Nakliyat firmaları içinde güvenilirliği ile bilinen evden eve nakliyat şirketlerinden biriyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesi, sağladığımız güven ortamı, verdiğimiz güvenceler ve garantiler ile bunu sağladık. İstanbul’da aktif olarak görev yapmaya ve insanların nakliyat ihtiyacına cevaplar üretmeye de devam ediyoruz.

Bunları yaparken kendimize ve işimize olan saygımız nedeni ile titizlikle çalışıyoruz. Titiz bir çalışmanın sonucu olarak sorunsuz ve eksiksiz bir nakliyat gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz bir nakliyat için bu çalışmaların yapılması gereklidir. Titiz çalışmak için de personellerin bu anlayışta olması gerekir. Bünyemizdeki çalışanların tamamı bu piyasada iş yapmış, herkesin çalışmak istediği kişilerdir. Uzun süredir birçok kişinin taşınma sürecinde önemli rol oynayan, destek sunan personellerimiz titiz çalışma konusunda örnektir.

Öncelikle işe boşalamadan önce ne yapılması gerektiği belirlenmelidir. Geliş güzel direkt işe başlamak çok da mantıklı değildir. Doğru sonuçların alınmasına engel olabilir. Taşınmada farklı kazaların, aksiliklerin yaşanmasına yol açabilir. Bunu çok iyi bilen ekiplerimiz öncesinde nasıl bir çalışma yapılması gerektiğini belirler.

Cevizlibağ Evden eve nakliyat Firmaları

Bunu yaparken nakliye öncesinde adresinize yönlendirdiğimiz ekspertizin verdiği bilgilere göre hareket eder. Bu bilgilere göre nakliye aracı belirlenir. Ekspertiz verdiği bilgilere göre asansör sistemi getirilir ve kurulur. Asansör sistemine gerek yoksa eşya ağırlığı ve hacmine göre yeterli personel temin edilir. Paketlenecek ürünler için özel malzemeler getirilir. Bundan sonra işlemler başlatılır.

Evden eve nakliyat geniş bir alanı içine aldığından her zaman her uygulama aynı şekilde kullanılamaz. Çünkü her evdeki eşya ve şeya modelleri aynı değildir. Bazı evlerde çok fazla ahşap ürün olabildiği gibi bazılarında ise elektronik eşyaların sayısı fazladır. Bunların hepsinin aynı şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması, aynı şekilde indirilip araca yüklenmesi mümkün değildir. Ayrıca elektronik ürünler için ek malzemelerin de kullanılması gerekir.

Evden eve nakliyat için değişkenlerden biri de binalardır. Türkiye’deki apartmanların içi birbirinden farklıdır ve eşya taşımak için bazıları uygun değildir. Bunlar için bina dışından asansör kurulmalı ve eşyalar bu şekilde indirilmelidir. Eşyalar indirilirken de dikkatli davranılmalıdır. Asansör sistemi de her uygulamada olduğu gibi çeşitli artıları vardır. Hız bunların en önemlisidir. Asansörlü taşımada Cevizlibağ nakliyat olarak sigorta da yapmaktayız. Sigorta kapsamı, eşyaların indirilip araçlara yüklenmesi ile yeni eve çıkartılması süresini kapsamaktadır. Yani eşyaların her an sigorta altındadır.

Cevizlibağ Nakliyat Firmaları

Firmamız sizlerin bunları daha yüksek kalitede deneyimlemeniz için pratik çözümler de üreterek anlık sorunlara ya da karşılaşılan farklı durumlara alşternatif yollar üretmektedir. Personellerimizin tecrübesi bunu yapmak için çok yeterlidir ve atılan her adım, uygulanan her yöntem sizlerin avantajına olmaktadır.

Size sağladığımız avantajlardan biri de maddi yöndür. Uygun fiyatı sadece lafta değil ciddi olarak vererek, sizlerin ucuz rakamlara evinizi taşımanıza imkan sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımız evden eve nakliyat piyasasının altındadır ancak kalitemiz bunun kat kat fazlasıdır ve çalışmamızın ilk anından itibaren bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Profesyonellik kendini ilk andan itibaren belli eder. Bunu çalışmanın ilk anından itibaren ortaya çıkaran personellerimiz, aynı zamanda bunları son derece güvenli bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca firmamız sizlere daha iyi hizmeti daha uygun fiyatlara verebilmek için dönemsel kapmayalar oluşturmaktadır. Bunlar dönem dönem şehir içi nakliyat ya da şehirler arası nakliyat hizmetlerini kapsamaktadır. Zaman kaybetmeden bizi arayarak parça taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi ihtiyaçlarınıza uygun fiyata çözümler bulabilirsiniz. Bize webten ya da Whatsapp’tan mesaj yazabilirsiniz isterseniz telefondan arayabilir ve görüşme yapabilirsiniz.