Bebek evden eve nakliyat olarak ev taşıma noktasında sizlere farklı yollar sunarak bunlara göre bir seçim yapmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmet çeşitliliğimiz sayesinde müşterilerimizin kendine en uygun yolu seçmesine imkan veriyoruz.

Evden eve nakliyat gibi farklı aşamaları bulunan bir alanda bunların olması sizlerin hangi aralıkta bir tutar ne taşıma yapacağınızı belirler. İlk olarak bizimle çalışmaya karar verdiğinizde firmamıza adres bilginizi vermeniz tüm sürecin başlaması için yeterlidir. Adresinizi alan ekiplerimiz en geç bir gün içinde adresinize gelerek eşyaların durumunu inceleyecek ve bu doğrultuda bir çalışma programı oluşturacaktır. Bu program ile birlikte eşyaların alınmasından başlayarak teslim edileceği ana kadar tüm adımlar tek tek belirlenecek ve buna uygun hareket edilecektir.

Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden biri de paketlemedir. Bunu isterseniz yaptırabilir istemesizseniz yaptırmayabilirsiniz. Önceki dönemde müşterilerimizden gelen taleplerden biri de eşyaların doğru paketlenip korunaklı hale getirildiğinden emin olunmamasından dolayı bunların bizim aracılığımız ile yapılmasını istemeleriydi. Bu isteklere karşı yeni uygulamalar geliştiren ve buna uygun personel sayısını arttıran firmamız, paketleme konusunda da uzun süre önce hizmet vermeye başlamıştır.

Bebek Evden eve nakliyat şirketleri

Evden eve nakliyat için sunduğumuz paketleme hizmetinde eşyalarınızı daha güvenilir bir halde yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Paketleme hizmetinin en büyük avantajı tüm eşyaların gruplara ayrılarak paketlenmesidir. Paketleme yapılırken uygun eşyalar bir araya getirilir ve korunaklı hale getirildikten sonra araçlara indirilir. Bunun getirdiği avantajların başında ise sistematik bir çalışma yapıldığından eşyaların daha hızlı şekilde alınması ve adrese gidildiğinde çıkarılmasıdır.

Ev taşıma konusunda yapılan yanlışlardan biri eşyaların yanlış şekilde paketlenmesidir. Bunun için genelde koli kullanılmaktadır ve bazı koliler yıpranmış ve eski olduğundan taşıma yapmak için uygun değildir. Özellikle içine kolinin kapasitesinden fazla eşya koymak patlamasına ve yırtılmasına neden olmaktadır. Diğer bir yanlış ise koliye yanlış eşyaları yanlış şekilde konulmasından dolayı kapasitesinin altında doldurmaktadır. Bu kolilerin sayısının artmasına ve taşınması sırasında fazladan iş yapılmasına neden olmaktadır. Eşyaların dağınık ve yanlış şekilde kolilenmesi beraberinde zaman kaybını da getirmektedir.

Bebek Nakliyat şirketleri ve Nakliyat Fiyatları

Hızlı bir nakliyat dönemi geçirmek için evden eve nakliyat hizmetimizin yanında paketlemeli taşımacılık da alabilir ve eşyalarınızı koliye yerleştirmek ile uğraşmayarak taşınma süresini hızlandırabilirsiniz. Paketlemeli taşımacılık almadığınızda eşyalarınız için yine ambalajlama yapılır. Bu özellikle beyaz eşyalarda uygulanır. Günümüzde beyaz eşyalar çok farklı özelliktedir. Giderek gelişmektedir ve daha kullanışlı hale gelmektedir. Bununla birlikte hassaslığı da artmaktadır. Yeni model ürünlerin bir çoğunda dokunmatik ekranlar da bulunmaktadır. Bunlar için taşınırken özellikle dikkatli davranılamasın gerekir. Ufak darbeler bile bu beyaz eşyalardaki dokunmatik ekranların çatlamasına ve kırılmasına neden olabilir.

Bebek nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat hizmetinde darbeye dayanıklı olan ürünleri tercih etmekteyiz. Bu ürünler hiçbir şekilde darbenin ürüne ulaşmaması için özel olarak üretilmektedir. Piyasadaki en kaliteli ürünler bizim kullandıklarımızdır. Bu nedenle koruma seviyesi son derece yüksektir. Ayrıca bu ürünler suya karşı da dirençlidir ve yağmurlu günlerde nakliyat yapıldığından ürünleri suya karşı korur. Su, sadece elektronik ürünler için değil ahşap ve kumaş ürünler için de bir tehlikedir. Yapılarının bozulmasına neden olabilir ve hasar görmesine neden olabilir.

Kullandığımız tüm ekipmanlar nakliyat döneminde yaşanacak olumsuzlukları engelleyecek donanımdadır. Bu güvenceyi sizlere işin başında vererek gönül rahatlığı ile taşınmanızı ve rahat bir şekilde sadece yeni adresinize gitmenizi sağlıyoruz.