İyi bir nakliyat firması ile çalışmak önemli midir? Bu sorunun cevabını  daha önceden ev taşımış olanlar daha iyi verebilir. Mutlaka iki ayrı firmanın da kendilerine göre artı ve eksi yönleri olacağından bunlar arasındaki ayrımı müşteriler daha doğru şekilde yapar. Bu nedenle iyi bir nakliyat firmasının taşınma sürecine ne gibi katkılar sağlayacağı, işleri nasıl kolaylaştırdığı daha önceden bir kez evini taşımış olanlar tarafından daha iyi anlaşılır. Hizmet memnun kalınmak için; hiçbir eksik olmaması, eşyaların zarar görmeden alınıp yerine ulaştırılması, montajlarının doğru yapılması gibi nakliyeciliğin temel şartlarının sağlanması gerekir. Firmamız evden eve nakliyat alanında çalıştığı her işte saydığımız bu başlıkları yerine getirmektedir.

Daha önceden çalıştığımız, hizmetimizden memnun kalan müşteriler bunun en büyük referansıdır. Türkiye’nin her yerinden müşterilerimizin yeni evlerine taşınmasını kolaylaştırmak, bunu yaparken de ekonomik olarak en uygun fiyat politikasını izlemek temel amaçlarımız arasındadır. Peki, işimizi doğru ve profesyonel yapmamızın getirdiği avantajlar nelerdir?

Herhangi bir hizmet aldığınızda bunun olabildiğince kaliteli ve sorunsuz olmasını isterseniz. Her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de bu geçerlidir. Taşınma sırasında bazı küçük eşyaların kaybolması, kırılması, eşyaların zarar görmesi, tekrar montajlama yapılmaması veya yapılsa bile doğru birleştirilememesi gibi sorunlar bu alanın en büyük problemleridir. Ayrıca süre konusu da nakliyat alanında son derece önemlidir ve aksamaların büyük bir bölümü de zaman konusunda yaşanmaktadır.

Ataköy Nakliyat Firması

Yeterli planlamanın yapılamaması evden eve nakliyat sürecinin uzamasına neden olur. Eşyalar daha önceden kontrol edilmemişse bunların nasıl indirileceği, nasıl paketleneceği pullanmamışsa işler normal olarak uzayacaktır. Planlı çalışmamanın diğer bir negatif yönü ise eşyaların kapasitesinin hesaplanamamasından kaynaklı olarak nakliye aracının eşyaları alamayacak kadar küçük olmasıdır. Telefonda alınan bilgilere göre, inceleme yapmadan bir nakliye aracı getirmek her zaman iyi sonuçlar vermeyebilir.

Örneğin 2+1 evlerin bazılarında standart bir nakliye aracı yeterli olurken, bazıları için daha büyük bir aracın gelmesi gerekebilir. Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde bu tip problemlerin yaşanmaması için ücretsiz ekspertiz gönderir. Yönlendirdiğimiz ekipler eşyaları inceler, boyutlarını hesaplar, kömürlük, kiler, depo gibi alanlarda taşınacak eşyalar varsa bunları belirler ve hepsinin rahatça sığacağı bir araç seçer. Bu sayede eşyalar yüklenirken araba küçük geldiğinde yeni nakliye aracı beklenmez. Bu da zaman kaybedilmesinin önüne geçer.

Şehirler arası nakliyat konusunda araçların standart düzeyde olması, bakımlarının eksiksiz olması, araç kapasitesinin açılmaması gerekir. Çünkü yol uzadıkça araç giderek daha fazla zorlanmaya başlar. Bu da olması gerekenden daha yavaş biçimde eşyaların adrese ulaşmasına neden olur.

Verilen tarihlere uyulmasının önemli şartlarından biri, bu tarihe ve saate uymak için aracın hiçbir sorun çıkarmamasıdır. Firmamız şehirler arası nakliyat veya şehir içi nakliyat alanında kullandığı tüm araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırır. Ayrıca yıllardır bu sektörde bulunduğumuz için en doğru araç seçimini yaparak, eşyaların sıkışmadan gitmesini sağlar. Bu, eşyaları koruyacağı gibi aynı zamanda araçta bir problem olmamasına ve zaman kaybı yaşanmamasına imkan verir.

Firmamızın evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık alanlarında kullandığı araçlar her mevsime dayanıklıdır. O anki hava şartlarına uyum sağlayacak şekilde lastik değişiklikleri yapılır. Yazın, kışın, yağmurlu ve karlı havalarda güvenliği aksatmadan eşyalar yeni adreslerine ulaştırılır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Araçlarımızın bu kapasitede olması aynı zamanda tüm ürünleri taşıyabilmemize de olanak sağlamaktadır. Bazı eşyalar diğerleri göre daha hassas olacağı için standart şekilde ambalajlanıp taşınması zarar görmesine neden olabilir.

Tüm bu işlemler ekiplerimizin söz verdiği tarihte eksiksiz şekilde tamamlanmaktadır. Profesyonel bir anlayışla sürdürdüğümüz nakliyat esnasında ortaya çıkabilecek tüm olumsuzluklar için gerekli tedbirleri alıyoruz. Buna karşın yine de size sigortalı taşımacılık garantisi de veriyoruz. Bu sayede istenmeyen durumlar yaşansa bile maddi kayıp yaşamadan yeni evinize yerleşmenizi sağlıyoruz.

Firmamız bu hizmetleri karşısında çok uygun fiyatlar talep etmektedir. Genel piyasanın üzerinde sunduğumuz hizmet karşısında, piyasanın altında bir fiyat vererek, her anlamda evden eve nakliyat hizmetinden memnun kalmanızı hedeflemekteyiz.

Firmamız ile evden eve şehirler arası nakliyat yapabilir, şehir içinde taşınacaksanız şehir içi nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Fiyat, gidilecek mesafeye ve eşyaların durumuna göre değişiklik göstereceğinden en doğru fiyatı evinizde yapılacak incelemeden sonra alırsınız. Ekiplerimiz eşyaların durumunu inceledikten sonra, gidilecek mesafeyi de hesaplayarak size bir fiyat verir. Bu fiyat dışında kesinlikle ek bir ücret ile sonrasında karşılaşmazsınız.

Planlı ve programlı çalışmamamız, tecrübemiz sayesinde verdiğimiz fiyatın dışına çıkmıyoruz. Bazı firmalardan taşınmadan sonra ek giderler gösterilerek fazladan ücret talep edilmesi internette gördüğümüz müşteri şikayetlerinden ciddi bir bölümünü oluşturmaktadır. Firmamızda bu gibi durumları kesinlikle yaşamazsınız. İlk verilen fiyat, nakliyat sırasında ne tür ek giderler olursa olsun değişmez ve size söylenen ücretten fazlası talep edilmez. Bizimle çalışarak, bu tür avantajlar ile birlikte zorluk yaşamadan taşınabilirsiniz.