Herhangi bir hizmet alırken, bunun sonucunda hiçbir mağduriyet ile karşılaşmamayı herkes ister. Bunun için anlaşılan kişinin ya da şirketin belli taahhütleri yerine getirmesi beklenir. Geniş bir alanda etkinliğini sürdüren nakliyat piyasasında da bu beklentiler sigortalı taşımacılık ile karşılanır. Eşyaların modeli ne olursa olsun, değerleri hangi fiyat aralığında bulunursa bulunsun tüm eşyalar sigortalı olarak taşınır. Beklemeyebileceği bir uzun bir yoldan sonra eşyaların en az iki kere araca indirilip bindirilmesi sonucunda zarar görme ihtimali vardır. Her ne kadar önlemler alınıp eşyaların hasar alması, çarpması, bir şekilde zarar görmesi engellense de yine de müşterileri rahatlatmak için sigortalı taşımacılık yapılmalıdır.

Çarşıkapı Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık her nakliyat firmasının yapması gereken bir hizmettir. Modern nakliyat piyasasında bunu yapmayan firmalara şüpheyle yaklaşmak gerekir. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada aynı şey geçerlidir. En büyük nakliyat firmalarından sadece şehir içi taşımacılık yapan firmalara kadar herkes eşyaların değeri kadar sigorta yapmak durumundadır. Tabii ki bu durum kurumsal firmalar içinde geçerlidir. Çünkü sigorta sonrasında bir muhatap bulunabilmesi için hizmet alınan yerin belli bir kurumsal yapı içinde olması gerekir.

Ambalaj yaparken eşyanın tamamı kapanmalıdır. Açık alan kalmadan yapılan ambalajlamada eşyaların büyük oradan zarar görmesi engellenir. Büyük oradan dememizin sebebi alınacak güvenlik önlemlerinin bununla sınırlı olmamasındandır. Diğer bir güvenlik ayağı da ambalajlanan ürünlerin nakliyat araçları içinde özenle yerleştirilmelidir. Özellikle cam, ayna ya da kırılacak süs ürünleri devrilmeyecek şekilde sabitlenmelidir. Cam ürünlerin kırılmaması için araya ek ürünler konulmalı ve dayanıklılığı arttırılmalıdır.

Çarşıkapı Sigortalı Taşıma

Son aşama ise bunların tekrar yeni ofise yerleştirilmesi ve montajlanmasıdır. Firmamız ofis taşımacılığı alanında kendini kanıtlamış olup büyük şirketlerin nakliyat ihtiyaçları için başvurduğu yerlerden biri haline gelmiştir. İstanbul’dan yürüttüğümüz çalışmalar, Türkiye geneline ulaşmaktadır. Bize her ilden ve her büyüklükten firma ulaşarak taşınma ihtiyaçları için bizimle çalışmaktadır.

Çalışma alanınız hangi sektörde olursa olsun tüm ürünlerinizi bizim ile güvenle taşıyabilirsiniz. Tekstil, sanayi ürünü, ofis veya ambar taşımacılığı için bizimle iletişime geçerek ön çalışmaların başlatılmasını sağlayabilirsiniz