Beykoz Evden Eve Nakliyat

Herkes nakliyecilik yapabilir fakat evden eve nakliyat yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Evden eve nakliyat, nakliyecilik işinden çok öte bir iştir. Nakliye, işin sadece bir bölümüdür. Beykoz evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile nakliyeci olmanın yanında mobilyacı da oluyoruz. Tesisatçı hatta paketlemeci oluyoruz. Çünkü taşıma konusu olan malzemeler kömür, demir veya odun değil ev eşyasıdır. Bunların zarar görmeden taşınabilmesi için bir mobilyacı hassasiyetiyle sökülmesi, takılması gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası bir tesisatçı hassasiyetiyle yerleştirilmelidir. Tüm bunlar ve hassas kırılabilir eşyalarınız taşıma esnasında açılıp dökülmeyecek şekilde güzelce paketlenmelidir. Tüm bunları yapabilmek ise bilgi, deneyim tecrübe ister.

beykoz evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat normal bir nakliyattan çok farklıdır. Beykoz evden eve nakliye farkı ne diye maddeler halinde sıralamak gerekirse; Firmamız ile eşyalarınız sigortalanır. Dolayısıyla taşıma sırasında oluşacak bir kazadan dolayı zarara uğramazsınız. Personellerimiz sadece bu alanda hizmet vermekte ve bundan dolayı alanlarında uzmanlaşmışlardır. Evden eve nakliye araçlarımız kasaları eşya taşımak için özel olarak tasarlanmışlardır. Dolayısıyla içerisinde eşyalara herhangi bir zarar gelmez. Eşyalar yağmurdan, çamurdan, isten dumandan etkilenmez.

Daire yüksek bir katta bulunuyor olması durumunda eşyalar mutlaka yeterli uzunluğa sahip eşya asansörü yardımıyla taşınır. Kesinlikle merdivenlerden taşınmaz çünkü merdivenler eşya taşımacılığında kör noktaları çok fazla olan yerlerdir. Eşyalar mutlak suretle uygun kaliteli ve tek kullanımlık malzemelere sarılarak taşınır. Kutulanması gereken eşyalar kutulanır. Demonte mobilyalar teker teker sökülür ve aynı şekilde yeni yerinde kurulur.

Beykoz Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Firmamız yukarıda sayılan tüm gerekleri yerine getirmek suretiyle sektördeki varlığını yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Firmamızı aramak suretiyle ya da internet sitemizden Beykoz evden eve taşıma fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Evden eve nakliyat, taşınmak istediğiniz evden yeni evinize kadar istediğiniz tüm eşyalarınızın eksiksiz ve tam güvenle taşınmasıdır. Evden eve nakliyat yapımında oturduğunuz evin veya binanızın bile şekli önemli değildir. Çünkü geliştirilen yeni taşıma sistemleri sayesinde artık eşyalarınızın nakliyesi çok daha kolaydır. Öncelikle bu konuda size de düşen bazı görevler bulunmaktadır. Eşyalarınızı paketleme işini nasıl yapacağınızı planlamalısınız ve eğer siz paketleyecekseniz, bu konuda gerekli önlemleri almalı doğru ve zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapmalısınız. Ayrıca eski ve yeni evinizin durumu hakkında gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde görevli kişilere bildiriniz.

Eğer sizlerde İstanbul bölgesinde ikamet ediyor ve taşınmayı düşünüyorsanız, Beykoz evden eve nakliyat konusunda bilgilenmek veya hizmet almak için firmamıza başvurmanız yeterlidir.