Evden Eve Nakliyat yaptırmak için doğru bir nakliyat şirketi seçmek kadar önemli bir şey yoktur. İşin %80’lik kısmı tamamen nakliyat şirketinin yürüteceği çalışmalardır. Bu nedenle firmanın işinde ne kadar başarılı olduğu, çalıştığı personellerin ne kadar nakliyat konusuna hakim olduğu, kullanılan araçlar ve getirilen nakliyat araçları hepsi bir bütün olarak nakliyatın gidişatını belirler. Bu belirttiğimiz konuların herhangi birisinde eksik olması istenmeyecek, sizin ekstradan enerji ve zaman harcamanız anlamına gelecek sonuçlar doğurur.

Dolayısı ile hizmet kalitesi düşer. Bir de bunların büyük bir bölümü eksik, hatalı ya da nakliyata uygun olmayacak uygulamalar görüldüğünde, ciddi problemler çıkabilir. Evden Eve Nakliyat firmamız, bu tür konuların her birinde kendini kanıtlamış yerlerden biridir. Türkiye’nin neredeyse her yerinden birçok insan ile çalışmamızın getirdiği deneyimler ve karşıladığımız nakliyat talepleri ile işimizde yakalanması zor bir tecrübeye eriştik. Tecrübemiz ile sizlere uygun fiyatlarla nakliyat yapabilme imkanı sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sigortalı şekilde yapıldığında çok daha güvenli bir zemine oturtulmuş olur. Sigortalı taşımacılık kapsamında taşınan eşyalar, bir anlamda yasal olarak da zarar görmesi durumunda koruma altına alınmış olur. Nakliyat sırasında eşyalar için ne kadar doğru adımlar atılırsa atılsın, ne kadar korunaklı hale getirilirse getirilsin yine de sigorta yapılması bu nedenle zorunludur. Şirketimiz, sigortalı taşımacılık uygulamasını çok uzun senelerce müşterilerimize sunmuştur ve bundan sonra da her alanda sunmaya devam edecektir.

Paça taşıma, Evden Eve Nakliyat, tekstil taşıma alan ne olursa olsun mutlaka sigortalı taşıma yapmaktayız. Bunun dışında eşyaları korumak için aldığımız önlemler de tabii ki vardır. Küresel nakliyat şirketlerinin de uyguladığı, tüm dünyada kullanılan yöntemler ile taşımacılık yapmaktayız. Bunların başında eşyaları doğru şekilde naylona sarmak ve ambalajlamak gelmektedir. Bu aşamada ambalajın düzgün yapılması önemlidir. Özellikle pahalı eşyalar için daha da dikkatli olunmalıdır.

Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Burada en büyük görev ise nakliyat personeline düşmektedir. Personellerimiz her anlamda deneyimli ve üst düzeyde nakliyat bilgisi ile hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya gurupları, kırılacak eşyaları özen ambalaj içine alarak yol boyunca kırılmamasını sağlar. Ekiplerimizin kaliteli işçiliğin yanında kaliteli malzemeler ile bunu yapması güvenlik konusunda kat kat bir avantajı da beraberinde getirmektedir.

Şirketimiz, sizlerin sonrasında sorun ile karşılaşmamanız için, ekstra efor ve zaman harcamamanız için her şeyi düşünmektedir ve olabilecek en iyi koşullarda Evden Eve  Sigortalı Nakliyat hizmeti vermektedir.