Beylerbeyi’nde taşıma işlemi yaptırmak isteyen, evden eve nakliyat ya da ofis taşıma gibi alanlarda destek olacak firma arayanlar bize ulaşıp çok avantajlı fırsatlardan yararlanabilir. Öncelikle bizimle çalışmanız durumunda kaliteli hizmet garantisi alırsınız. Firmamız, önceki tüm işlerinde olduğu müşteri memnuniyetini sağlamak için her uygulamada her adımda ince eleyip sık dokumaktadır. Bu neden önemlidir?

Evden eve nakliyat hizmetini daha önceden almış olanlar, bu işin neden dikkatli yapılması gerektiğini daha iyi bilmektedir. Gerek eşyaları taşımada, araçlara yüklemede gerekse onları gidilen adreste tekrar kurmada yapılan dikkatsizlikler her şeyden önce zaman kaybı anlamına gelmektedir. Nakliye başlamadan önce size verilen tarih ve saat bu gibi durumlara bağlı olarak esner. Bu en çok sizin vakit kaybınız anlamına gelir. Bu nedenle bir firma her adımda dikkatli davranmalıdır. Bu işte asıl önemli olan hatalı ortadan kaldırmak, çıkan sorunları çözmekten önce bunların meydana gelmesine izin vermemektir.

Beylerbeyi nakliyat şirketimiz bu gibi sorunları daha çıkmadan engelleyecek, uluslar arası standartlarda kabul edilmiş yöntemleri uygulamaktadır. Bu yöntemler, sizlerin her anlamda işleri kolay şekilde tamamlamanıza ve sorun yaşamamanıza yardımcı olacaktır. En fazla şikayetçi olunan konulardan biri eşyaların özensiz biçimde taşınmasıdır. İlk kez çalıştığımız insanlar ile konuştuğumuzda önceki taşınmadan dolayı, nakliyat alanına karşı güven kaybettiklerini görmekteyiz. Özellikle birçoğu eşyaların özensiz taşınmasından dolayı duydukları memnuniyetsizliği dile getirmektedir. Eşyaların taşırken sağa sola çarptırmak, nakliye aracına yerleştirirken dikkatsiz olmak zarar görmelerine neden olacağından, bunu gören insanlar haklı olarak her seferinde bu tedirginliği yaşamaktadır.

Beylerbeyi Evden eve nakliyat

Özellikle koli içinde olan ürünler için bu duruma iki kat fazla dikkat edilmelidir. Üzerinde uyarı yazmasına rağmen yine darbe almasına neden olacak şekilde taşımak ve yüklemek, daha büyük maddi kayıplara yol açacaktır. Personellerimiz evden eve nakliyat hizmetini sunarken sanki kendi evlerinden eşyua alıyormuş gibi özenli hareket eder. İşi çabuk bitirmek için eşyaların zarar görmesine neden olacak hareketlerden kaçınır.

Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerin tamamında bu gibi detaylara dikkat etmektedir. İşlem sonrasında müşterilerden hiçbir şekilde şikayet almamamız, bu alandaki başarımızı da göstermektedir. Çalıştığımız kişiler, bir sonraki evden eve nakliyat ya da nakliyat firmasına bir şekilde ihtiyaç duyduğunda yine bizi arayarak hizmet almaktadır. Bu da işimizdeki başarının bir diğer göstergesidir.

Sigortalı taşımacılık yapan Beylerbeyi nakliyat şirketi olarak, İstanbul içi de dahil olmak üzere her alanda sigortalı taşımacılık garantisi vermekteyiz. Sigorta yapılan ürünlerin hasar görmesinden önce bunların koruması tabii ki daha önemlidir.

Beylerbeyi Nakliyat Firmaları

Kullandığımız koruyucu ürünler bu tür hasarların oluşmasını önlese de müşterilerimizin kendini yasal olarak güvencede hissetmesi için sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Sigorta yapmak her firmanın zorunluluğudur. Tabii ki bu durum kurumsal olanlar için geçerlidir. Nakliyat kuralları gereği hangi eşya taşınırsa taşınsın mutlaka sigorta kapsamına alınmalıdır. Ancak bireysel olarak bu işi yapanlar ya da şirket olmasına rağmen bu tür prosedürler ile uğraşmak istemeyenler bazen bu uygulamadan kaçınmaktadır. Kendinizi garantiye almak için bu tür çalışma yapanlar yerine sigortalı taşımacılık yapan yerleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Şirketimiz, Beylerbeyi nakliyat olarak sizlere sorunsuz şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir ve her mevsim her hava koşulunda kesintisiz hizmet sunmayı da sürdürecektir. Güvenilir ve kaliteli nakliyatın adresi olmayı başaran şirketimiz ile çalışarak sizin bile tahmin edemeyeceğiniz uygun fiyatlara evinizi taşıyabilirsiniz.