Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz tüm ülkede devam etmektedir. Bulunduğunuz her yerden bizi arayarak size sunacağımız nakliyat çözümlerinden istediğinizi seçebilir ve dilediğiniz zaman nakliyatı başlatabilirsiniz. Firmamız, oldukça büyük ve geniş bir araç filosuna sahiptir. Aynı zamanda bünyemizde görev yapan birçok personelimiz de bulunmaktadır. Firmamız, kurumsal olmayı başaran ve ülkemizde nakliyat alanında giderek büyüyen şirketlerden biri olarak bu gelişimi de aynı doğrultuda göstermektedir. Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek bizim için son derece önemlidir. Ancak daha da önemli olan bu ihtiyaçlara en kısa sürede cevap verebilmektir. Onun için gereke araç sayımız, gerek personel sayımız ile talep geldiği taktirde en kısa zamanda her yere ulaşıp, taşınma sürecini başlatmaktayız.

Nakliyatın önemli konularından biri tabii ki hız ve çabukluktur. Taşınmak için anlaştığınız yerin yeteri kadar zamanı olabilir. Haftalar ya da günler sonrasına randevu verebilir. O an için müsait olmayabilir. Ancak bu sizin için geçerli olmayabilir. Böyle bir durumda günlerce nakliyatın başlamasını beklemek durumunda kalırsınız. İş için yapılacak Evden Eve Nakliyat için zaman her şeyden önemlidir ve kaybedilen her gün sizin için ciddi bir süre anlamına gelecektir. Bu nedenle bizim gibi firmalar ile çalışmanız durumunda en geç 1 gün içinde ekiplerin gelmesi ile birlikte nakliyatı başlatabilirsiniz. Ekiplerimiz evinizi ziyaret etmeden önce gelen ekspertiz bu sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.

Dragos Evden Eve Nakliyat

Evinize hızlı gelmek kadar eve gelindiğinde yapılacak çalışmaların da hızlı ilerlemesi gerekir. Bunun için önceden yapılacak ekspertiz ile gerekli planlar yapılabilir ve plan dahilinde eşyalar hemen toparlanıp araçlara yerleştirilebilir. Ekspertiz, bu anlamda Evden Eve Nakliyat için önemlidir ve yapıldığında neredeyse yarı yarıya zamandan kazanılmış olur. Bazı durumlarda gerekli ambalajların getirilmemesi, eşyaların araca sığmaması gibi sorunlarda ise kayıp iki katından da fazla hale gelebilir. Şirketimiz, bu gibi sorunlarla karşılaşmanızı engellemek için ekspertizi ücretsiz şekilde yapmaktadır.

Ücretsiz şekilde sağladığımız nakliyatın kalitesini ve güvenilirliğini belirleyen diğer bir konu da sigortalı taşıma konusudur. Şirketimiz, hangi işi alırsa alsın, ister evden eve taşıma, ister sanayi ürünlerinin taşınması, ister şehir içi bir buzdolabının götürülmesi olsun her ürünü sigortalar. Bu neden bu kadar önemlidir? Taşıma işlemi yapılırken zaten tüm önlemler alınmıyor mu?

Bu sorular akıllara gelebilir ve bu son derece normaldir. İyi bir nakliyat şirketi ile çalışıldığında eşyaların zarar görme ihtimali de ortadan kalkar. Ancak yine de modern anlamda nakliyat kurallarına uymak için sigortalı taşıma yapılmalıdır. Burada sigorta eşyalar zarar göreceği için değil, kurumsal ve profesyonel bir çalışma sürdürebilmek için yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliye Şirketi

Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile güvenilir nakliyatın rahatlığı ile eşyalarınızı şehir dışına ya da şehir içine istediğiniz an taşıyabilirsiniz. Firmamızda size uygun bir nakliyat çözümü mutlaka olacaktır. Bu çözümlerden hangisi isterseniz onu alabilir ve aldığınız hizmetin kalitesi ile birlikte sadece iletişim ile evinizi taşıyabilirsiniz. Firmamızca tarafınıza iletilecek alternatifli taşıma yöntemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunlar arasında taşıma yöntemi, paketleme yapılıp yapılmayacağı gibi detaylar belirlenerek en uygun fiyat teklifi tarafınıza yapılır.

Bu teklifler arasından istediğiniz birini seçmeniz halinde en geç ertesi güne ekspertiz gelir. Sonrasında sizin de onay verdiğiniz bir tarihte eşyaların alınması için anlaşılır. Bu noktada eşyaların ne kadar sürede yeni adrese ulaşacağı bilgisi de verilir. Yapılacak çalışmalar ve yol süresi netleştirilir. Firmamız bu tarihler arasında mutlaka eşyaları yerine ulaştırır ve nakliyatı tamamlar.