Evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile uygun fiyatlara evinizi taşıyabilirsiniz. Ev taşıma döneminde yaşanılan zorlukların ciddi bir bölümü nakliye sırasında gerçekleşmektedir. Bunun nedeni ile çoğunlukla yanlış işlemlerin yapılması ve hatalı uygulamalar ile sürecin uzatılmasıdır. Bu tür sorunlar nedeni ile evini taşımak isteyenler öncesinde bir firma arayışına girer. Bakılacak firmanın bazı özelliklere sahip olması, her şeyden önce güvenilir olması evden eve nakliyat hizmeti alacak olan kişilerin aradığı bazı kriterlerdir. Bu özellikleri taşıyan firmaları bulmak her zaman mümkün olmayabilir. Daha önceden ev taşımış olan kişilerin çalıştığı şirketler bu noktada ciddi bir referans olabilir. Ancak etrafınızda daha önceden taşınan yoksa ya da onlar da size güven vermiyorsa kurumsallığını kanıtlamış yerlere yönelmek her zaman en garanti yöntem olacaktır.

İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin geneline verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere sorunsuz, kaliteli, uygun fiyatlı olacak şekilde evinizi taşıma garantisi veriyoruz. Bu garantiyi firmamızın kurumsal kimliğine dayanarak, personel kalitemize güvenerek ve bu alandaki senelerdir edindiğimiz tecrübelere yaslanarak sunuyoruz.

Cihangir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bu belirttiğimiz özelliklere sahip olan, önemli ve güvenilir nakliyat şirketlerinin başında gelen Tuğcular Nakliyat, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına evden eve nakliyat için gereken tüm modern yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemler nakliyatın sorunsuz ilerlemesini sağlarken, sizlerin eşyalarını da daha korunaklı bir şekilde indirilmesine, araca yüklenmesine sonrasında ise yeni evinize yerleştirilmesinde ciddi katkılar sağlamaktadır.

Bizimle çalışmaya başladığınızda işimize gösterdiğimiz ciddiyeti ilk andan itibaren görebilirsiniz. Hedefimiz sadece eşyaları taşıyarak para kazanmak değil, çalıştığımız insanların nakliyat sonrasında mutlu bir şekilde yeni yuvalarında yaşamalarıdır. Kötü bir nakliyat, sadece o anı değil, onların düzeltilmesi mecburiyeti ile günler boyunca etkisini sürdürmektedir. Bunların yaşanmasını engelleyerek, sadece evinize gönül rahatlığı ile yerleşmenizi sağlamak asıl hedeflerimiz arasındandır. Sunduğumuz uygun fiyatların nedeni de budur.

Cihangir Nakliyat Fiyatları

Piyasada bakıldığında birden fazla nakliyat firması görülebilir. Bunların bazılarının piyasanın altında fiyat verdiği görülebilir. Evden eve nakliyat yaptıracak olanlar normal olarak öncelikle bunlara yönelebilir. Ancak firma hakkında yeteri kadar inceleme yapılmadığında sonrasında yukarıda belirttiğimiz sorunlar ile karşılaşılabilir. Ancak bizim gibi profesyonel davranıp, işinin hakkını veren ve bununla birlikte müşterilerin ekonomik olarak da evden eve nakliyat yapabilmesini isteyen kurumsal şirketler de vardır.

Evlerin içinde bulunan eşyaların hacmine ve ağırlığına göre nakliyat fiyatları değişkenlik gösterir. Bunun yanında eşyaların hangi araçla götürüleceği de önemlidir. Bu da eşyanın hacmi ile ilgilidir. Daha az eşyası olan evler için küçük nakliyat araçları kullanılacağı için masraflar düşecek bu da nakliyat tutarının azalması anlamına gelecektir.

Nakliyat fiyatları üzerinde etkisi olan diğer bir konu da gidilecek mesafedir. Şehirler arası nakliyat için verilecek rakamlarda en belirleyici etken mesafedir. Eşyanın hacmi, ağırlığı ve yol hesaplandıktan sonra size bir fiyat verilir. Bunun dışında asansör kullanılacaksa ya da paketleme yapılacaksa bunlar da hesaplanarak tutara eklenir.

Firmamız bu gibi fazla değişkenin olduğu yerde size daha iyi bir fiyat sunabilmek için ücretsiz ekspertiz göndermektedir. Bu sayede net ve kesin olarak hizmet bedeli belirlenerek en uygun olacak şekilde teklif sunulmaktadır. Firmamız bu tür detayları özenle hesapladığı için sonrasında ek bir ücret talep etmez. Her şey planlandığı gibi yürütülür ve sorunsuz şekilde, ek bir ücret istemeden ev taşıma bitirilir.  Ekspertiz hizmetinin en büyük avantajı da budur.