Cağaoğlu evden eve nakliyat olarak İstanbul içinde her binaya asansör sistemi kurmaktayız. Firmamız piyasadaki büyük ölçekte hizmet sunan, kendini bu alanda kanıtlamayı başarmış bir nakliyat şirketidir. Asansör sistemlerimiz de bu doğrultuda gelişmiş ve her her eve ulaşabilecek kapasitededir. Asansörlü taşımacılık evden eve nakliyat için son derece önemlidir. Günümüzde pek çok yerde bu sistem kullanılmakta ve talep edilmektedir.

Taşınmak isteyenlerin de asansör sistemi kurulmasını istemelerinin bazı nedenleri vardır. Bunlardan en öne çıkanı eşyaların zarar görmemesi için böyle bir talepte bulunmalarıdır. Asansör sistemi ile eşyaların zarar görmesi engellenir. Daha önceden ev taşımış olanlar özellikle büyük eşya gruplarının bina içinden taşınması nedeni ile çeşitli göçük, çizik ve kırıkların oluştuğunu bilmektedir ve bunu tecrübe etmişlerdir. Bu nedenle asansör kurulumunu artık nakliyat firmaları önermeden çoğu kişi bu yöntem kullanılarak eşyaların indirilmesini ve eşyaların o şekilde yen adrese çıkarılmasını istemektedir.

Çağaoğlu Evden eve nakliyat Asansörlü taşıma

Asansör sistemi özellikle site konutların artması sonrasında daha çok kullanılır hale gelmiştir. Asansör sisteminin en önemli artısı yüksek katlara çıkmasıdır. Yüksek katlarda bina içinden büyük eşyaları çıkarmak hem zaman kaybıdır hem de eşyalar her merdivende zarar görme ihtimali ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle 4. Kat ve sonrasına asansör kurmak çok daha mantıklıdır ve bu yöntem ülkemizde de giderek yaygınlaşmıştır. Evden eve nakliyat alanı dışında bazı kurumsal firmalar da bu yöntemi tercih etmektedir.

Nakliyat Firmaları ve Nakliyat Fiyatları

Çağaoğlu evden eve nakliyat olarak deneyimli personellere sahibiz. Personel kadromuz asansör kurulumunda ve bu yöntem ile eşyaları çıkarmada uzmanlaşmıştır. Bu da zaten avantajlı olan bir yöntemi daha da avantajlı hale getirmektedir. Personellerimizin de kalitesi ile hizmetimiz de müşterilerimizin isteyeceği şekilde yapılmaktadır.

Eşyalar asansör ile çıkarıldıktan sonra yine daire içinde kurulumu yapılır. Eşyalar sadece çıkarılıp bırakılmaz. Mobilya, baza, cam, dolap, bulaşık ve çamaşır makinesi bağlantıları ekiplerimizce yapılır. Size sadece küçük eşyalarınızı kolilerden çıkartıp, uygun yerlere dizmek kalır.