Sigorta hayatımızın her alanında yer etmiş durumdadır. Yaşadığımız yerden, çalışma alanlarına, araçlardan özel eşyalara, doğal afetlere karşı ya da diğer kazalara karşı sigorta yapılmaktadır. Bunun nedenlerinden biri mülk sahiplerinin kendilerini garantiye almak istemesi ve olası bir kaza durumunda maddi olarak olumsuz etkilenmemek, maddi kayıpla karşı karşıya kalmamak içindir. Sigorta bilindiği gibi maddi olarak kullanıcılara ciddi avantajlar sağlar. En sabit söylemi ile yasal olarak kaybedilen, kaza sonucu kullanılamayacak mülk ve eşyaların karşılığının alınmasının garantisidir. Hayatın her alanına bu kadar etki eden bir uygulamanın nakliyat alanında da olmaması beklenemez. Özellikle içinde bulunduğumuz dönem için sigortalı taşımacılık ev taşıma, ofis taşıma, sanayi veya diğer alanlardaki nakliyelerde yaşanacak kaza sonucunda kimsenin mağdur olmaması için şarttır.

Sigorta ile Taşıma Yapan Firmalar

Cerrahpaşa sigortalı taşımacılık yapan şirketlerden bir tanesi olarak müşterilerimize bu güvenceyi her zaman vermekteyiz. Aldığımız tüm eşyaları kapsayacak şekilde sigorta yapmaktayız.

Cerrahpaşa sigortalı taşımacılık sadece evden eve nakliyat hizmetimizde değil ofis ve sanayi taşımacılığı gibi pahalı eşyaların bulunduğu alanlarda da geçerlidir. Özellikle ofis taşımacılığında kırılacak eşyaların fazla olması bunu hem şirket hem de hizmeti alanlar için zorunlu hale getirmektedir. Sanayi ürünlerinin taşınmasında da aynı durum geçerlidir. Özellikle tekstil ürünleri ufak darbelerde bile zarar göreceği için sigortalar firma sahiplerini koruyacak önemli belgelerden biridir.

Cerrahpaşa Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık için firmamız sizlere yenilikçi çözümler sunmaktadır. İster evinizi ister çalışma yerinizi ister ürettiğiniz ürünleri taşıtmak isteyin bunlar için her zaman sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Eşyalarınız öncesinde ciddi bir şekilde koruma altına alınmaktadır ve bunların yapılması için personel ekibimiz her zaman titizlikle çalışmaktadır. Kurumsal yapıdaki firmalara da hizmet sunan Cerrahpaşa nakliyat olarak, büyük küçük demeden her işimizde, herkese aynı kalitede hizmet götürüp garanti veriyoruz.

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren ekspertiz yönlendirilir ve eşyaların taslağı çıkartılır. Buna göre çalışmalar yapılır. Sonrasında ise eşyalar yüklenmeden önce size sigorta yapılır. Bu noktadan sonra eşyalarınızın maddi güvencesi de sağlanmış olur. Süreç nakliyat tamamlana kadar siz onay verdiğinizde biter.