Evden eve nakliyat yaptırmak isteyenler İstanbul’da merkezi bulunan Bomonti nakliyat şirketimizi arayarak vakit kaybetmeden işlemlerin başlamasını sağlayabilir. Firmamız, sizlere daha kısa sürede ulaşabilmek için gerekli çalışmaları yapmakta ve buna göre alt yapısını da büyütmektedir. Çünkü nakliyatta hız çok önemlidir ve bu, müşterilerin öncelikli talepleri arasındadır.

Bomonti nakliyat, müşterilerimizin halı olarak talep ettiği hız konusuna son derece önem vermektedir. İstanbul’dan yürüttüğümüz nakliyat hizmetini ülkemizin her tarafında aynı kalitede göstermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç bir gün ekspertiz göndermekteyiz. Bu da nakliyat için gerekli olan en önemli aşamanın, yani plan ve program aşmasının tamamlanması anlamına gelmektedir. Bu noktadan sonra sizin de uygun olduğunuz bir tarihte nakliye ekiplerimiz gelerek zaman kaybetmeden eşyaları alır ve araçlara götürür. Firmamız bu kadar hızlı olmasında, taleplere anında cevap verebilmesinde tecrübesini ve alt yapısını kullanmaktadır. Firmamız, senelerdir daha çok kişiye ulaşmakta ve bunun bir gereği olarak ulaşım gücünü de genişletmektedir.

Bomonti Evden Eve Taşıma

Firmamızda evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, iş yeri nakliyatı, sanayi ürünlerinin taşınması, antika taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan tüm araçlarımız son derece modern olup, bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Araçlarımızın sağladığı bu güven ile her tür eşyayı zorlanmadan istediğiniz yere ulaştırabiliyoruz. Araçlarımız içinde eşyaların güvenliğini sağladığımız ekipmanlar ise birinci sınıftır. Bu yardımcı araç ve gereçler yolda eşyaların sallanmadan durmasını, devrilmesini ve çarpıp zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca tüm eşyalar için uyguladığımız ambalajlama yöntemleri ile kat ve kat dayanıklılığını arttırmaktayız.

Pahalı ve hassas ürünlerinizi kargo şirketleri ile değil de nakliyat şirketleri ile göndermek, bir yere ulaştırmak istediğinizde Bomonti Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız şu ana kadar birçok işte antika taşımacılığı yapmıştır ve bu alanda son derece bilgilidir. Aynı şekilde evden eve nakliyat ya da parça taşımacılığında fazlaca pahalı ürün nakliyatı ustalıkla ve sorunsuz gerçekleştirmiştir. Firmamız bu tür nakliye işlerinde her zaman sigorta yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile ürünlerinizi maddi olarak da güvenceye alarak ulaşım yapmaktayız ve sizlerin yasal yollardan hakkınızı arayacağınız bir belge almanızı sağlamaktayız.

Bomonti Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Firmamız ile parça taşımacılığı da yaptırabilirsiniz. İstanbul içine ya da şehir dışına istediğiniz kadar eşyayı gönderebilirsiniz. Parça taşımacılığı son dönemin popüler uygulamalarından biridir. Birçok kişi bu alana yönelerek eşyalarını bir yerden başka bir yere aktarmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise çok daha ucuz olmasıdır. Ucuz olmasının nedeni ile eşyalarınız ile birlikte başka müşterilerin de eşyaları aynı araçta taşınır. Bu da bir aracın giderlerini bölüşmeniz anlamına gelir. Diğer türlü bir anlayışta, iki parça ürün için komple aracı kiralamak durumunda kalacağınızdan çok daha fazla fatura çıkacak ve aracın boş kalan yerlerin ücretini de ödemek durumunda kalacaktınız. Parça taşımacılığı ise bunun önüne geçen bir yöntemdir ve giderek yaygınlaşarak kullanılmaktadır.

Parça taşıma Bomonti nakliyat ile sorunsuz biçimde tamamlanmaktadır. Alınan eşyalar uygun sıra ile dağıtılmakta ve her eşya en fazla bir kere araca bindirilmektedir. Planlı ve programlı çalışmak personellerimizin her zaman yaptığı uygulamalardan biridir. Eşyaları alırken, bu plan ve programlar ile çok daha kısa sürede ürünler dağıtılmaktadır. Şehir dışı nakliyatta bu durum çok daha önemlidir. Farklı şehirlerden alınacak eşyaların belli bir plan içinde alınması ve araçta uygun şekilde yerleştirilmesi önemlidir çünkü özellikle küçük boyuttaki eşyaların karışmaması için bu gereklidir. Bomonti parça taşımacılık hizmetimiz ile eşya karışıklığı gibi can sıkıcı durumlar ile karşılaşmadan nakliyatı tamamlayacağınızın garantisini iletmekteyiz.