Askılı taşıma lojistik alanının önemli nakliyat uygulamalarından biridir. Nakliyatın sorunsuz gerçekleşebilmesi için firmanın daha önceden en azından bir kez askılı taşıma yapmış olması gerekmektedir. Tekstil ürünlerinin taşınması konusunda yapılacak en ufak hatalar bile binlerce liralık zararlara neden olabilir. Bu durum sadece hizmeti alan kişiye maddi kayıp olarak yansımaz. Aynı zamanda ticari olarak da işlerin duraksamasına ve aksamasına neden olur. Bu nedenle askılı taşıma yapmak, yatırmaya karar vermek ve hangi firma ile bunun yapılacağını belirlemek ürün sahipleri için son derece önemli bir konudur. Piyasanın nakliyat şirketleri için deneyimi ve kurumsal yapısıyla bilinen Tuğcular Nakliyat, askılı taşıma konusunda geliştirdiği yenilikçi çözümler ile hizmet vermektedir. Tüm tekstil ürünlerini firma olarak büyük bir özenle taşımaktayız ve istenilen adrese teslim etmekteyiz. Bu teslim süresi içinde gerek şirketimiz gerek ise personellerimiz ürünlerin zarar görmemesi için, lekelenmemesi için gereken tüm önlemleri henüz ürünleri yüklemeden almaktadır.

Askılı Taşıma Firmaları

Askılı nakliyat ve diğer tüm nakliyat kollarında güvenilir nakliye garantisi veren şirketimiz, her zaman sizlerin memnun kalmasını, kaliteli bir taşıma yaşamanızı sağlamak adına planlı ve program yaparak çalışmaktadır. Askılı nakliyat için taşıma yapmadan önce ürün adeti, ürünlerin türü ve ne kadar bir alan kaplayacağı gibi konular ürünler henüz alınmadan belirlenir. Şirketimiz içinde yer alan nakliyat araçları farklı donanımda ve özelliktedir. Aynı şekilde yine farklı boyutlardadır. Hizmet sunulacağından en doğru araç seçiminin yapılabilmesi ve ihtiyaçlara en doğru cevabı verecek askılı nakliyat aracının seçilmesi için ürünlerin durumunun bilinmesi gerekir. Şirketimiz ekspertiz yaparak bu tür konulara açıklık getirerek, gerekli planı yapmaktadır. Plan yaparak ürünleri daha kısa sürede taşıyabildiğimiz gibi aynı zamanda daha güvenli ortamda bunların taşınması sağlanmaktadır. Firmamız, sorunsuz nakliyatın ne gibi zorunluluklarının olduğunu çok iyi bilmektedir. Senlerdir şirket olarak sanayi ürünlerinden tekstil ürünlerine, Evden Eve Nakliyat ve ofis taşımacılığına kadar geniş bir alanda birçok kişi ile çalışmıştır. Doğal olarak neyin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir.

Nakliyat Şirketleri

Bununla birlikte personellerimizin nakliyat alanında bilgili olması, şirketimizin kurumsal yapısını işe başladığı ilk yıllardan beri yakalaması, sizlerin kaliteli bir hizmet alacağının garantisi niteliğindedir. Şirket politikalarımızdan biri de müşterilerimizin bu kaliteli hizmeti alırken, bunu düşük tutardaki nakliyat ücretleri ile yapmasıdır. Müşteri memnuniyeti yalnızca hizmet kalitesi ile değil aynı zamanda bu hizmetin bedelinin düşük olmasıyla da yerine getirilmelidir. Tuğcular Nakliyat, şehir içi ve şehir dışı tüm nakliyat işlerinde uygun fiyat garantisi vermektedir. Uygun fiyatlı çalışabilmemizde kullandığımız modern araçların da katkısı vardır. Şirketimiz gelişen teknolojileri takip ederek nakliyat masraflarını kısmaktadır. Nakliyat fiyatları normalin altında olması, daha az enerji harcanması ve nakliyat süresinin kısa tutulması direkt olarak müşterinin cebine artı değer olarak yansımaktadır.

Tekstil Ürünleri Nakliyat

Askılı taşıma konusunda kurumsal bir firma ile çalışmanın rahatlığı ve konforu gözle görülebilir. Üretilen ürünlerin başına bir sorun gelmemesi için kurumsallığını kanıtlamış yerler ile çalışmak gereklidir. Şirketimiz de bunlardan biridir. Profesyonelliği çalışmanın her anına yansıtabilen personellerimiz, sizlerin ticari ürünlerinizi taşımada çok başarılı sonuçlara da imza atmaktadır. Bizimle çalışmak için kurumsal bir bireysel olarak başvuruda bulunabilir ve randevu alabilirsiniz. Şirketimiz taleplerinizi karşılamak adına kısa sürede ekipleri görevlendirecek ve adresinize göndererek ekspertiz çalışmalarını başlatacaktır. Daha sonra istediğiniz gün askılı taşıma yapmak için uygun ve buna göre dizayn edilen araçlar ile nakliyat süreci başlatılacaktır