Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak sizlere profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız ve çalışanları için müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Çalışanlarımız, işinde uzman vr eğitimli kişilerdir.  Eşyalarınızın taşınmasında son derece dikkatli davranırlar. Taşınma öncesinde firmamız tarafından adresinize bir ekspertiz gönderilir. Çanakkale evden eve nakliye ücretleri ekspertiz tarafından belirlenir. Taşınılacak olan adresin uzaklığı ve eşya miktarı, nakliye ücretini belirleyen unsurlar arasındadır.

Taşınması planlanan ev ya da ofis eşyalarınız, adresinize gelen ekibimiz tarafından paketlenir. Paketleme işleminde kalitesi yüksek battaniyeler ve pat pat naylonlar kullanılır. Böylece eşyalar hasar görmeden her türlü hasara karşı korunur. Eşya paketleme işlemi, hava koşulları da göz önünde bulundurularak yapılır. Evinizde bulunan yatak odası takımı ya da çocuk odası mobilyası gibi eşyaların sökülmesi ve kurulumu çalışanlarımız tarafından yapılır. Ayrıca çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaların bağlantıları da ekibimiz tarafından sağlanır. Talebiniz doğrultusunda mutfakta bulunan her türlü züccaciye eşyanız ambalaj işleminden geçirilir.

Bunların yanı sıra, gardropta bulunan giysiler ve yorgan gibi eşyalar da çalışanlarımız tarafından sarılır. Tüm eşyalarınız, nakliye aracına özenle yerleştirilir. Eşya yerleşimi, kolilerin arasında boşluk kalmamasına dikkat edilerek yapılır. Böylece aracın hareketi esnasında eşyalar birbirine çarpmaz ve zarar görmez. Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak, ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde, şya depolama, asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmeti de mevcuttur. Firmamıza bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Firmamızdan taşınma günü ile ilgi randevu planı oluşturabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Çanakkale Ofis Taşıma

Çanakkale evden eve nakliyat firması, taşınması gereken ofis eşyalarınızı, şehir içi ve şehirler arası fark etmeksizin istediğiniz adrese ulaştırır. Ofis eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından itina ile paketlenerek kolilere yerleştirilir.  Ofis mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulumu çalışanlarımız tarafından yapılır. Mobilyalar, kaliteli battaniyelere sarılarak taşınır. Böylece dışarıdan gelecek olan her türlü hasara karşı korunur. Ofisinizde bulunan bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar da çalışanlarımız tarafından pat naylonlara sarılarak kolilere koyulur. Firmamızın asansörlü nakliyat hizmeti de mevcuttur. Ofisinizin bulunduğu katın yüksekliği ne olursa olsun kolaylıkla ulaşılır. Çanakkale evden eve nakliyat firması size bir telefon kadar yakındır. Ofis eşyalarınızın taşınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çalışanlarımız sizleri bilgilendirmekten ve hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Çanakkale Eşya Depolama

Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetidir. Taşınma sürecinde, çeşitli nedenlerden ötürü, ev ya da ofis eşyalarınızın beklemesi gerekebilir. Bu süreçte, firmamızın eşya depolama alanlarından yararlanabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız, temiz ve güvenli alanlardır. Eşyalarınız burada, dışarıdan gelecek olan her türlü hasara karşı 7 gün 24 saat korunur. Eşya depolama alanlarının ücretleri aylık olarak alınır. Eşyalarınız bu alanlarda istediğiniz süre boyunca kalabilir.  Talebiniz doğrultusunda, ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı türüne ve boyutuna uygun bir şekilde ambalaj işleminden geçirir.  Eşya ambalajı, eşyaların uzun süre bekleyeceği göz önünde bulundurularak yapılır. Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Eşya depolama ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale Şehir İçi Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat firması, ev ve ofis eşyalarınızın şehir içinde istediğiniz adrese güvenle nakliyesini sağlar. Çanakkale evden eve nakliye ücretleri adresin uzaklığına veya eşya miktarına göre fiyatta değişiklik göstermesine sebep olur. Eşya nakliye ücretini, firmamız tarafından adresinize gönderilen ekspertiz belirler. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra, size en uygun gün için taşınma randevusu verilir. Belirlenen tarihte adresinize gelen ekibimiz, tüm eşyalarınızı usulüne uygun şekilde itina ile paketlenerek kolilere yerleştirir. Mobilya ve elektronik eşyalarınızın sökülmesi, kurulumu ve bağlantısı ekibimiz tarafından yapılır. Çanakkale evden eve nakliyat firmasından şehir içi nakliyat hizmeti ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat eşyalarınızın şehirler arasında da güvenle nakliyesini sağlıyor. Firmamız, yurt çapında geniş ulaşım ağına sahiptir. Ev ya da ofis eşyaların, bir şehirden bir başka şehire firmamız tarafından güvenle taşınır. Nakliyat öncesinde ekibimiz eşyalarınızı tek tek paketler. Paketleme işlemi uzun yol şartları göz önüne alınarak yapılır. Eşya paketleme işleminde kaliteli malzemeler kullanılır. Böylece eşyalar hasar görmeden pratik bir şekilde taşınır. Eşyalarınız nakliye aracına itina ile yerleştirilir. Uzun yol boyunca eşyalar zarar görmeden güvenle yolculuk yapar. Taşınmanın yorucu ve stresli kısmını uzman ekibimize bırakın. Ekibimiz eşyalarınızı hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde istediğiniz adrese taşır. Size de yeni evinizin ve ortamınızın keyfini çıkarmak kalır. Çanakkale evden eve nakliyat sizlere bir telefon kadar yakındır. Nakliye hizmeti konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale Asansörlü Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak sizlere profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Günümüzde sayısı oldukça artan yüksek binalar hem ev hem de ofis olarak kullanılmakta. Eski yıllarda bu binalara insan gücü ile eşya taşınırdı. Günümüz teknolojisi ile üretilen asansörlü nakliyat sistemi ile yüksek binalara eşya ulaşımı artık oldukça kolay. Asansörlü vinçler binanın dış yüzeyinden istenilen katın pencere ya da balkonuna kolayca ulaşır. Asansörlü nakliyat sistemi ile taşınma sürecinde zamandan tasarruf sağlanır. Ayrıca eşyalar hasar görmeden pratik bir şekilde taşınır. Firmamızın sunduğu asansörlü nakliyat hizmetine bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Çanakkale evden eve nakliyat firmasından bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale Sigortalı Nakliyat

Firmamızın, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerden biri de sigortalı nakliyat hizmetidir. Eşyalarınız, her türlü tehlikeye karşı önlem alınarak taşınsa da firmamız işi şansa bırakmaz. Eşyalarınız taşınma sürecinde firmamız tarafından güvence altına alınır. Böylece eşyalar her türlü hasar, kayıp, çalıntı riskine karşı sigortalanmış olur. Ancak bazı eşyalar sigorta kapsamına girmez. Bu eşyalar, silah, para, ziynet eşyası ve değeri yüksek antika eşyalardır. Bu tür eşyalarınız için ise bireysel olarak sigorta yapılması tavsiye edilir. Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Nakliyat firmamızdan nakliye hizmeti konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.