Avcılar Evden Eve Nakliyat İstanbul’da hizmet vermektedir. Türkiye’nin en gözde ve en kalabalık şehri olan İstanbul; nakliyat konusunda sizlere büyük ev sahipliği yapmakta. Türkiye’nin bütün sektör ihtiyaçlarını karşılayacak olan profesyonel firmaların çoğunun İstanbul’da olduğunu söylemek mümkün. Tabi ki de bizler de buna dahil. Acilen taşınmanız gereken durumlarda işleri daha çabuk bitirip, kurtulmak adına genellikle karşınıza çıkan ilk siteye girip; nakliyat işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedeflersiniz. Fakat bunun doğru olmadığını sizlere belirtmek isteriz. “Bütün firmalar aynı değil mi zaten, ne fark eder nereden hizmet aldığım” dediğinizi duyar gibi olduk. Böyle hızlı karar vermeden önce piyasadaki en iyi firmaları araştırmadan karar vermeniz durumunda hayal kırıklığına uğrayıp, üzülen taraf olabilirsiniz.

Piyasada; evden eve taşıma, ofis taşıma, şehirlerarası taşıma ve buna benzer aklınıza gelebilecek, her türlü işleri halledebileceğiniz birçok firma mevcut. Evet bu doğru bir gerçek ama bu firmaların siz değerli müşterilerin düşüncesine, mobilya takımına, hele ki korkulu rüyaların içinde yer alan mutfak eşyalarını düşünmeden, özen göstermeden taşınması durumunda üzülmenizi göz önünde bulundurmazlar. Ne yazık ki etrafımızda; şunları taşıyalım da gidelim düşüncesinde olan birçok firmalar vardır. Bu düşüncede olan firmalar ile iş yaptığınızda hüsrana uğrarsınız. Bunun için bir kez daha düşünün, kararınızı ona göre vermenizi isteriz.

 Avcılar Sigortalı Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti sağlamak adına işimizi profesyonel anlamda yapmaya çalışırız. Sizler için manevi değeri olan eşyalardan tutun, porselen takımınıza kadar en sağlam ve en doğru şekilde sizler için paketliyoruz ve taşıyoruz. Mobilyalarınız zarar görmez, tabak çanaklarınız kırılmaz, eşyalarınız kaybolmaz. Sizlere bu konuda garanti veriyoruz. Bu konuda sizlerin gönlünü ferah tutmak için ilçe sigortalı nakliyatı bizler yapıyoruz. Bu sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değil tabi ki de. Şehir içi nakliyat, ilçe şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma durumlarında engel tanımadan profesyonel şekilde yapmaya devam ediyoruz.

 Avcılar Asansörlü Nakliyat 

Avcılar Evden Eve Nakliyat ile artık nakliye işleri daha kolay hale gelmekte. Günlük hayatta çoğu insanın ortak noktası olan ofis taşıma, evden eve nakliyat gibi durumlarda hep alt katları seçip, üst katları gözden çıkarırız. Bunun sebebi ise nakliye sırasında; üst katlara çıkarmakta zorluk çekileceğinden, eşyaların zarar görmesinden veyahut kırılmasını göz önünde bulundurup ona göre ofis ya da ev seçimi yaparız. Aslında bu tür şeyleri düşünmemeniz gerekiyor.

Böyle durumlarda bizler bu işi daha kolay hale getirip, sizlerin beğenisini kazanıp; gönlünüzü ferah tutmanız için asansörlü nakliyat yapıyoruz. Bize emanet etmiş olduğunuz eşyaların zarar görmemesi için doğru şekilde bu işlemi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Farkındayız ki kimse bu riski göze alıp mecbur kalmadıkça üst katları tercih etmez. Bu işin ehli olduğumuzu, gözünüzün arkada kalmayacağını bilmenizi isteriz.

Ambalajlama 7
Ambalajlama 7

Yüksek binalara erişimlerimizde bile ilçe asansörlü nakliyat ile gerçekleştirerek sizlerin beğenisine sunmak bizim işimiz. Burada yapılması gereken çok basit aslında. Sizin bize güvenmeniz ve geriye yaslanıp sizlere en iyi şekilde vereceğimiz hizmeti tamamlamamızı beklemeniz olacak. Sonrasında yeni evinizde, yeni yaşantınıza eksiksiz ve hayal kırıklığı olmadan hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 Avcılar Evden Eve Nakliyat ile Ofis Taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat kurulduğu yıldan bu yana en iyi firma olmak için siz değerli müşterilerimize doğru ve güvenilir hizmeti verebilmek adına hep en iyisini yapmaya çalıştı. Yapmaya da devam edeceğinden şüpheniz olmasın. İşin ehli olduğumuzu daha geniş kitleye duyurabilmek için daha çok çalışıp, elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Bu durumu sadece ev nakliyesi ile sınırlandırmıyoruz. Ofis taşıma durumlarında bile evraklarınız, belgeleriniz bize emanet edilir. Burada yapmanız gereken önemli hususlardan biri; sizin eşyalarınız bizlere emanetken herhangi bir zarara uğramadan taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 Avcılar Şehir içi Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat’ın lügatinde bugün hafta sonu çalışmıyoruz diye bir şey yok. Gece gündüz demeden sizler için günün her saatinde ve her gününde bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehir içi nakliyat durumlarında eşyalarınız azlığına, çokluğuna bakılmaksızın 7/24 vermiş olduğumuz hizmeti daha iyi şekilde göstermek adına bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayın.

Güler yüzlü, samimiyet, güven, kalite, gelirinize uygun ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetine her zaman önem vermeye çalışıyoruz. İşin sonunda siz bizden, memnun kalacak şekilde günümüzü tamamlarız. Bir daha ki nakliye sırasında tekrardan sizlere hizmet vermek adına daima burada olacağımızın garantisini veriyoruz.

Taleplerinizi, sorun, görüş, önerinizi, aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeden ekibimizle iletişim haline geçin, güzel sohbetler gerçekleştirerek içiniz rahat etsin. İşi baştan savma yapan firmaların hayal kırıklığı olduğunu unutmayın. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.