Evden Eve Nakliyat hizmetinde giderek kendini geliştiren ve bunu dünya standartlarına uygun şekilde gerçekleştiren firmamız, İstanbul merkezli olmak üzere sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Firmamız ile çalışmanız durumunda, profesyonel ve sorunsuz bir şekilde evinizi taşımanın garantisini veriyoruz. Nakliyat için gerekli olan, kaliteyi yükselten çalışmalardan biri keşif çalışmasıdır. Nakliyat sektöründe ekspertiz denilen bu çalışma ile nakliyatın detayları belirlenir ve bilgisi iletilir. Bu sayede hem firma hem de hizmeti alacak olan sizler, ne gibi bir çalışma ile eşyaların taşınacağını, ne kadar sürede çalışmaların biteceğini, hangi yöntemlerin uygulanacağı, fiyat bilgisi bu sayede netleştirilir. Bu kurumsal bir yapıda hizmet vermek için son derece önemlidir. Daha işin başında her şeyin net olması hem firma hem de sizler için daha güvenilir bir ortamda işlerin yürümesine imkan vermektedir. Bu nedenle şirketimiz keşif çalışmasını ücretsiz olarak yapmaktadır. Bunu ücretli biçimde gerçekleştirmek yerine, sizlerin daha güvenilir ve doğru hizmet almanız için kesinlikle bunu faturaya yansıtmadan yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Keşif çalışması sonucunda nakliyat süresi, nakliyat bedeli ve taşıma yöntemleri belirlenir. Bu doğrultuda size şirketimiz tarafından sunulan tekliflerden istediğinizi değerlendirebilir ve zaman kaybetmeden evinizin taşınması için gerekli adımların atılmasını sağlayabilirsiniz. Şirketimiz tarafından sunulan tekliflerden birini değerlendirdiğinizde, hangi şartlar üzerine anlaşılmış ise bunun yerine getirilmesi için merkezimizdeki personeller bilgilendirilir. Sözleşilen nakliyat gününün eşyaların durumuna göre getirilecek naylon, paket ve ambalajlar ile ekip arkadaşlarımız hemen eşyaların taşınmasını yapar. Nakliyat araçlarına indirilirken son derece özenli ve titiz davranır. Keşif çalışmasından gelen rapor ile hangi eşyaların nasıl taşınacağı belirlendiğinden ekiplerimiz bu konuda oldukça avantaj elde eder ve hızlı biçimde eşyaları araçlara yükler.

Nakliyat Şirketi Ev Taşıma

Araçlara yüklenen eşyalar devrilmeyecek şekilde sabitlenir. Modern yapıdaki araçlarımız sayesinde eşyalar korunaklı bir şekilde yola çıkar. Bu sürede eşyaların alınmasında, araca yüklenmesinde ve araçtan indirilerek eve çıkartılması içinde ortaya çıkabilecek hasarlar karşısında da nakliyat sigortası yapmaktayız. Sigortalı taşımacılık bu piyasa için son derece önemlidir. Hizmetin en önemli güvencelerinden biridir. Bunu yapmak eşyaların başına bir şey geleceğinden değil kurumsal çalışmanın getirdiği bir zorunluluk olarak yapılması gerekir. Firmamız, bu konuda sıkıntı yaşamamanız için eşyaların güvenliğini maksimum seviyede tutmaktadır ve mesafe, yol ve eşyaların durumu ne kadar zorlu olursa olsun zarar görmelerini engellese de yine de kurumsallığın gereği olarak sigortalı taşıma yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat için bize ulaşabilirsiniz, telefonla arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Telefonda hangi nakliyat türüme ihtiyacınız varsa, eşyalarınızın durumu, ne taşınacağı, nereye gidileceği gibi bilgileri vererek şirketimizin ekspertiz öncesinde de bir ön çalışma yapıp o şekilde keşfe gelmesini sağlayabilirsiniz. Planla ve programlı çalışma nakliyat için çok gereklidir ve bunun neredeyse her aşamada yapılması gerekir. Bilinçli bir şekilde eşyaların taşınması için ve zamandan kazançlı bir biçimde Evden Eve Nakliyat hizmetini sunmak için bu programların tamamı yapılmalıdır. Aynı zamanda şirket kapasitesi içinde gereken tüm imkanlar kullanılmalı ve ek masraflardan kaçmayarak kaliteden ödün verilmemelidir.

Şirketimiz, size bu tür bir çalışmanın garantisini vermektedir. Yıllar içinde hizmet sunduğumuz kişilerden aldığımız geri dönüşler, onların referansı ile çalıştığımız başka insanlar ile kalitemizi kanıtlamış olduğumuzu söyleyebiliriz. Aynı şartlarda, hatta daha da tecrübeli olduğumuzdan bunu da arttırarak yeni insanlara ulaşmaktayız. Günümüz taşımacılık anlayışını en iyi şekilde yerine getirerek, profesyonel anlamda tüm yasal yükümlülüklerimizi de yerine getirerek Evden Eve Nakliyat yapmaktayız.