Büyümekte ve gelişmekte olan dünyada hem insanların hem firmaların ihtiyaçları da aynı oradan büyüyüp gelişmektedir. Üretim alanında faaliyet gösteren firmalar, gerek işlerini büyütmek, gerekse farklı bir yerde çalışmalarına ve üretimine devam etmek için ürünlerini başka bir yere transfer etmek isteyebilir. Askılı taşıma da doğan bu ihtiyaçlardan biridir. Tekstil alanında firmaların tercih ettiği bu yöntem ile üretilen kıyafetler bozulmadan, zarar görmeden aynı formunda istenilen yere nakil edilebilir. Nakliyat şirketimiz, askılı taşıma yapmada ülkemizin önde gelen yerlerinden biridir. Deneyimimiz ve profesyonel yapıdaki çalışmalarımız ile birçok tekstil üretici bizimle birlikte ürünlerini şehir içi ya da şehir dışı nakliyat ile sorunsuz şekilde istediği yere taşımayı tercih etmektedir.

Askılı taşıma, lojistik nakliyat için giderek önemini arttırmaktadır. Özellikle giyim alanında üretim çeşitliğinin de gelmesi ile birlikte çoğu işletmeci bu yöntemi kullanmaktadır. Bunun için nakliyat şirketlerinin tercih edilmesi, ürünlerin daha korunaklı taşınmasından kaynaklanmaktadır. Şirketimiz, profesyonel ekipleri ve tekstil taşımacılığına uygun donanımlı nakliyat araçları ile giyim sektörünün bu ihtiyacına kaliteli şekilde yanıt verebilmektedir.

Çapa Askılı Taşıma

Askılı taşıma ürünlerin kırışmadan taşınabilmesini sağlar. Ürünler, gerekli işlemlerden geçtikten sonra doğrudan mağazalarda sergilenmek üzere hazır hale getirilir. Üretim yerinden mağazalara aktarılmasında ise dikkatli davranılmalı ve ürünlerin kırışmaması için gerekenler yapılmalıdır. Ürünler kırıştığında, mağazada sergilenemez. Burada yeniden işlemden geçmesi gerekir. Bu da ekstra bir çaba ve maliyet anlamına gelir. Bu nedenle büyük ya da küçük üretici fark etmeden en doğru firma ile çalışmak sonrasında bu tür masraflarla uğraşmamak adına önemlidir. Her şeyden önce giyim sektörü için zaman çok önemlidir. Bunlar ayrıca ürünlerin geç satışa çıkmasına neden olacağı için işlerin aksaması anlamına da gelecektir.

Askılı taşıma konusunda kendimizi yenileyerek en kaliteli hizmeti sizlere ulaştıran firmamız, ülkenin tüm coğrafi bölgelerinden gelen talepleri karşılayacak alt yapıya sahiptir. Üretilen ürünlerin korunması için donanımlı ve piyasada fark yaratan nakliyat araçlarımız ile uzun yollarda dahi hiçbir kıyafetin zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Askılı taşıma hizmetimiz ile sorunsuz bir nakliyat sözünü vererek, tüm ürünleri de sigorta kapsamına alarak bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı askılı taşıma yaparak, kendinizi ikinci bir kez güvenceye alabilir ve ürünlerinizi yasal olarak da koruma altına alabilirsiniz.

Tekstil Taşımacılığı

Askılı taşımanın diğer bir önemli tarafı ise kıyafetlerin lekelenmemesidir. Lekeler ve tozlar, ürünlerin yapısına zarar verecek biçimde olduğunda ciddi bir maddi kayıp anlamına gelir. Bunun dışında lekeler yüzeyse olsa bile yukarıda belirttiğimiz nedenler ile mağazalarda sergilenmeden önce yine ek işlemlerden geçmesi gerekecek ve bu da yine zaman kaybı anlamına gelecektir.  Bunların yaşanmaması için kıyafetlerin korunaklı biçimde nakliyat aracına yerleştirilmesi gerekir. Kıyafetlerin korunması kadar nakliyat araçlarının temiz olması da önemlidir. Özellikle şehir dışına gidecek tekstil ürünlerinde araçların içi kirli olduğunda kıyafetlerin toz kapması, lekelenmesi, kirlenme ihtimali ortaya çıkacaktır.

Askılı taşıma yapan şirketimiz, tüm bu detayları öncesinden düşünerek hareket etmektedir. Hizmetin aksamasına neden olacak %1 bile olan bir olumsuz ihtimali ortadan kaldırdıktan sonra taşıma işlemlerine başlamaktadır. Kalitemiz ve tecrübemiz ile tüm tekstil ürünlerini zarar görmeden, kırışmadan ve lekelenmeden istediği adrese kolayca ulaştırmaktayız. Özenli ve titiz bir şekilde çalışan personellerimiz bu denli yüksek kalitede hizmet verebilmemizin temel unsurlarından biridir. Siz de uzman personellerimiz ile birlikte, profesyonel bir nakliyat şirketi ile askılı taşıma yaptırmak isterseniz telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili telefonda bilgi alabilir ve ekiplerimizin gelmesini talep ederek fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri alabilirsiniz.