Şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey bunu bize bildirmek. Ekiplerimiz yeterli alt yapımız ve geniş araç filomuz sayesinde her müşterimizin her ihtiyacına cevap verecek niteliktedir. Telefon ile adresinizi bildirmeniz durumunda ekiplerimiz kısa süre içinde çalışmalara başlayacaktır. Özel eşyalarınız, hassas ürünleriniz veya özel olarak taşıtmak istediğiniz eşyalarınız varsa telefonda ekspertiz istediğinizi de belirtebilirsiniz. Firmamız ücretsiz olarak sunduğu eksperiz hizmeti ile sizler için zahmetli görünen taşınma içini çok kolay hale getirmektedir. Eksperiz hizmeti ile hangi eşyaların nasıl taşınacağı, kaç tane özel eşya olduğu, kırılacak eşyalar, sökülecek ve montajlanması gereken parçaların her biri belirlendiğinden taşınma gününde işler yavaşlamaz. Hangi eşyanın nasıl taşınacağı planlandığı için doğrudan bu işler yapılmaya başlanır. Bu size ne kazandırır?

En önemli şey olan zamandan ciddi bir avantaj elde etmiş olursunuz. Özellikle şehir dışına nakliyat yapılacaksa sürenin olabildiğince kısa tutulması gerekir. Birçok kişi bu sürenin uzunluğundan endişe ettiğinden şehir dışına taşınmaktan çekinmektedir.

Ayazağa Nakliyat Firmaları

Firmamız ile çalıştığınızda bu çekincelerin hiç biri ile karşılaşmazsınız. Ekiplerimiz uzmanlığı ile birlikte en kısa sürede eşyaları toparlayıp nakliye aracına yerleştirecektir. Eşyalar yerleştirildikten sonra zaman kaybetmeden yola çıkılır ve güvenli şekilde yeni adresine götürülür.

Evden eve nakliyata olan ilginin artması pek farklı kişinin bu alana yönelmesine ve iş yapmasını da beraberinde getirmiştir. Özellikle mevsimsel olarak taşınmanın çok olduğu dönemlerde iş yaparak, sadece anlık olarak piyasada yer edinirler. Ancak bu işte yeterli tecrübenin olması beraberinde birçok sorunu getirir. Nakliyat, önemli bir iştir ve ciddiye alınması gerekir. Belli bir bilgi birikiminin oluşması, işlerin çok daha rahat yürümesini sağlar. Buradaki rahatlık müşteri tarafındadır. Eşyalar bir şekilde istenen adrese ulaşacaktır ancak bunun nasıl yapıldığı, ne kadar sürede yapıldığı, iletişim gibi konularda kurumsal ve senelerdir bu piyasada iş yapan firmalar bir adım daha önde olmalıdır.

Evden eve nakliyat yaparken işin nasıl yapılacağını bilmek önemlidir. Sadece evden eşyaları alıp araca yerleştirmek iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için yeterli değildir. Dışarıdan öyle gözükmese de nakliyatta da ufak detayların kaliteyi belirlediği bir gerçektir. Bu ufak detaylar ise ancak iş yaptıkça öğrenilir. Bunun dışında işe verilen önem de kaliteyi yukarı çeker.

Ayazağa Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Türkiye’nin her bölgesinden bize ulaşarak nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İster eviniz ister yük ve parsiyel eşya taşıma yaptırabilir isterseniz iş yerinizi uzman ekiplerimiz, modern araçlarımız ile şehir içinde başka bir adrese veya şehir dışında istediğiniz bir noktaya ulaştırabilirsiniz. Firmamız son derece modern ve kaliteli ekipmanlar ile çalışmaktadır.

Araçlarımız en uzun ve zorlu yollara karşı bile eşyaları koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Araç kalitesi zaten belli bir noktaya kadar eşyaları korusa da bunları daha güvenli hale getirmek ise personellerimizin en iyi yaptığı işlerden biridir. Araçta eşyaların sallanmaması, devrilmemesi için sabitlemenin güzel bir şekilde yapılması gerekir. Sabitlemek için gerekli araç ve gereçlerin de dayanıklı olması şarttır.

Bununla birlikte sadece eşyaları araçlara sabitlemek de yeterli değildir. Eşyaların hangi sıra ile araçlara konulduğu, bu eşyaların boyutuna göre nasıl yerleştirildiği, indirilirken hangi sıra ile indirileceği önceden taslak haline getirilmelidir. Ekiplerimiz bütün bir nakliyat sürecini öncesinde planlar. Evden eve nakliyat gibi eşyanın fazla ve parçalı olduğu hizmetlerde bunun yapılması mecburidir. Bazı eşyaların indirilmesi diğerlerine göre daha önceliklidir. Araçlara da bu sıra ile konulması gerekir. Aksi durumda bazı eşyalar yola saçılmış şekilde bekleyecek ve iş süresi uzayacaktır.