan eşya depolama konusunda da destek olmaktadır. Eşya depolama ihtiyacı sürekli olarak gerekebileceği gibi anlık olarak da eşyalarınızı bir yerde bekletmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda eşyalarınızı bekletebileceğiniz güvenli şirketlerden biri olarak Türkiye’nin her noktasında eşya depolama yapmaktayız. Firmamız alt yapısının güçlü olması ve büyük bir nakliyat şirketi olmasının sayesinde ülkenin her noktasına rahatlıkla ulaşabilmektedir. Merkezimiz İstanbul’dadır. Bununla beraber ülkemizin farklı noktalarında da ofislerimiz yer almaktadır.

Bununla birlikte kurumsal yapımız ile birlikte en hızlı şekilde tüm ihtiyaçlarınıza cevaplar üretmekteyiz. Sürekli bir depoya ihtiyacınız varsa bununla ilgili geliştirdiğimiz avantajları kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Şirketimiz hem kurumsal düzeyde hem de bireyse müşterilerine en avantajları kampanyalar ile herkese özel ve uygun fiyata hizmetleri vermektedir.

Sigortalı Eşya Depolama

Şirketimiz eşya depolama hizmetinde sigorta yapmaktadır. Eşyaların alınmasından başlayarak tekrar size telim edilmesine kadar geçen sürede eşyaların tamamı sigorta kapsamında kalır. Sigortalı taşımacılık anlayışımız sadece eşya depolama hizmeti ile sınırlı değildir. Evden Eve Nakliyat, ofis taşıma, mağaza taşımacılığı gibi alanlarda da geçerlidir. İster bireysel ister kurumsal olun tüm herkes için sigortalı taşıma yapılmaktadır. İşin büyüklüğü veya küçüklüğü bizim için önemli değildir.

Örneğin büyük mağazaların taşınmasında, büyük sanayi ürünlerinin ve makinelerinin taşınmasında sigorta zaten talep edilmektedir. Çünkü bunun yasal bir yükümlülük olduğu çalışılan firma tarafından da bilinmektedir. Ticarette karşılıklı güven önemlidir. Bu işlerin daha kolay ve rahat yürümesini sağlar. Karşılıklı güvenin oluşmasında ise özellikle hizmet veren tarafında sağladığı garantiler önemlidir. Sigorta da bunlardan biridir. Belirttiğimiz gibi çalıştığımız kurumsal firmalar bunu zaten nakliyat şirketlerinden talep etmektedir. Bireysel olarak bu hizmeti alanlar ise bazen bunu ihmal edebilmektedir.

Bazı durumlarda bunun önemsenmemesi nedeni ile sigorta istenmediği de bilinmektedir. Bu doğru değildir. Mutlaka, firma vermiyorsa bile bu istenmelidir. Yapılmıyorsa veya geçiştiriliyorsa başka bir yer bulunmalıdır. Diğer bir konu ise sigortalı taşıma konusunda bilginin olmamasıdır. Firma, her işinde bunu yapmıyorsa ve özen göstermiyorsa bireysel olarak hizmet alan ve sigortalı taşımacılık hakkında bilgisi olmayan kişiler bu şekilde de çalışabilir. Ancak bunun olmaması çeşitli sorunlar çıktığında yasal olarak bir belgenin olmaması nedeni ile problem yaşanmasına neden olabilir. Şirketimiz, kurumsal yapısı nedeni ile herkese sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Sadece nakliyat için değil eşya depolama hizmetimizde de sigorta geçerlidir. Güvenle ve en modern yöntemler ile birlikte nakliyat yaptırmak, depo kiralamak isterseniz mesaj yazabilir veya telefonla arayarak bizimle görüşebilirsiniz.