Ofis taşımacılığı alanına olan talep giderek artmaktadır. Günümüzde ekonomik politikalarının değişmesi sık sık iş yeri değiştirmeye yol açtığı için bu tür talepler ile nakliyat şirketi arayanların sayısı artmaktadır. Gerek eski ofisin küçük gelmesi, gerekse daha küçük bir ofise taşınma ihtiyacı nedeni ile firmalar, nakliye şirketlerine başvurmaktadır. Ofis taşımacılığı için nakliye şirketlerinin tercih edilme nedeni çok fazla büyük ve hassas ürünün olmasından kaynaklanmaktadır. Ofis küçük olsa bile içinde çok fazla ahşap ya da cam ürün olacağı için nakliye şirketleri ile bunların taşınmasını sağlamak daha güvenli olacaktır.

Şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda bir çok firma ile çalışmıştır. Ofis ürünlerinin az çok belli olması nedeni ile bu alanda tecrübe daha fazla öne çıkmaktadır. Hangi eşyanın nasıl taşınacağı, nasıl korunacağı, ne kadar sürede hangi büyüklükte bir ofisin toparlanabileceği gibi konularda tecrübe çalışacak olan personellere önemli bir yol göstermektedir.

Şirketimiz kurumsal ve bireyse boyutlarda her ihtiyacı karşılayabilecek donanımlı araç gereçlere sahiptir. En komple ofislerden en küçük ofislere, kurumsal yapılardan daha küçük ofislere kadar herkese uygun yenilikçi ve çözüm odaklı geliştirilen taşıma yöntemleri ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızın sözünü işin başında vermekteyiz. Garantili taşıma hizmetimiz ile sizlerin en doğru yöntemler ile ofisini taşımacına yardımcı olmaktayız.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Şirketimiz şehir içi ve şehir dışı ofis taşımacılığı yapmaktadır. Ofisin büyüklüğüne göre, mesafeye göre uygun nakliye araçları tahsis edilerek ilk adım atılmaktadır. Uygun nakliye araçları kullanmak eşyaları daha güvenli şekilde yolculuk etmesini sağlarken aynı zamanda fiyat olarak da sizin faydanıza olacak avantajların elde edilmesini sağlamaktadır. Büyük ofisler için büyük nakliyat araçlarımız her zaman kullanıma hazırdır. Ofiste bulunan cam eşyalar, cam bölmeler, ahşap mobilyalar, koltuk takımları, küçük araç gereçler, teknolojik ürünler ne kadar fazla olursa olsun, bunların rahatlıkla sığabileceği korunaklı araçlarımız mevcuttur. Geniş araç filomuz aynı zamanda küçük ölçekli ofisler için de çözümler sunmaktadır. Küçük ofislerin, daha küçük nakliye araçları ile taşımak, nakliyat ücretinin de düşmesini sağlayacaktır.

Sanayi Ürünlerini Taşımak için Nakliyat Firması

Ofis taşımacılığı kadar sanayi ürünlerinin taşınması da oldukça fazla tercih edilen alanlardan biridir. Bazı ürünlerin denizden taşınması gerekirken, bazıları için karadan taşınma yapılması gerekir. Karadan yapılan taşımalarda nakliyat firmaları sanayi ürünlerinin türüne göre farklı yöntemler belirlemelidir. Ürünlerin koruma altında olması için gereken önlemlerin alınması, ürünlerin hassaslık durumuna göre ekstra koruma ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

Şirketimiz sanayi taşımacılığı yapmak için en doğru adreslerden biridir. Senelerdir nakliyat piyasasında yer almamız, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı gibi alanlarında yanında sanayi taşımacılığında da çok fazla tecrübe elde etmemizi sağladı. Kalite hizmet anlayışımız içinde hangi ürün modeline sahip olursanız olun, şirketimiz aracılığı ile ürünlerin zarar görmemesi garantisi ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Şehir Dışı Nakliyat Fiyatları

Hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık da sizlere verdiğiniz güvencelerin başında gelmektedir. Hem ofis ürünlerinin hem de sanayi ürünlerinin değerli kadar sigorta yapılarak her eşya, her ürün sigorta ile güvence altına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık rahatlığı ile profesyonel şekilde ofis ve sanayi ürünleri taşımacılığı yapan şirketimize ülkenin her noktasından arayarak ulaşabilir ve sorunsuz şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Nakliyat fiyatları taşınacak ürünlerin boyutuna, ağırlığına, kaplayacağı hacme göre ve gidilecek mesafeye göre değişiklik gösterir. Bunun için net bir fiyat almak için bizimle iletişime geçebilir ve ekiplerimizin hazırlayacağı rapor ile birlikte net bir fiyat alabilirsiniz.