Evden Eve Nakliyat, birçok farklı yöntem ile uygulanabilir. Eski klasik yöntemler ile eşyaların alınıp veya çıkartılabileceği gibi aynı zamanda yenilikçi yöntemler kullanılarak da evler taşınabilir. Burada hangi yöntemin daha doğrusu olduğunun söylenmesi her zaman iyi bir fikir olmayabilir. Bazı evlerde bazı eşyaların durumuna göre klasik yöntemler uygulanarak eşyaların taşınması daha verimli olacaktır. Eşyaların alınmasında bilinen ve yıllar öncesinden kullanılan yöntemler zaman zaman daha pratik olabilmektedir.

Diğer bir yöntem ise modern yöntemler ile taşımaktadır. Bunun için paketlemeden ambalajların kullanılmasına, paketleme yaparken kullanılacak ürünlerden sökülecek ürünlerin hızlı bir şekilde ayrıştırılmasına kadar modern taşımacılığa uygun işlemlerin yapılması gereklidir. Günümüzde kullanılan taşıma yöntemlerinden biri de asansördür. Asansör kurularak eşyaların taşınması, bazı durumlarda klasik yöntemlere göre çok daha avantajlı hale gelmektedir. Bunun kararını verecek olan personellerdir. Aynı zamanda sizlerin de taleplerine göre taşıma yöntemi belirlenebilmektedir. Ancak şu an Türkiye’deki konut yapısı ve bina yapısı düşünüldüğünde en hızlı ve pratik yöntemin asansörlü taşıma olduğu söylenebilir.

Evden Eve Nakliyat alanında asansörlü taşıma özellikle kat sayısına göre çok daha verimli hale gelmektedir. Başlangıçta sadece 6. Veya 7. Kattan sonrasında asansör kurulurken bugün 3. Hatta 2. Katlar için bile asansör sistemi kurulabilmektedir. Bunun farklı nedenleri vardır ve bazı durumlar karşısında asansör sisteminin kurulması da gerekebilir. Örnek vermek gerekirse bazı binalarda yönetim binanın içinden eşyaların taşınmasına izin vermeyebilir. Aynı zamanda bina içindeki asansörün kullanılması da çoğu yerde yasaktır. Ayrıca bina içindeki asansörler büyük eşya guruplarının taşınması için yeteri kadar büyük değildir. Buradan eşyaların taşınmaya zorlanması sadece zaman kaybına değil aynı zamanda eşyaların darbe alarak zarar görmesi anlamına da gelecektir.

Evden Eve Asansörlü Taşıma

Evden Eve Nakliyat şirketimiz, asansör sistemlerini kullanmada uzman ekipler ile çalışmaktadır. Asansörün kurulumundan eşyaların alınmasına kadar tüm süreçte yetkindir ve sorunsuz şekilde eşyaları alabilmekte ya da çıkarabilmektedir. Asansör sistemini en büyük artılarından biri hızlı olmasıdır. Hızlı olması bütün bir nakliyat süreci düşünüldüğünde ciddi bir avantajdır. Daha önceden asansör sistemi kullanan müşterilerimizden bazıları, bunun faydasını gördüğünden biz teklif etmeden asansör sistemi kullanılmasını istemektedir. Özellikle site içerisinde oturan ve buradan taşınacak olarak kişilerde asansörlü taşıma kullanılması neredeyse mecburidir.

Firmamızın kullandığı asansörler önemli markaların üretmiş olduğu ve Türkiye’de yaygın olarak kullanılan asansör sistemleridir. Güvenliği ve sağlamlığı ile bilinen bu asansör ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşımaktayız. Ayrıca firmamızdaki asansörler farklı boyutlardadır. İhtiyacınıza göre en uygun asansör sistemi getirilerek eşyalarınız evinizden alınır veya yeni evinize çıkartılır.

Evden Eve Nakliyat

Şirketimizin sizlere bu hizmetleri kaliteli ve profesyonel biçimde almanızı sağlayacak yöntem ve çözüm önerileri her zaman vardır. Personellerimizin bu alandaki uzmanlığı ve şirketimizin profesyonel ve deneyimli olması bir araya geldiğinde sorunsuz ve üst düzeyde bir taşıma yapılması da son derece normal hale gelmektedir. Firmamız ile çalışmanız halinde bu avantajların yanı sıra sigortalı taşıma garantisi de alırsınız. Eşyalarınızın güvenliğinin tam olarak sağlanması bir yana, yasal olarak bir başvuruda bulanabileceğiniz, maddi hasalar karşısında elinizde bir belge olması adına şirketimiz her zaman sigorta yapmaktadır. Günümüz nakliyeciliğinde sigorta yapılması artık zorunlu hale gelmektedir ve her kurumsal firma, bizim gibi sigortalı taşıma yapmak zorundadır. Sorunsuz ve kaliteli bir hizmet için Whatsapp hattımızdan mesaj yazabilirsiniz veya isterseniz arayarak da müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.