Evden eve nakliyat hizmetimizde ücretsiz ekspertiz, dayanıklı malzemeler ile ambalajlama, montaj gibi gereken her uygulama adım adım işlenerek, hiçbiri atlanmadan ve özen gösterilerek yapılır. İstanbul merkezli olarak yaptığımız taşımacılık alanında evden eve nakliyat dışında parça taşımacılığı, ofis taşımacılığı, dershane ve yük taşımacılığı gibi pek çok alanda sizlere alternatif çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin hizmetlerimizindin memnun kalmasını her açıdan sağlamaya çalışmaktayız. Hizmet kalitemizi yıllardır üst seviyede tutarak standart haline getirerek işin uygulama kısmını sorunsuz şekilde tamamlıyoruz. Bu alanda sürekli olumlu geri dönüş almamız, müşterilerimizin sonraki ihtiyaçlarında da bizi tercih etmesi kalitemizin bir göstergesi de olmaktadır.

Aşiyan Evden Eve Nakliyat

Bunun haricinde fiyat olarak da en iyi fiyatı vermeyi hedefliyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almanız, bizim müşteri anlayışı politikamızın bir parçasıdır. Piyasada farklı rakamlara iş yapan nakliyat firmaları içinde, kalitemizi koruyarak sizlere uygun fiyat veren yerler bir tanesi olmayı da sürdürüyoruz.

Evden eve nakliyat konusu aslında geniş bir alanı kapsamaktadır. Herkesin eşya hacmi, ağırlı ve sahip olduğu modeller birbirinden farklıdır. Bu da nakliyat alanında farklı çözümler üretmeyi gerektirir. Aynı nakliye aracı ile farklı evler taşınamayacağı gibi her eşya için aynı paketleme ve ambalajlama da yapılamaz. Eşyası çok olan evler için daha büyük nakliye araçları getirilmelidir. Bunun dışında pahalı olan elektronik ürünler özenle ve koruyucu malzemeler ile ambalajlanmalıdır.

Aşiyan Şehir İçi Nakliyat

Verilen fiyatlar da bu doğrultuda değişmelidir. 2+1 ev ile 3+1 evin nakliyat ücretinin aynı olması doğru değildir. Bunun dışında birkaç parça eşyanın nakli de yine daha ucuz olmalıdır. Özellikle şehir içi nakliyat işinde bu istekler tarafımıza çok fazla ulaşmaktadır. Kargoya veremeyeceği büyüklükte birkaç eşyanın taşınması için istekte bulunmaktadır.

Böyle bir durumda eşyanın hacmi kadar ücret alınıp, daha uyguna nakliyat yapılmalıdır. Şehir içi parça taşımacılığında daha küçük araçlar ile masraflar düşürülebilir ya da klasik bir nakliye aracına birden fazla müşterinin eşyası alınarak yine uygun fiyat verilebilir. Bizimle çalışarak siz de uygun fiyata parça eşya taşımacılığı yaptırabilirsiniz.