Günümüzde birçok firmanın sigortalı taşımacılık yapması, bunun ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir. Tuğcular Nakliyat olarak biz de müşterilerimizin kendini güvende hissetmesi için sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Evden eve nakliyat ya da parça taşımacılığında yapılan bu uygulama ile eşyaların maddi değeri koruma altına alınırken, bu hizmeti alan kişilerin de elinde yasal bir belge olmuş olur. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması için ne yapılırsa yapılsın, hiçbir şekilde zarar görmeyeceği uygulamalar gerçekleştirilse de sigorta mutlaka yapılmalıdır. Önlemlerin alınması kadar müşterilerin kendini yasal olarak da güvende hissetmesi için bunun yapılması gerekir.

Sigortalı taşımacılık sadece evden eve nakliyat için yapılmaz. Şehir içi taşımacılık, parça taşımacılığı gibi şehirler arası nakliyat hizmetine göre daha hafif eşyalar, hacmi düşük eşya grupları için de sigortalı taşımacılık yapılmalıdır.

Bir nakliyat işiniz varsa ve bunun için bir nakliyat şirketi arıyorsanız mutlaka sigorta yaptığından emin olun ve seçiminizi ona göre yapın. İster şehir içinde ister şehirler arasında firmamız her zaman sigorta yapmaktadır. Günümüz nakliyat hizmetlerinde bunun aksi olmamalıdır ve yasal olarak da bunun yapılması zorunludur. Bunun dışında parça taşımacılıkta da aynı durum geçerlidir. Eşya az diye sigorta yapmamak, bir terslik yaşanması durumunda hizmeti alan kişilerin mağdur olmasına neden olabilir.

Nakliyat işi ciddi bir iştir ve bütün prosedürler yerine getirilmelidir. Bu aşamalar hem şirket korur hem de müşterileri korur. Aynı zamanda hizmet kalitesini de ciddi şekilde arttırır. Kurumsal yapıdaki her firma bunları mutlaka uygular ve her işinde bu işlemleri gerçekleştirir.

Çağlayan Nakliyat

Nakliyat şirketi olarak bu konularda oldukça hassas olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız çalışma şekli olarak her zaman yasal şartları yerine getirmektedir ve bu doğrultuda sizlere hizmet vermektedir. Çok uzun zamandır nakliyat hizmeti veriyoruz ve bu konulara her zaman dikkat ederek sizlere ulaşıyoruz. Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı veya parça taşımacılığında büyük ya da küçük demeden her eşyayı uygun şekilde ambalajlayarak koruyor ve sigorta yapıyoruz.

Evinizi taşırken detaylarla uğraşmamak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin konforlu bir şekilde evinizi taşımanız için gereken ne varsa yapacaktır. Buna taşınma öncesi eşyaların paketlenmesi de dahildir. Ekiplerimiz son derece tecrübelidir ve paketleme konusunda kısa sürede eşyaları en korunaklı hale getirerek taşımaktadır. Özellikle evinizde çok faza kırılacak eşya varsa ayna, cam, porselen, yemek takımları, elektronik ürünler gibi ufak bir hata da bile zarar görebilecek ürünlerin dikkatlice paketlenmesi gerekir.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Taşınma sırasında genelde koli kullanılır ve koliler bazı durumlarda bunları korumak için yeterli olmayabilir. Sağlam koli bulunduğunda ise bant ile kapatma işlemi yanlış yapıldığında koli yeterince sağlam hale getirilmediğinde yine zarar görme ihtimali ortaya çıkar. Firmamız bunları sizin için yapmaktadır. Paketleme gibi işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bir hizmeti sizlere sağlamaktadır. Ev taşımanın belki de en meşakkatli işi olan eşyaların toparlanması ve paketlemesini sizin için yaparak eşyalarınızı taşıyoruz.

Paketleme yaparken ekiplerimiz her zaman en dayanıklı malzemeleri kullanılır. Bu malzemeler cam, ayna, porselen, elektronik cihazlar ve antika eşyalara son derece yüksek bir koruma sağlar. Ayrıca paketleme yaparken benzer ürünler bir yerde toplanır. Paketin tamamı kullanılarak ciddi bir alan kazancı elde edilir. Bu sayede eşyalar ekiplerimiz tarafından daha kısa sürede araca yüklenebilir ve bir an önce yola çıkabilir. Diğer durumda eşyalar çok fazla dağılacağı için zaman kaybı da yaşanabilir. Siz de paketlemeli taşımacılık yaptırarak bu gibi avantajlar elde etmek istiyorsanız görüşmede bunu bildirmeniz yeterli olacaktır.