Bornova evden eve nakliyatnakliyat alanında seneler boyu devam eden bir tecrübeye sahiptir. Nakliyatta çok fazla detaya dikkat etmek ve ona göre önlem almak gerekecektir. Firmamız, deneyimli ve bilgi sahibi olan taşıma şirketlerinin başında gelir. Her eşyanın farklı şekilde taşınması ve ayrı usullere göre ambalaj yapılması gerekir. Firmamız, eşyaları kolilere özenle yerleştirirken, onları uygun şekilde de taşıyacaktır.

Bazı eşyaların taşıma esnasında sarsıntıdan zarar göreceği son derece açıktır. Bu eşyalar arasında, beyaz eşyalar ile elektronik eşyalar ilk sırada gelecektir. Firmamız, korunaklı muhafazalar ile taşımacılık yapan deneyimli işletmelerdendir.  Taşıma araçlarının da eşyaların sarsıntıdan hasar almayacak şekilde dizayn edilmesi gerekir. Eşya büyüklüğüne uygun kapasiteli nakliyat kamyonlarının seçilmesi son derece önem taşıyacaktır.

Bornova parça eşya taşımacılığı

Taşımacılıkta Tecrübenin Önemi

Bornova şehirlerarası evden eve nakliyat, İzmir’in en köklü nakliyat şirketlerinin başında gelir. Eşyaların en kısa sürede ve hasar almadan nakledilmesi için bazı kuralların bilinmesi, tecrübeyle olacaktır. Firmamız taşınma öncesinde ilgili eve ziyaretler gerçekleştirir. Bu sayede, evdeki eşya miktarı ve muhteviyatı hakkında bilgi sahibi olunacaktır. Eşyaların sayısı kadar niteliği de koli temini için son derece önem taşıyacaktır.

Beyaz eşyalar için kullanılacak koli ve köpükler ile cam eşyaların kolileri farklı olacaktır. Firmamız, taşınma günü çok sayıda uygun kapasiteli koliler ile kararlaştırılan saatte ilgili yerde hazır olacaktır. Kurumsal çalışan firmamız, her türlü tedbiri alan ve bu sayede kısa sürede nakliyatı gerçekleştiren işletmelerdendir. Taşıma elemanlarımız da her konuda bilgi ve deneyim sahibi olan kişilerdir.

Bornova parça eşya taşımacılığı

Zengin Araç Filosu

Bornova parça eşya taşımacılığı, zengin araç filosuna sahip olan işletmelerin başında gelir. Eşyaların sıkışık alanlarda üst üste gitmesi hasarlara sebep olacak etkenlerin başında gelecektir. Firmamız bu yönde düşünen ve eşya kapasitesine uygun araçlarla nakliyatı gerçekleştiren kuruluşlardandır.

Tüm bir evi ya da ofisi taşıdığımız gibi parça eşya taşımacılığı hizmetini de sunmaktayız. Parça eşya taşımacılığı, deneyim ve bilgi gerektiren işler içerisindedir. Özellikle, kıymetli eşyaların taşınması için özel köpük ya da naylon koruyuculara ihtiyaç bulunur. Firmamız bu yönde önlemler alan, tecrübeli işletmelerin başında gelir.

Bornova parça eşya taşımacılığı

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Sigortalı taşımacılık hizmetini veren nakliyat şirketlerinin tercih edilmesi önerilir. Eşya taşımacılığında her türlü tedbir alınmış olsa da ani çıkan aksilikler sonucu ufak boyutta bile olsa, eşya hasarları söz konusu olabilir. Düşük ihtimalli olan bu gibi durumlar için de hizmet alan kişilere verilecek güvence son derece önem taşıyacaktır.

Firmamız eşya nakliyatı öncesinde sigortalı taşımacılık hizmeti sunan işletmelerin başında gelecektir. Deneyimli olan işletmemiz, eşyaların bugünkü gerçek değerinde sigortalanmasına önem verir. Ücretsiz sunulan eksper hizmeti ile eşyalar taşınma günü için sigortalanmış olacaktır. Hizmet alanları rahatlatan, dürüst yaklaşımlarımız, sektörde tercih edilmemizin en büyük nedenidir.

Bornova parça eşya taşımacılığı

Asansörlü Taşımacılığın Gerekli Olduğu Durumlar

Asansörlü taşımacılık, yüksek katlı iş yerleri ve apartman daireleri için son derece gerekli olan mekanizmalardır. Çok sayıda taşıma şirketi, asansörlü taşıma sistemlerine sahip olmadığı için yüksek katlı yerlere nakliyat hizmeti sunmayacaktır. Firmamız, dar sokak ve bina girişlerinin olduğu yerlerden kısa sürede eşya taşımacılığı yapabilecektir.

Merdiven gibi uzayan sistemler olan asansörlü taşımacılık sistemleri ile işletmemiz kısa sürede güvenli nakliyat hizmeti sunacaktır. Büyük dolapların demonte ve sonrasında monte işleri de firma elemanlarımız tarafından verilecektir. Bu türlü marangozluk işleri için firmamız elemanları, yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Profesyonel hizmet, rahat ve güvenli nakliyat için deneyimli olan firmamızın tercih edilmesi önerilir

Bornova parça eşya taşımacılığı