Yıllardır büyük bir titizlikle değerli müşterilerimize sunduğumuz Evden Eve Nakliyat hizmetimizi, geliştirerek, yenileyerek ve modernleşerek devam ettiriyoruz. Firmamız ve firmamız içinde görev yapan personellerimiz ile birlikte bu gelişime ayak uyduracak çalışmalara da eksiksiz olarak devam ediyoruz. Şirketimiz, modern nakliyat alanında Türkiye’nin başarılı ve güvenilir yerlerinden biridir. İstanbul merkezli olarak çalışsak da sağladığımız bu güven ve gösterdiğimiz kaliteli nakliyat ile Türkiye’nin her tarafında yoğun şekilde talep görüyoruz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Firmamız, yenileşmeye ilk olarak araç ve gereçlerinden başlamıştır. Nakliyat için kullanılan farklı araçlar vardır ve bunlar bir nakliyat hizmetinin kalitesine doğrudan etki etmektedir. O nedenle personeller tarafından kullanılacak yardımcı ürünlerin modern olması, günümüz nakliyat ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede olmasına dikkat ediyoruz.

Çiftehavuzlar Evden Eve Nakliyat

Şirketimizin kullandığı tüm ürünler dünyada da tercih edilen ürünlerdir. Küresel anlamda üretim yapan firmalardan aldığımız ambalaj ürünleri, montaj ve söküm için gereken ekip araçları, nakliye araçlarımız ve bunlarda kullandığımız sistemler ile ülkemizde bu alanda olumlu değişim gösteren şirketlerden biriyiz.

Ekipmanların kalitesi işlerin daha hızlı ve yanlışa imkan vermeden doğru şekilde ilerlemesine de yardımcı olur. Bu ürünlerin aynı zamanda farklı ihtiyaçlara da cevap vermesi, gerektiğinde farklı alanlarda da kullanılabilmesi gerekir. Örnek vermek gerekirse kullandığımız ambalajlar ile en hassas ürünleri dahi taşıyabilmekteyiz. Sağaldığı koruma ile güvenle pahalı ürünleri istenilen yere götürmekteyiz. Bunun haricinde tüm beyaz eşyaları kapsayacak şekilde farklı boyutlarda birçok ambalaja da sahibiz.

Firmamız Evden Eve Nakliyat piyasasında kullanılabilecek en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesi için şirket olarak hiçbir masraftan kaçınmayarak gereken ne varsa anında temin etmekteyiz.

Ev Taşıma Fiyatları

Firmamızın modern anlamda sunduğu hizmetleri çok uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Benzeri hizmetleri sunana firmalar bunun için çok daha yüksek meblağlar öne sürebilirken, firmamız sorunsuz ve kaliteli hizmetin garantisi vererek en uygun fiyatları sizler için sunmaktadır.

Fiyatların belirlenmesi nakliyat şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Bir yerden başka bir yere istenecek ücret ile yine aynı noktalarda gidilecek eşyalar için aynı ücretler istenmeyebilir. Önemli olan eşyaların boyutlarıdır, ağrılıdır ve modelleridir. Bazı eşyalar için çok daha çeşitli taşıma yöntemleri kullanmak gerekebilir. Evden Eve Nakliyat için çalışan personel sayısı genelde standart olsa da diğer alanlarda; örneğin mağaza taşımacılık, sanayi taşımacılığı, aşklı taşımacılık gibi alanlarda daha fazla personel gerekebilir.

Bu tip değişkenlere bağlı olarak ücretler değişkenlik gösterir. Şirketimiz, hangi nakliyat alanında olursa olsun size sorunsuz bir hizmet ile birlikte en uygun fiyat garantisini de vermektedir. İhtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenilir şekilde karşılarken, bunları uygun fiyata yapmak şirketimizin temel politikaları içindedir. Senlerdir bu anlayış ile hareket etmekteyiz. Bunun bize getirdiği kazanç maddiyattan çok daha fazladır ve müşteri memnuniyetini her daim sağlamamızda bu anlayışımızın etkisi fazladır.

Sigortalı taşıma

Sigortalı taşıma, şirketimizin önem gösterdiği temel unsurlardan biridir. Sizlerin daha garantili şekilde taşınmanız için bunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Firmamızca taşınılan ürünlerin modeli ne oluşa olsun, ne kadar pahalı olursa olsun mutlaka sigorta kapsamına alınır. Sigorta güvencesi ile nakliyat hizmeti aldığınızda sonrasın bir sorun yaşansa bile yasal olarak başvurabileceğiniz bir belge elinizde olduğundan süreci kayıp yaşamadan geçirmiş olursunuz.

Şirketimiz bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için önemleri sıkı tutarak tüm zararları engelleyecek uygulamalar ile Evden Eve Nakliyat yapmaktadır. Bizimle çalıştığınızda işimizde ne kadar profesyonel davrandığımızı ve ne kadar özenli şekilde eşyaları taşıdığımızı görebilirsiniz.