Ayakapı evden eve nakliyat firmamız İstanbul merkezli hizmet sunmaktadır. Firmamız sektörün öncü firmalarından olup, buradaki yerini her aldığı işten sonra sağlamlaştırmaktadır. Mutlak müşteri memnuniyetini amaçlayarak, uygun fiyatlı, nakliyatın tüm aşamalarını sorunsuz tamamlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz dönemsel indirimler ile zaten uygun olan fiyatları daha makul hale getiriyoruz. Özellikle taşınmanın en fazla yaşandığı yaz dönemlerinde müşterilerimizin yanında olmak için bu kampanyalarımızın sayısını ve kapsamını arttırıyoruz. Şehir içi nakliyat ya da şehirler arası nakliyatta bu kapmayanlardan yararlanarak çok daha ucuz rakamlara eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Ayakapı Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma yapmanın belli şartları bulunmaktadır ve bu şartlardan hernagi biri atlandığında bazı aksaklıklar ortaya çıkar. Örneğin bir dairenin eşyaları önceden incelenmediğinde farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu eşyalar apartman içinden merdivenden indirmeye uygun olmayabilir ya da apartman bu eşyaların taşınması için fazla dar olabilir. Bu durumda nakliye personelleri asansör sistemi çağırarak eşyaları o şekilde çıkartır. Ancak o arada geçen süre tamamen zaman kaybıdır ve bu müşterilerin doğal olarak istemediği bir şeydir.

Burada doğru olan firmanın daha önceden gelen binayı ve eşyaları incelemesidir. Bu incelemede eşyaların nasıl taşınacağı konusunda bir fikir verir ve eşyalar indirilirken bir plan yapıldı için zaman kaybedilmeden en doğru sistem kullanılır. Aynı durum eşyaların gideceği adres için de geçerlidir. Nakliyat ücreti farklı değişkenler göz önünde bulundurularak belirlendiğinden en doğru fiyatı ekspertiz sonrası alırsınız. Eğer belirttiğimiz gibi asansör planlanmamışsa ve sonradan getirilmişse bunun ücreti de size yansır. Yani, üzerinde anlaşılan fiyattan daha fazla bir tutar ödemek durumunda kalırsınız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları içinde profesyonel bir şekilde sizlere yardımcı olmaktayız. Bunları önlemek için her detayı dikkate alarak özenli ve programlı çalışma yürütmekteyiz. Bizlere sadece Ayakapı ve çevresinden değil Türkiye’nin her noktasından ulaşabilirsiniz. Taşınma talebinizi daha önceden bildirmeniz halinde daha uygun fiyat alabilir ve bu süreci çok daha ekonomik şekilde bitirebilirsiniz.

Bizlere telefon edebilir veya Whatsapp’tan üzerinden mesaj bırakarak bilgi alabilirsiniz.