İster büyük ister küçük ofislerin taşınması noktasında firmamız herkese özel çözüm önerileri sunmaktadır. Nakliyat piyasasında ofis taşımacılığı alanında hizmet veren yerlerin sayısı fazladır. Bunlar içinde seçim yaparken kendi durumunuza özel çözümler üreten yerleri seçmeniz daha ekonomik bir yolla bir ihtiyacınızı karşılamanız anlamına gelir. Firmamız bu alanda sizlerin daha uygun fiyatlara ofisinizi taşımak için yeni ve pratik çözümler ile yaklaşmakta ve farklı yöntemleri size sunarak bunlar arasından uygun olanı seçmenizi sağlamaktadır.

Bu durum özellikle küçük ofisi olanlar için son derece önemlidir. Eğer şehirler arası taşıma yaptırmak istiyorsanız bunun önemi iki ka3 daha fazla artmaktadır. Ofisiniz küçük olduğu için yanlış araç seçiminde, mesafede arttıkça ödemeniz gereken tutar da artar. Bu nedenle tüm ofis taşıma hizmetinde aynı fiyat tarifesini uygulayan yerlerden ise size özel çözümler üreten yerleri seçerseniz maddi olarak çok daha düşük fiyatlara ofisinizdeki eşyaları taşıtabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Firmaları

Ofis taşıma alanı daha çok birleşmiş eşyalardan oluşan ürünlerin taşınacağı bir alan olduğundan bunların sökülerek taşınması gerekmektedir. Özellikle çalışma masaları, cam duvarlar, koltuklar ayrı ayrı sökülerek taşınması gereken eşyalardır. Sökülürken eşyaların parçalarının kaybolmaması için titizlikle hareket edilmelidir. Ofisini daha önceden taşımış olanların karşılaştığı problemlerden belki de en büyüğü de budur. Ufak ancak eşyaların kullanışlı olmasını sağlayacak parçaların nakliyatta kaybolmasıdır. Böyle bir durumda eşya tamamen kullanılmayabilir ya da güvenli olarak zayıf durumuna gelebilir.

Çarşamba Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmamız içinde görev yapan her personel sökme ve montaj işlemlerinde özenle çalışır ve titiz bir çalışma yürütür. Bunun için her parça ayrı ayrı paketlenerek, en ufak parçalar bile bir arada tutulacak şekilde araçlara yüklenir. Bu durumda küçük parçaların kaybolması, unutulması ya da kırılması gibi sorunlar ile karşılaşılmaz.

Personellerimiz eşyaları korumak için özenle çalışır. Ofis taşımacılığı içinde genelde ahşap ve cam ürünler yoğunlukta olacağı için bunların korunması için ayrı önlemlerin alınması gerekir. Bunlardan ilki eşyalar alınırken yapılacak ambalajlama uygulamasıdır.