Beşyüzevler  evden eve nakliyat şirketleri arasında insanların sıklıkla tercih ettiği bir firma olmayı başardık. Bunu seneler içinde inşa ettiğimiz güven ve kaliteli hizmet ile başardık. Kaliteli hizmet anlayışımızda müşterilerimizin doğru ve profesyonel bir işleyişin içinde olması, bunun yanında uygun fiyat alması, iletişim kurmak istediğinde her zaman bize ulaşabilmesi, güven duyması ve sigortalı taşımacılık gibi konu başlıkları yer almaktadır. Bu konu başlıkları her şirketin göstermesi gereken bir özendir ve modern dünyadaki tüm kurumsal firmalar bunlara dikkat eder. Geliştirilen uygulamalar da bunları daha ileriye götürmek için hayata geçirilmiştir ve tüm dünyada aynı şartlarda uygulanmaktadır.

Bebek nakliyat şirketlerinden biri olarak modern dünyayı takip ediyoruz. Uluslar arası büyük nakliyat firmaları ile aynı teknikleri uygulayarak müşterilerimizin uluslar arası düzeyde bir hizmet ile evden eve nakliyat ya da diğer alanlarda hizmet almasını sağlıyoruz. Bunları uzun zamandır gerçekleştiriyoruz. Senelerdir modern dünyaya entegre şekilde kendimizi yeniliyoruz ve geliştiriyoruz.

Beşyüzeveler Nakliyat Şirketleri

Bunu uzun süredir yapmamız bize bunların şirket politikası haline getirmemizi sağladı. Attığımız her adımı buna uygun olarak atmak, müşterilerimize bu standartlarda destek olmak her işimize yansır hale geldi. Nakliyat şirketleri içinde personel alımına dikkat eden yerlerden biri olarak bünyemizde görev alacak herkesi özenle belirliyoruz. Temel çalışma şartlarımız güven ve tecrübe olduğundan bu doğrultuda işe alım gerçekleştiriyoruz. Firmamız, bu doğrultuda hareket etmektedir ve çoğu personelimiz uzun zamandır bizimle çalışmaktadır. Aldığımız ve sağladığımız imkanlar nakliyat alanına son derece uyumlu olduğundan, personellerimizde bu ortamda çalışma imkanı bulmaktan duyduğu memnuniyet ile bizimle çalışmaya devam etmektedir.

Beşyüzevler Evden Eve Nakliyat

Güven ortamını bu şekilde daha da sağlam şekilde sağlamaktayız. Firmamız, kurumsal yapısı ile hareket ederek gerek müşterilerimizin gerek personellerimizin sağlık ve güvenliğini her zaman ilk sıraya koymaktadır. Bunlara dikkat ettiğimizde ise geriye çok eş kalıyor: kaliteli hizmet ve işe duyulan saygı. Bunları da yerine getirerek bir nakliyat sürecini hiç sorun yaşamadan, kimsenin canı sıkılmadan tamamlıyoruz.

Güven verdiğimiz diğer bir alan da eşyaların taşınmasıdır. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı koruma altına alıyor ve sizlerin maddi açından kayıp yaşamadan taşınmanızı sağlıyoruz. Sigorta kapsamına tüm ürünler dahil edilmektedir. En küçük ürünlerden en pahalı ürünlere hepsi sigorta içine alınır ve bir hasar ile karşılaşıldığından bunun telefisi yapılır. Küçük hasarlar bile önemsenerek bunların mutlaka giderilmesi için ne yapılması gerekiyorsa yapılır.

Firmamız ile çalışmanız durumunda daha ilk andan itibaren kurumsal havayı görebilirsiniz. Planlı çalışmalarımız, düzenli iş yapmamız, her zaman dikkatli davranmamız ve eşyaları kendi eşyamız gibi görmemiz nedeni ile çoğu müşterimiz daha ilk andan bize güvenmektedir. Bunun karşılığını vermek için süreç bitene kadar aynı profesyonelliğimizi de sürdürmekteyiz. Bebek nakliyat firmaları arasında her işinde sigortalı taşımacılık yapan şirketlerden bir tanesidir.

Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı güvenceye alabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık sizler için oldukça önemlidir. Çalıştığınız yerden muhakkak talep etmeniz gereken bir uygulamadır. Bu evden eve nakliyatta ya da ofis taşımacılığında kat kat daha değerlidir. Eşyaların çeşitliliği arttıkça sigortanın da önemi artmaktadır.

Tuğcular Nakliyat olarak sizlere her zaman en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Sigortalı bir şekilde eşyalarınızı şehir içinde veya şehir dışında istediğiniz yere güvenle göndermek için bizimle telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz Whatsapp’tan üzerinden de mesaj atarak çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.