Koli içine genelde küçük eşyalar konulduğu için eşyaların benzer ürünler olması önemlidir. Örneğin mutfak eşyaları için ayrı bir koli, salon eşyaları için ayrı bir koli, kişisel ürünler için ayrı bir koli yapılmalıdır. Eşyaların benzer kategorilerde ayrılması aynı zamanda yeni evinizde yerlerini daha kolay bulmanız anlamına gelir. Evden eve nakliyat sonrası koliler içinde “acaba bu neredeydi” sorusunu sormamak için bu adım oldukça önemlidir.

Aslında taşınmak göründüğü kadar zor değildir. Sadece düzenli hareket etmek gerekir. Belli bir planlama yapıldığında ciddi zaman kazancı elde edilir. Bu planlama daha iyi yapıldığında ise yarı yarıya fark edecek bir zaman kazanım elde edilmiş olur.

Beyazıt Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bunun haricinde firmaların da yerine getirmekte yükümlü olduğu sorumluluklar ve nakliyat kuralları vardır. Bunlardan biri ambalajlamadır. Özellikle büyük eşyalar olduğu gibi nakliye aracına yerleştirilirse zarar görme ihtimali artar. Evden eve nakliyat hizmetinde özellikle beyaz eşyaların etrafının boşluk kalmadan ambalajlanması gerekir. Kullanılan ambalaj ürünlerinin yüksek kalitede olması ise eşyaların güvenliğini arttıracaktır. Bununla beraber köpük kullanımı da özellikle teknolojik eşyaların taşınmasında faydalı olabilir.

Eşyaların taşınması sırasında da dikkatli olmak önemlidir. Eğer bir eşya bina içinden rahatlıkla çıkamıyorsa asansörle çıkarılması daha doğru olacaktır. Sadece birkaç parça eşya binadan indirmek için uygun değilse, duvara çarpacak noktalara çeşitli şekilde korumalar yerleştirilerek taşıma yapılmalıdır.

Beyazıt Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetimizde bu konulara dikkat ederek eşyalarınızı aldığımız gibi yeni evinize ulaştırıyoruz. Eşyanın modeli ne olursa olsun her biri için çeşitli taşıma teknikleri ile darbeye maruz kalmasını engelliyoruz. Firmamız bunlarla beraber size bir de sigorta garanti vermektedir. Sigortayı kurumsal firmaların tamamı yapmalıdır ve biz de bunlardan bir tanesi olarak ufak ya da büyük her işimizde sigorta ile müşterilerimizin eşyalarını koruma altına almakta, sigortalı taşımacılık yapmaktayız.

Sigortayı yaptıktan sonra size Whatsapp’tan yoluyla ya da direkt elden belgesini teslim ediyoruz. Bu belge ile eşyaların başına bir şey gelirse yasal olarak hakkını arama imkanı da bulmuş oluyorsunuz. Bu nedenle taşıma yaptırırken kendinizi garantiye almak için mutlaka sigorta yaptırın.