Camlıkahve’de nakliyat ihtiyacı bulunan kişilere profesyonel destek veriyoruz. Ev taşıma sürecini kolay hale getirerek, en doğru ve kaliteli bir nakliyat yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Personellerimiz hem İstanbul’da hem de diğer illerde birçok firmada görev yapmış olan, daha sonrasında bizim kadromuza katılan kişilerdir. Hepsi deneyimlidir ve sizlere daha iyi yardımcı olmak için kendilerini modern nakliyata adapte etmektedir. Yenilikçi yöntemleri benimsemede hiçbiri zorluk çekmediğinden, günümüzün taşımacılık anlayışını aynı şekilde işlerine yansıtmaktadır. Firmamız için bu gibi detaylar çok önemlidir ve bünyemize katacağımız her çalışma arkadaşımızda bu tür özelliklerin olmasını istemekteyiz.

Camlıkahve Evden Eve Nakliyat

Personel kalitesi doğrudan müşterilere verilecek hizmetin de niteliğini belirler. Her ne kadar kaliteli araçlar kullanılırsa kullanılsın, şirketler her ne kadar modernleşirse modernleşsin kilit nokta taşıma işini yapan, montaj ve kurulumu yapacak olan kişilerdir. Çünkü imkanların çok olması sadece tek başına yeterli olmayacaktır. Bunların kullanımı, doğru yerde kullanılması da son derece önemlidir. Personellerimiz hem elektronik cihazların bağlantılarını yapmada, mobilyaların montajında, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların bağlantılarını yapar. Bunları da doğru şekilde gerçekleştirir. Nakliyat bittikten sonra yanlış kurulumların düzeltilmesi için ekstra efor sarf edilecek işlemler ile uğraşmak durumunda kalmazsınız.

Camlıkahve Ev Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliyatın önemli bölümlerinden biri de budur. Alınan eşyalar daha rahat taşınabilmesi ve zarar görmemesi için montaj yerlerinden sökülerek taşınır. Bunların alındığı gibi yeni eve bırakılması gerekir. Özellikle çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyaların su bağlantıları mutlaka yapılmalıdır. Eğer dairedeki mevcut tesisat yeterli değilse eksik ürünler temin edilip bunlar çalışır halde teslim edilmelidir. Bu müşteriyi rahatlatacak, işlemleri kolaylaştıracak ve hizmetten memnun kalmasını sağlayacak uygulamalardır.

Camlıkahve evden eve nakliyat hizmetimiz içinde aldığımız tüm ürünleri aynı şekilde, çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Tüm beyaz eşyalar, mobilyalar, dolaplar montajlanarak bırakılmaktadır. Bizimle çalışarak bu tür detaylar ile vakit kaybetmek durumunda kalmadan yalnızca evinize yerleşme ile ilgilenebilirsiniz. Nakliyat için de kampanyalarımızdan faydalanabilir ve uygun ödemeler ile yeni evinize taşınabilirsiniz.