Evden eve nakliyat, şehir dışına yapılacaksa eşyaların korunması daha büyük bir önem arz eder. Bunun nedeni ise yol uzun olacağı için devrilme, eşyaların birbirine çarpması gibi istenmeyecek durumlarda eşyaların zarar görmemesidir. Özellikle ülkemizde bazı yollar çok dönemeçlidir. Bununla birlikte engebeli yollar da bazı şehirlere ulaşmak için gidilmesi gereken güzergahta yer alabilmektedir. Yol ne kadar uzun ve zorlu olursa eşyaların da hasar alma riski o kadar artar.

Burada iş tamamen nakliyat şirketinin alacağı önlemlere kalır. Eşyaların araçlara doğru şekilde yerleştirilmesi alınması gereken ilk önlemlerden biridir. Eşyaları doğru sıra ile, büyük ve küçük eşyaları birbirine zarar vermeyecek şekilde konumlandırarak taşınması önlemlerden biri olarak gösterilebilir. Bununla birlikte evden eve nakliyat söz konusu olduğunda mutfak eşyalarının sayısı da fazla olacağı için kırılacak ürünlerin, diğer eşyalardan ayrı bir şekilde yerleştirilmesi de önemlidir.

Feriköy Evden Eve Nakliyat

Bunların yapılabilmesinin iki koşulu vardır. Birincisi; kullanılan nakliyat aracının eşyaları alabilecek kadar geniş olmasıdır. Eğer araç yeteri kadar büyük değilse eşyaların sıkıştırılmış şekilde taşınması nedeni ile belirttiğimiz sıkıntılar ile karşılaşılabilir. Şirketimiz bunun ,için her zaman en doğru araç seçimi ile hizmet vermeye başlar. Araçlarımız içinde büyük ve orta ölçekli nakliyat araçları herkesin ihtiyacına göre nakliyat öncesinden yapılan incelme sonrasında belirlenir.

Bu nedenle eşyaların fazla gelmesi nedeni ile araçlara sığmaması gibi sorunlar yaşanmaz. Eşyaların tam olarak sığacağı, sizin de ekonomik olarak fazla ödeme yapmamanızı sağlayacak bir araç tahsis edilir. Şirketimiz bu konuya oldukça fazla dikkat etmektedir. Kullanılan araç, doğrudan nakliyat fiyatına etki edeceği için her zaman büyük araç kullanmak doğru olmayacaktır. Eğer eşyalar az olmasına rağmen, evden eve nakliyat büyük araç ile yapılırsa, maliyetler arttığı için nakliyat bedeli de artış gösterir. Bunun negatif etkisi ise hizmeti alan kişinin cüzdanına yansır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şirketimiz, müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaktadır ancak sadece bununla yetinmemektedir. Kaliteli hizmet tabii ki önemlidir, ancak bunu ne kadar uygun fiyatla olduğu da sizler için diğer bir önemli konusudur. Şirketimiz fiyat politikaları ile zaten olabildiğince düşük rakamlara taşıma yapmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda piyasada inceleme yapıldığında, bizim düzeyimizde kurumsal yapıya ulaşmış profesyonel bir şirketin vereceği tutardan, daha azına sizlere destek olmaktayız.

Bununla birlikte belirttiğimiz gibi sizin için en doğru aracı tahsis etmekteyiz. Bu sayede doğal olarak da fazladan ödeme yapmayacağınız için yine ekonomik olarak kar elde etmiş olursunuz. Şirketimiz, araçları belirlerken nakliyat öncesinde yaptığı ve ücretsiz şekilde gerçekleştirdiği ekspertiz raporu ile belirler. Bu raporda eşyaların kaplayacağı hacim, ağırlığı ve kırılacak ürünlerin hacmi gibi konular tespit edilir. Raporda yazan bilgiler nakliyat ekibine verilir ve onlarda Sözleşilen tarihte bunlar için gerekli olan ekipmanlar ile birlikte öncesinde belirlenen araçlarla birlikte adrese doğru yola çıkar.

Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Tuğcular evden eve nakliyat olarak gördüğünüz gibi yaptığımız her uygulamada sizlerin daha avantajlı çıkmanızı sağlayacak yöntemler geliştiriyoruz. Bunu yaparken işimizin kalitesini hep üst düzeyde tutuyoruz. Sunduğumuz hizmetler karşılığında, genel fiyatlara oranla ciddi oranda düşük tutarlar ile bu hizmetleri sorunsuz ve profesyonel şekilde size sunuyoruz. Evden eve nakliyat alanında bir marka olan firmamız, bunların dışında da birçok farklı garantiyi tarafınıza ücretsiz olarak vermektedir. Bunlardan biri de sigortalı taşımadır. Sigortalı taşıma konusunda da sizden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz.