Firmamız söylediğimiz gibi bu personel kadrosu ve modern araçları ile hizmet sunmak için her zaman hazırdır. Nakliyat alanında ne ihtiyacınız varsa ona uygun bir çözüm firmamız da vardır. Üstelik bu çalışmalarımızın hepsinde sorunsuz taşımacılık ve kalite garantisi de vermekteyiz. Hem ülkemizde hem de uluslar arası alanda nakliyat firmalarının uyması gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallar hizmetin verimliliğini arttırmaktadır. Bununla beraber müşterilere yasal olarak hak arama imkanı da sunmaktadır. Bu şartlar kurumsal firmaların mecburi olarak yerine getirdiği konulardır. Yasal olarak bu izni almak için zaten bunların her birinin yerine getirilmesi de şarttır.

Bahçekapı Evden Eve Taşıma Firmaları

Bu nedenle evden eve nakliyat gibi yeni bir heyecan ve umutla yaşayacağınız yere taşınırken sorunla karşılaşmamanız için kurumsal firmalara yönelmeniz daha doğru olacaktır. İstanbul merkezli hizmet veren nakliyat firmamız gibi kurumsal yapılarda tüm eşyalarınız sigortalanmak zorundadır. Eşyaların sigorta altında tutulması bir zarar meydana geldiğinde bunun karşılığını almanızı sağlar. Sigorta belgeleri size ulaştırılır ve nakliyat tamamlandığında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Eşyalarınızı incelediğinizde bir sorun yoksa işlem bitirilir ancak bir hasar veya darbe varsa maddi kayıp bu sigortadan karşılanır. Sigortalı eşya taşıma için firmamızla irtibata geçin.

Bahçekapı Nakliyat Firmaları

Firmamızın alt yapısının güçlü olması birçok avantajı beraberinde getirmektedir. En önemlisi ise gelen talebe anında cevap vermesidir. Bizimle iletişime geçtiğinizde taşınmak istediğinizi belirttiğiniz zaman en geç bir gün içinde evinize ekspertiz tarafımızdan gönderilir. Eşyaların durumunun incelendiği bu dönemde bir rapor hazırlanır. Gelen kişinin uzmanlığı burada önemlidir. Eşyaların nasıl taşınacağını, ne kadar büyük bir nakliye aracının getirilmesi gerektiğini anlaması gerekir. Bu süreç ise dakikalar içinde tamamlanır. Çünkü tüm personellerimiz belki de yüzlerce kez aynı işi yapmıştır ve evden eve nakliyat gibi eşyaların standart olduğu nakliye işlerinde neyin nasıl yapılacağını çok iyi bilir.

Ekspertiz sonrasında ise nakliye aracı ertesi gün gönderilir. Sizin evinize uygun bir nakliyat aracı mutlaka boşta olacaktır. Geniş araç filomuz, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretecek donanımdadır. Nakliyat için özel araç gereçlerle ve teknolojiler ile donatılmıştır ve bunların bakımı düzenli olarak yine uzmanlar tarafından yapılmaktadır.