Tuğcular nakliyat parsiyel taşımacılık alanında kurumsal düzeyse hizmet vererek, bu alanın öncü şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Şirketimizin nakliyat alanında geliştirdiği taşıma yöntemleri, Evden Eve Nakliyat, parsiyel taşımacılık, mağaza ve aşklı taşıma, eşya depolama gibi geniş bir yelpazede etkili şekilde kullanılmaktadır ve müşterilerin avantajına olacak şekilde kullanılmaktadır. Şirketimiz her anlamda sorunsuz, mutlak şekilde müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda her nakliyat için gerekli özeni ve çalışma disiplinini de göstermektedir. Disiplin çalışmak hizmet sektörünün önemli bir konusudur. Aynı durum nakliyat için de geçerlidir. İster büyük ister küçük çaplı bir hizmet olsun nakliyatın her anı planlanmalıdır.

Disiplinli bir çalışma ile 1-2 parça eşya ya da bütün bir ev, ofis, mağaza, fabrika veya dershane uygun şekilde talep edilen yere götürülmelidir. Şirketimiz, personellerinin de bu alandaki gayreti ile her an disiplin içerisinde hareket etmektedir. Plan, program, gerekli iletişim kanallarının sürekli açık olması ve sonrasında ek ücretler çıkararak müşterilerin rahatsız olmaması için ön çalışmanın yapılmasında firmamız son derece dikkatli davranmaktadır.

Fenerbahçe Parsiyel taşımacılık

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biri olan parsiyel taşımacılık için ülkenin her coğrafi noktasından bizi arayabilirsiniz. Tuğcular Nakliyat, İstanbul merkezli kurulmuştur ancak ülkeniz her yerine hızlı hizmet götürecek kapasiteye sahiptir. Her nakliye ihtiyacınız için bizi arayabilir ve çok kısa zaman içinde bu ihtiyaçlarına cevap bulabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık alanında gelişen ve gelişmeye de devam eden şirketimiz, sizin ihtiyaçlarına göre en uygun fiyatlar ile parça ürünlerinizi taşımaktadır. Ürünlerinizin modeli ne olursa olsun, ne kadar hacimde olursa olsun şirketimiz bununla ilgili en doğru yöntem ile taşınması yapar. Sizin de ekonomik olarak kazanç elde edeceğiniz yöntemleri sunacaktır. Parsiyel taşımacılık, lojistik alanının önce sektörlerinden biri haline gelmiştir. Bunda, artan üretimin ve artan ihtiyaçların payı fazladır ve gerek büyük şehirlerde gerekse küçük şehirlerde hemen herkesin en az bir kez kullandığı bir uygulama haline gelmiştir.

Parça Nakliyat Fiyatları

Parça nakliyat bu kadar yoğun ilgi görürken bu alanda hizmet vermeye başlayan yerlerin sayısı da artmaktadır. Şirketimiz, sadece son dönemde değil uzun yıllardır müşterilerine bu fırsatı sunmaktadır. Parça taşımacılık ile sadece kullanılan nakliye alanı kadar ücret ödendiğinden ciddi bir ekonomik kazanç elde edilmesi söz konusudur. Müşteri memnuniyetine kurulduğumuz ilk andan itibaren önem verdiğimizden, bu avantajlı fırsatları müşterilerimize ilk andan itibaren sunduk. Bu alanda birçok çalışma gerçekleşirdik ve çalışmalarımıza atan müşteri sayımızla da devam etmekteyiz.

Nakliyat Şirketleri

Müşteri sayışımızın artması, bizimle çalışan insanların tekrar parsiyel taşımacılık için bizi tercih etmesi bizi işimizde daha da motive etmektedir. Nakliyat ihtiyacı olanların ilk aklına gelen yerlerden biri olarak, bu motivasyon ile yatırımlarımızı arttırmaya da devam etmekteyiz.

Yatırımlarımızın büyümesi ile birlikte parsiyel taşımacılık alanında hem şehir içi hem de şehir dışı nakliyat için birçok kişi ile çalışma imkanı bulduk. Kaliteli ve profesyonel nakliyatı daha çok kişiye ulaştırmak için artan yatırımlarımızın yanında, modern ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek nakliyat kalitesini ve güvenilirliğini de arttırıyoruz. Bu doğrultuda araçlarımızı parsiyel taşımacılık için uygun olacak şekilde dizayn ederek, en hızlı ve doğru şekilde bu alandaki taleplere çözümler üretiyoruz. Sadece parsiyel taşımacılık değil Evden Eve Nakliyat, ofis taşıma, tekstil ve nakliyat alanlarında da donanımlı ve modern araçlarımız yer almaktadır.