Nakliyat sektörünün lider firmalarından biri olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyacı olan müşterilerimize farklı seçenekler ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Firma olarak, alt yapısı, geniş araç filosu ve nakliyat için gereken tüm araç gereçlere fazlasıyla sahip olduğumuz için ülkenin en ücra köşelerine bile kolayca ulaşabiliyoruz. Uzun senelerdir nakliyat alanında aktif olarak iş yapıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden insan ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu süre içinde önceliğimiz her zaman insan oldu. Bu da başarıyı yakalamamızın, kaliteli işlere imza atamamızın anahtarı oldu.

Sunduğumuz tüm hizmetler müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak üzere planlanmıştır. Eşyaları bir yerden diğer bir yere taşımak çoğu zaman yeterli değildir. Bu, işe yeni başlamış olan, amacı sadece para kazanmak olan kişilerin yapacağı bir uygulamadır. Biz, eşyaları taşırken aynı zamanda hiçbir soruna izin vermeden bunu yapmaya çalışmaktayız.

Firmamız için eşyaların taşınmasının yanında bunun hızlı şekilde yapılması da son derece kritiktir. Evlerde, ofiste, dershanelerde, sanayi ve tekstilde hangi alanda olursa olsun bütün eşya modellerini en hızlı şekilde paketleyip, araçlara yükledikten sonra yola çıkmaktayız. Şehirler arası nakliyat için verilen süreler değişiklik gösterebilir. Gidilecek mesafe, hız konusunu belirleyen en önemli unsurdur.

Hız dışında eşyaların güvenliğini de sağlamak gerekir. Peki bir nakliyat firması, şehirler arası nakliyat ya da şehir içi taşımalıkta ne gibi önlemler almalıdır?

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat ister ev ister ofis olsun özenle yapılması gereken bir hizmettir. Yol uzayacağı için eşyaların güvenliğinin mutlaka sağlanmış olması ve araç içinde ne olursa olsun devrilmeyecek şekilde yerleştirilmesi gerekir. Eşyaların araç içinde güvende kalması için öncelikle aracın yeteri kadar büyük olması gerekir. Çok fazla eşya için orta boydaki bir nakliye aracı çoğu zaman yeterli olmayabilir. Örneğin 4+1, 5+1 gibi muhtemelen eşyanın fazla olduğu dairelerde büyük nakliye araçları getirilmelidir.

Araçlar yeteri kadar büyük olduğunda eşyaların devrilme ihtimali ortadan kalkar. Yol şartlarından etkilenmez. Firmamız, araç kapasitesi olarak piyasanın öncü firmalarından biridir. Araçlarımız her boyuttaki eşyayı taşıyabilecek kapasitededir. Araçlarımızın eşya güvenliğini korumasının yanında ekiplerimiz de eşyaların son derece korunaklı hale getirecek uygulamaları her işinde yapmaktadır.

Araçlarımızın gümünüzün teknolojisi ile üretilmiştir. Her biri son derece moderndir ve taşımacılık için uygundur. Filomuzdaki araçların bakımı da aksatılmadan yapılmaktadır. Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat için kullandığımız araçların tamamı bu şekildedir. Araçlarımızın müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımdadır. Eşyalar araca yüklendikten sonra isterseniz şoförden iletişim numarası alabilir ve eşyaların ne zaman ulaşacağı, nerede olduğu ne zaman teslim edileceği gibi konuları sorup, konum alabilirsiniz.

Şehir içi Nakliyat Firmaları

Bunun haricinde ekiplerimiz önceden size bir teslimat tarihi verecektir. Firma olarak müşterilerimizin aklında soru işareti oluşturmamak ve kalitemizi korumak için verdiğimiz tarihînde mutlaka verilen adrese ulaşıyoruz. Bunda mutlaka planlı ve programlı hareket etmemizin katısı da fazladır.

Eğer kendiniz ambalajlama ve paketleme yapmak isterseniz, özellikle hassas eşyaları dikkatlice paketlemelisiniz. Ancak kendinizi da da sağlama almak istiyorsanız eşyalarınız ekiplerimiz yardımı ile paketleyebilirsiniz. Paketlemeli taşımacılık hizmetimizden de uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Paketlemeli taşımacılık almasanız bile ekiplerimiz her eşyayı dikkatlice ambalajlayacaklardır. Ambalaj için kullanıldığımız malzemeler nakliyat için üretilmiş, kaliteli ürünler olduğundan hassas ürünleri bile güven içinde en uzak yere kadar götürmede yardımcı olmaktadır. Bunun dışında şehir içinde de aynı yöntemler uygulanarak eşyaların korunması ve güvenliği sağlanmaktadır.