Taşınma sürecinin sorunsuz geçmesinin önemli etkenlerinden biri de zamanın olabildiğince verimli kullanılmasıdır. fak detaylarda kaybedilen zamanlar toplamda ciddi süreler edebilir. Çok daha erken bitecek nakliyat uzayabilir. Firmamız bu gibi sorunları yaşamamak sizlerin en hızlı şekilde evden eve nakliyat hizmeti almanızı sağlamak için öncesinde tüm çalışmaları yapmaktadır. Şirketimiz, nakliyat piyasası içinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veren kurumsal yerlerden biridir. Ekspertiz ne gibi faydalar sağlar, her işlem için ekspertiz hizmeti gerekli midir?

Çiftecevizler Evden Eve Nakliyat

Bu sorular evden eve nakliyat hizmeti alacak olan kişilerin aklına gelebilecek sorulardır. Bazı firmalar bunu ücretli olarak verildiğinden bazı kişiler bunu almadan doğrudan nakliyat yapılmasını isteyebilmektedir. Ancak yukarıda da yazdığımız gibi nakliyat öncesi ekspertiz yapılması işlemlerin planlı şekilde yürütülebilmesine olanak sağlar. Eşyaların hacmi öncesinde hesaplanarak bunların sığabileceği geniş nakliye araçları gönderilir. Bu sayede sonrasında tekrar araç çağrılmasına gerek kalmadan tek seferde işlemler tamamlanır. Bu durumda doğrudan büyük araç gönderilmesi de müşteriler tarafından talep edilebilmektedir. Ancak bu da maddi açıdan kayıp yaşanmasına neden olur. Büyük araçların nakliye maliyetleri küçük araçlara göre daha fazladır. Dolayısı ile aradaki fark faturaya yansır. Eğer eşyalarınız daha küçük bir araçla taşınabilecek ise ancak büyük araç gönderilmesi fazladan ödeme yapmış olursunuz.

Çiftecevizler Nakliyat

Firmamız bu gibi sorunlarla müşterilerimizin hem zaman kaybetmesini hem de bu gibi farklardan dolayı fazladan para ödenmesini engellemek adına ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Firmamızı için sadece iş almak önemli değildir. Bunun yanında hizmeti alan müşterilerimizin bu hizmetlerden en uygun fiyata ve en doğru şekilde yararlanması da bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyeti sağlanması için gereken ne varsa şirketimiz tarafınca yapılmaktadır ve bunun için ek ücretler talep edilmemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir sizin için en doğru hizmeti alabilirsiniz. Evden eve nakliyat alanında sunduğumuz dönemsel kampanyalardan da yararlanarak çok daha ucuza, bir nakliyat için ödenebilecek en düşük fiyatlara evinizi taşıyabilirsiniz.