Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız, güvenle eşyalarınızı taşımanız için destek olmaya devam etmektedir ve bunu yaparken sizlerin ekonomik olarak da bir sıkıntı ile karşılaşmamanız için çok uygun fiyatalar sunmaktadır. Firmamızın temel amaçlarından biri müşterilerimizin evden eve nakliyat ihtiyacına profesyonel şekilde cevap verirken aynı zamanda bunları çok uygun fiyatlara gerçekleştirmektir.

Bizimle çalışmanız durumunda piyasanın üzerinde, kurumsal düzeyde bir hizmet kalitesi alacağınızı garanti etmekteyiz. Daha önceden yapmış olduğumuz evden eve nakliyat işleri bunların en büyük referansıdır. Firmamız İstanbul merkezli olmasına karşın Türkiye’nin her yerinde aktif olarak iş yapmaktadır ve her coğrafi bölgeden birçok kişi ile çalışmaktadır. Müşterilerimiz sonraki nakliyat işlerinde de bizi tercih etmektedir.

Hizmetlerimizde sağladığımız güven ortamı, kalite ile birlikte daimi müşteri sayımızı her geçen gün yükseltmekteyiz. Bizimle çalışan insanların önerisi ile yine bizi tercih edenlerin sayısı da fazladır. Onların da evden eve nakliyat ya da farklı türde nakliyat ihtiyaçlarını üst düzeyde yanıtlamaktayız.

Nakliyat şirketi olarak zaten uzun zamandır çalışmamız sayesinde birçok kişi ile çalıştık ve belirttiğimiz nedenler ile bir sonraki nakliyat ihtiyaçlarında da bizi tercih etmelerinin de etkisi ile düzenli olarak nakliyatta aktif kaldık. Bununla birlikte kaliteli hizmetlerimiz yeni insanlar kazanmamıza da katkı sağladı. Her dönem bir öncekine göre daha fazla farklı insana ulaşmayı başardık.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat bunun büyük bir bölümünü oluştursa da her alanda tercih edilmekteyiz. Ofisini taşımak isteyenler, parça taşıması yapmak isteyenler, sanayi ürünü taşımak isteyenler bize ulaşarak profesyonel şekilde hizmet almaktadır. Bu bize alt yapımızı genişletmek, personel sayımızı arttırmak durumunda da bırakmaktadır. Firmamız, bu noktada hiçbir masraftan kaçınmayarak insanlara daha hızlı ve pratik hizmet verebilmek için yatırımlarını arttırmaktadır.

Artan talepler karşısında ilk olarak nakliyat araçlarımızın sayısını da arttırmaktayız. Geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Bu kadar çeşitli araç sahibi olmamız müşterilerimizin de ihtiyacına göre en uygun modeli kullanmamamıza olanak vermektedir. Peki bu neden önemlidir, doğru araç seçiminin ne gibi bir faydası olur?

Bu soruların cevabı aslında oldukça basittir. Büyük araç büyük maliyet demektir ve nakliyatta maliyetlerin artması demek bu hizmeti alan kişilerin daha fazla para ödemesi anlamına gelir. Nakliyat giderlerinin belli bir düzeyde tutulması ile bunun karşısında talep edilen ücret de doğal olarak düşer ve müşteri memnuniyeti ekonomik açıdan yakalanmış olur.

Basit bir örnek ile eğer 2+1 bir evinizin için büyük bir nakliyat aracı gönderilirse kullanmadığınız alanların da ücreti faturaya yansır. Bunun hem size hem de firmaya hiçbir katkısı yoktur. Bu gibi sorunlar genelde elinde yeteri kadar araç bulunmayan yerlerde ortaya çıkar. Bilinçli değildir ancak faturası müşteriye kesilir.

Bahçeşehir Nakliye Şirketleri Ev Taşıma Fiyatları

Nakliyat firmamız gerek evden eve nakliyat yaptırmak isteyen gerekse diğer alanlarda hizmet almak isteyen müşterilere en uygun fiyatı verebilmek adına en uygun araç seçimini yapar. Nakliyat için gereken tüm şartları üst kaliteden yerine getirir. Bununla birlikte giderleri minimum seviyede tutar. Bu da çok daha uygun fiyatla nakliyat yapılmasına olanak verir.

Araç seçiminin yanında araçların modern olması da önemlidir. Yeni ve modern nakliye araçları diğerlerine göre çok daha az yakıt harcar. Yakıt giderlerinin düşmesi de yine faturaya müşteriler adına olumlu şekilde yansır. Bu başlangıçta çok önemli değil gibi dursa da şehirler arası nakliyat için son derece önemlidir. Mesafe arttıkça elde edilecek kazanç da artmaktadır. Ancak bu durum sadece şehirler arası nakliyatta değil şehir içi nakliyatta da geçerlidir. Bir semtten başka bir semte şehir içinden nakliye yapıldığında modern olmayan araçlar trafikten dolayı fazla yakıt harcar. Bunun engellenmesi için kullanılan aracın yakıt tasarrufu sağlaması gerekir.

Evden eve nakliyat hizmetimizde bu tür modern araçlar kullanmaktayız. Bu nedenle sizlere düşük tutardan olacak şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Yakıt tasarrufunu sağlayacak teknolojiler ile nakliye giderlerini belli bir seviyede tutarak, sizlerin profesyonel hizmet alıp, aynı zamanda bunun karşısında çok düşük tutarlarla nakliyat yapmanızı sağlamaktayız.

Firmamızın sunduğu bu hizmetlerden yararlanırken ev taşımacılığı gibi meşakkatli olabilecek bir süreci çok kolay atlatabilirsiniz. İşin büyük bir bölümünü uzman ekiplerimiz ile halledebilir ve sadece yeni yuvanıza gittiğinizde eşyalarınızı yerleştirerek yaşamınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Taşınma süresinde olabilecek olumsuzluklar bu süreci zorlu hale getirmektedir. Bunları engellemek de nakliyat şirketi personellerinin görevidir. Uzman ekip kadromuz sizlerin böylesine can sıkıcı durumları yaşamamanız için nakliyatın her aşamasında titizlikle iş yapmakta ve bunu her ana yaymaktadır. Bizimle çalışmak ise son derece kolay. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak ve gerekli bilgileri vermek. Bu noktadan sonra tüm işlemler ekiplerimizce yönetilecek ve size uygun hizmetler sunulacaktır.