Eşya depolama için firmamıza başvuranların sayısı her geçen dönem artmaktadır. Gelişen farklı ihtiyaçlar nedeni ile eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize çok avantajlı fırsatlarla depo kiralama imkânı sunmaktayız. Firmamız merkezi İstanbul’da olmasına rağmen ülkemizin farklı yerlerinde de işlerin hızlı yürümesi amacı ile açtığı ofisler bulunmaktadır. Türkiye’nin her noktasından bize ulaşmanız durumunda, en kısa sürede nakliyat ya da depo kiralama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimizde hem kurumsal hem de bireyse müşterilerimize çeşitli çözüm önerileri sunuyoruz. Bu sayede en avantajlı şekilde eşyalarınızı ve ürünlerinizi depolarımızda bekletmenizi sağlıyoruz. Şirketimizin sunduğu bu hizmette en çok önem verdiği konu güvenliktir. Alınan eşyaların zarar görmeden alınması ve depolarda güvenle bekletilmesi hususunda üst düzeyde güvenlik önlemleri alarak çalışmalarımı yapıyoruz. Firmamız ile çalışmanız durumunda hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızı taahhüt ediyoruz. Size sigorta başta olmak üzere eşyalarınızın güvende kalacağına dair çeşitli yasal güvenceler veriyoruz.

 Kiralık Depo Fiyatları

Şirketimizin sahip olduğu depolar, her model eşyanın ve ürün rahatlıkla bekletilebileceği özelliklerdedir. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan eşyalarınızı bize teslim edebilir ve istediğiniz kadar depolarımızda güvenle bekletebilirsiniz.

Kiralık depo fiyatlarının belirlenmesi bazı değişkenler bulunur bu nedenle işin başında “bu kadar gün için bu kadar ücret alınır” demek doğru olmayacaktır. Şirketimiz ile iletişime geçtikten sonra eşya depolama hizmeti alacağınızı belirtmeniz, sürecin başlatılması için yeterlidir. Talebinizin alınmasının ardından ekiplerimiz adresinize gelerek öncelikle eşyaların durumunu değerlendirmek için inceleme yapacaktır. Eşyaların ağırlığı, türü ya da ürünler için ne tür ürünler olduğu, nasıl saklanacağı da belirlenir. Bu gibi detaylar her zaman bize işimizi kaliteli bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır. Çünkü henüz işin başında yeterli planlamayı yaparak, en doğru işlemleri ofisimizde sizler için hazırlamaktayız.

Depo Kiralama

Ekiplerimiz ürünleri inceledikten sonra bunun bilgisini ofise gönderir. Ofisimizde eşyalarınızın sığabileceği genişlikte, özel eşyalar varsa bunların korunabileceği araç gereçler ile birlikte uygun depoyu seçer. Ardından personellerimiz eşyalarınızı almak için adresinize gelir. Burada da yaptığımız çalışmanın önemli bir katkısı vardır. Eşyaların durumu ve hacmi önceden belirlendiği için buna uygun bir nakliye aracı şirketimizce tahsis edilir. Eşya depolama kadar bu eşyaların adresten alınması ve taşınması da önemli bir konudur. Şirketimizin size tahsis ettiği nakliye araçları, eşyalarınızın sığabileceği kadar geniş ve donanımlıdır. Aynı şekilde ürettiğiniz ürünlerin de taşınması için yeterli kapasitedir.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bununla birlikte tekstil ürünleri için de özel olarak dizayn edilen nakliyat araçlarımız vardır. Askılı taşıma hizmeti de sunan firmamız, depo kiralama konusunda da alınacak tekstil ürünleri varsa, bunun için de askılı nakliyat araçlarını kullanır. Belirttiğimiz tüm bu detaylar sizin daha iyi hizmet almanız için gereklidir.

Şirketimiz nakliyat firması olarak çalışmaların devam ederken, sizlere daha iyi bir hizmeti nasıl sunacağı konusunda da gerekli çalışmaları yapmaktadır. Nakliyatın her anını planlayarak hareket ederek, zamanının daha verimli kullanılmasını sağlamamamız, tecrübeli personeller ile çalıştığımız için işin kalitesinin yükselmesi gibi önemli farklar ile daima kaliteli nakliyat gerçekleştirmekteyiz.

 Eşya depolama ve diğer evden eve nakliyat, askılı taşıma, ofis taşımacılığı gibi alanlarda da bizimle çalışarak ekonomik rakamlar ile birlikte bu ihtiyaçlarınıza yenilikçi ve profesyonel yanıt bulabilirsiniz. Şirketimizin size her zaman en uygun fiyatı vereceğinden emin olabilirsiniz. Bunun yanında mutlak bir kaliteli hizmeti ve sorunsuz taşımayı da garanti etmekteyiz.