Eşya depolama hizmeti nakliyat firmamız da müşterilerimiz için sunulan kaliteli hizmetler arasında yer alır. Evlerinizde kullanmadığınız ya da ileride kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınızın yer kaplamaması için firmamızın eşya depolama alanlarından hizmet alabilirsiniz. Farklı nedenlerden dolayı da tercih edecek olduğunuz eşya depolama alanlarımız her türlü ev eşyanızın saklanması için ideal alanlardır.

Eşya depolama alanlarımızın ücretleri aylık ya da yıllık olarak alınır. Depolama alanlarının ücretleri büyüklüğüne göre değişmektedir. Müşterilerimize en uygun ve avantajlı fiyatlar ile eşya depolama hizmetini sunmaktayız. Nepal ama öncesinde eşya depolama alanlarımızı ziyaret etmeniz mümkün. Ayrıca depolanması gereken eşyalarınızın paketleme hizmetini de nakliyat firmamızdan talep edebilirsiniz.

Parça Eşya  Depolama Hizmeti

Eşya depolama alanlarımızı tüm ev eşyalarınız için tercih edebileceğiniz gibi birkaç parça eşyanız içinde tercih etmeniz mümkündür. Bu alanlarda birkaç tane koli bisiklet motosiklet ya da sanat malzemeleri gibi eşyalarınızı güvenle saklamanız mümkün. Ayrıca nakliyat firmanıza ait olan eşya depolama alanlarımızı yalnızca ev eşyalarınız için değil ofis eşyalarınız için de tercih edebilirsiniz.

Sizin talebiniz doğrultusunda depolanması gereken tüm ofis eşyalarınızın toplama ve paketleme işlemi nakliye firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılır. Ekiplerimiz eşya paketleme işlemini eşyaların uzun süre bekleyeceğini göz önünde bulundurarak. Paketleme işleminin eşyalar nakliye araçlarımıza yüklenerek depolama alanlarına götürülür. Depolama alanlarının yedek anahtarını müşterilerimize veririz istedikleri zaman eşyalarını kontrol edebilirler.

Kurumsal Güvenilir Hizmet İçeriği

Eşya depolama hizmetinin yanı sıra nakliyat firmamızdan ofis eşyalarınızın taşınması içinde hizmet almanız mümkün. Ofislerde evlere göre çok daha fazla miktarda elektronik eşya bulunur. Bu elektronik eşyalar hassas paketleme ve taşıma işlemi gerektirir. Nakliye ekiplerimiz bunun bilincinde hareket ederek ofisinizde bulunan hassas eşyalarınızı türlerine uygun bir şekilde paketleme işleminden geçirir.

Müşterilerimizin nakliyat firmamızdan talep edecek oldukları tüm nakliye hizmetlerimizden memnun kalacaklarının garantisini veriyoruz. Nakliyat firmamız kaliteli ve güvenilir nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Firmamızın güler yüzlü ve güvenilir nakliye ekibine tüm eşyalarınızı edebilirsiniz. Nakliyat firmamız eşya depolama konusunda gerekli çalışmayı sizlere sunar.