Firmamız eşyaları korurken son derece titiz hareket etmektedir. Eşyaların korunması nakliyat firmaları arasında en önemli konulardan biridir. Bu nedenle bizim gibi işini önemseyen ve müşterilerinin memnun kalmasını isteyen firmalar ambalajlama için kullandığı ürünleri kaliteli olanlarından tercih etmektedir. Bu ürünlerin daha ucuzunu almak, eşyaların koruma seviyesini düşürecektir. Ayrıca bu tür ürünler darbeleri tam olarak engelleyemeyeceği gibi diğerlerine göre çok daha çabuk yırtılır. Firmamız şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat hizmetinde her zaman en kaliteli ürünleri kullanarak eşyalarını koruma altında tutar. Kullandığımız ürünler darbeyi engellemesi ile birlikte su geçirmezlik özelliği de gösterir. Su geçirmemesinin faydaları ise özellikle teknolojik ürünler için çok önemlidir. Ülkemiz ikliminde her dönem yağmur yapabildiği için bu ürünlerin su geçirmez ambalajlar ile kaplanması gerekir.

Bahariye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamızın yağmura karşı aldığı önlemlerden biri de araç bakımları ile ilgilidir. Yağmurun yağma ihtimali olduğu günlerde lastikler ona göre değiştirilir. Araç üzerinde bir hasar olmadığından emin olur. Aracın su geçirmediğinden emin olunur ve o şekilde nakliyat yapılır.

Eşyaların korunmasında asansör sistemi oldukça avantajlıdır. Bu yöntem ile eşyalar hiçbir şekilde dış etkenlere maruz kalmaz. Çevrenizde daha önceden taşınmış olan kişilere sorduğunuzda eşyaların en fazla zarar görme nedenlerinin indirirken veya yüklerken binanın duvarlarına çarpması olduğunu söyleyeceklerdir.

Bu nakliyat alanında istenmeyen bir durumdur. Firmamız bunu yaşamamanız için genelde asansör sistemini tavsiye etmektedir. Yanlış bilinen bir bilgi de asansörün sadece yüksek katlar işe yaradığıdır. Bu doğru değildir. Asansör sistemi yalnızca ulaşılamayan veya üst katlara bina içinde çıkmak zor olacağı için değil eşyaları korumak için de kullanılır. Asansörlü taşımacılık için bilgi alabilirsiniz.

Her binanın yapısı birbirinden farklı olacağı için her biri için ayrı bir inceleme yapılması gerekir. Özellikle dar merdivenlerden eşyaları taşımak oldukça zordur. Dönüşlerde taşınan eşyanın çarpma ihtimali bu gibi durumlarda yüksektir.

Evden Eve Nakliye Fiyatı

Asansör sistemi bunların yaşanmasını engeller. Binanın en uygun konumuna yerleştirilen asansöre ekiplerimiz eşyaları doğru şekilde yükler. Aşırı şekilde eşya yüklemek risk olacağı için asansörün kaldırabileceği kadar eşyanın taşınması daha doğrudur. Bu sistem zaten normale göre ciddi zaman kazandıracağı için sırf acele etmek işi çabuk bitirmek için çok fazla yük ile asansörü çıkarmak doğru değildir.

Asansör sistemine yükleme yapan personelin daha önceden bu işi yapmış olması gerekir. Hangi eşyayı nasıl koyacağı ne gibi tedbir alacağı veya eşyanın nasıl sabitleneceği gibi konularda bilgi sahibi olması gerekir. Tecrübe de bilgiye eklendiğinde en doğru taşıma yapılır. Ayrıca eşyayı yükleyen kadar alan kişinin de tecrübeli olması önemlidir. Asansör sistemini kullanırken hiçbir şekilde risk almadan, eşyayı doğru şekilde alınması önemlidir.

Firmamız asansör sistemini yıllardır kullanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde ve her katına asansör sistemi ile müşterilerimizin eşyalarını çıkardık. Bilgimiz ve tecrübemiz ile hiçbir sorun yaşamadan asansörlü taşıma işini gerçekleştirdik.

Bunlar dışında tekstil alanında da oldukça tecrübeliyiz. Tekstil taşımacılığı için ayrı bir planlama, ayrı nakliyat yöntemleri kullanılması gerekir. Özellikle tekstil ürünlerinin çok hassas olduğu düşünüldüğünde gerekli özen gösterilmemesi halinde ciddi maddi kayıplar ile karşı karşıya kalınabilir. Bu alanda bir şirketiniz varsa, şehir içi nakliyat ya da şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile tekstil ürünlerinizi istediğiniz yere nakil edebilirsiniz.

Bizi arayarak ne tür bir nakliyat hizmeti almak istediğinizi söyleyebilir ve hemen ücretsiz ekspertiz çağırabilirsiniz. Gelen ekipler size nakliyat süresini, ücretini ve ne tür bir taşıma yapılacağı konusunda detaylı bilgi verecektir.