Şehirler arası evden eve taşıma hizmeti ile Tuğcular Nakliyat, her bölgeye kolayca ulaşabilecek kapasiteye sahiptir. Ülkenin her tarafından bize ulaşarak taşınma işlemlerinin kısa sürede başlamasını sağlayabilirsiniz. Firmamız, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Bir taşınma talebi geldiğinde en geç ertesi gün adresinize ekipler yönlendirilir. Taşınma öncesinde gelen ekipler eşyaların ne kadar yer kaplayacağını, ne kadar kırılacak ürün olduğunu, ağırlıklı eşya modellerini belirler. Evden eve nakliyat şirketlerinin yaptığı bu işleme ekspertiz denir.

Ekspertiz planlama yapabilmek için ekiplere bir taslak oluşturma imkanı verir. Bu planlamada taşınma günü hangi aracın geleceği belirlenir. Bu, gelecek aracın aynı zamanda donanımsal olarak da evinize uygun olmasını sağlar. Örneğin ağırlıklı olarak kırılacak eşyalara sahipseniz, özellikle evinizde çok fazla cam ve ayna varsa buna uygun ekipmanlar ile birlikte araç gönderilir. Ekspertiz hizmeti bu gibi nedenler ile son derece önemlidir.

Bazı evden eve nakliyat firmaları bu işlem için ücret talep edebilmektedir. Bu nedenle iletişim kurulduğunda ekspertiz istenip istenmediği sorulur ve burada fiyat bilgisi verilir. Ekspertiz istenmediğinde ise nakliyat günü aracın küçük kalmasını engellemek için büyük nakliyat araçları gönderilir. Büyük nakliyat aracı ilk başta kulağa hoş gelse de aslında müşteriler için o kadar da iyi değildir.

Çamlıca Evden Eve Nakliyat Şirketi

Büyük nakliye araçları aynı zamanda büyük maliyet demektir. Genelde 3+1 veya daha yukarıdaki odaya sahip evler için kullanılır. Ancak her evde farklı eşya grupları vardır. Bazı evlerde eşyalar çok fazlayken bazıları oldukça minimal olduğundan daha küçük nakliye araçları da kullanılabilir. Ancak ekspertiz yapılmadan doğrudan 3+1 diye büyük araç gönderildiğinde fazladan ödeme yapmış olursunuz. Eşyalarınız orta boyutlarda bir nakliyat aracına sığacaksa buna göre bir araç gönderilmelidir. Kullanmadığınız araç alanının parasını ödemeniz doğru değildir ve sizin için bir maddi kayıptır.

Firmamız, evden eve nakliyat hizmetinde ekspertiz hizmetini ücretsiz gerçekleştirmektedir. Bunu yapmamızın nedeni yukarıda da yazdığımız gibi eşyaya uygun aracı gönderilmesidir. Bu sayede müşterilerimiz sadece ihtiyacı kadar olan alan ile nakliye aracını kullanır ve buna göre düşük ücretler ile karşılaşır. Tuğcular Nakliyat iş önceliğinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar sonrasında ise ekonomik değerlendirme yapar. Müşteri memnuniyeti içinde sadece hizmet kalitesi değil aynı zamanda düşük fiyat politikası da vardır. Önemli olan kaliteli hizmeti uygun fiyata müşteriye ulaştırmak olduğuna inanarak yıllardır bu doğrultuda sizlerin evlerini taşımaktayız.

Çamlıca Nakliyat

Ev taşıma dışında firmamız ofis taşımacılığı da yapmaktadır. Daha büyük ve geniş bir ofise taşınma ihtiyacınız doğabilir ve bunun için eşyalarınızı başka bir semte taşımak durumunda kalabilirsiniz. Sadece başka semte değil şehirler arası da ofisinizi taşımak durumunda kalabilirsiniz. Nakliyat şirketi olarak ofis taşıma noktasında da sizlere oldukça pratik ve yenilikçi çözümler getiriyoruz ve bu yollar ile ofislerinizi istediğiniz yere taşıyoruz. Ofis taşıma, evden eve nakliyata göre daha farklı ilerleyebilir. Ofiste genelde ahşap ve cam ağırlıklı ürünler vardır.

Bunların paketlenmesi, ambalajlanması ev taşımasına göre çok daha farklı yapılmalıdır. Aynı zamanda ofislerde genelde ürünler montajlanmıştır. Bunların uygun şekilde sökülmesi gerekir. Bütün halinde taşınamayacağı için sökülme işlemi yapılırken parçalarının da saklanması şarttır. Ekiplerimiz ofis taşımacılığı hizmetinde tüm parçaları özenle saklar ve taşındıktan sonra eksik parçalar nedeni ile canınızın sıkılmasını engeller. Söktüğü tüm eşyaları yeni adresinde kurarak teslim ediyoruz. Bizimle çalışarak ofis taşımacılığı yaptırabilir ve vakit kaybetmeden işinizi taşıyabilirsiniz.