Antalya evden eve nakliyat şirketi uzman kadrosuyla eşya taşıma hizmeti konusunda her koşulda yanınızda. Taşınmak insan hayatının bir parçası. Eşya taşımak bireysel olarak yapılması neredeyse imkansız bir iştir. Ayrıca amatör bir şekilde taşınan eşyalar zarar görür ve ömrü kısalır. Bu nedenle eşya taşıma işini profesyonel ellere bırakmak gerekir. Antalya evden eve nakliyat firması, işinde uzman ve profesyonel ekip ile nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtikten sonra firmamız tarafından adresinize bir ekspertiz gönderilir. Göndermiş olduğunuz ekspertizin incelemesi sonrasında nakliye ücreti belirlenir. Böylece taşınma sonrasında sizler ve firmamız için sürpriz bir sonuçla karşılaşılmaz. Antalya evden eve nakliye ücretleri şehir içi ya da şehirler arası olarak fiyatta değişkenlik gösterebilir. Uzman ekibimiz eşyalarınızın taşınması konusunda son derece itinalı hareket eder.

Evinizde bulunan çocuk odası mobilyası, yatak odası mobilyası ya da salon mobilyası gibi eşyalarınızın sökülmesi ve kurulumu ekibimiz tarafından sağlanır. Ayrıca çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyaların bağlantısı da yine uzman ekibimiz tarafından yapılır. Mutfakta bulunan tabak çanak gibi eşyalarınız tek tek paketlenir. Ayrıca gardıropta bulunan giysileriniz ya da salonda bulunan süs eşyalarınız ve avizeleriniz ambalajlanarak karton kutulara yerleştirilir.

Eşyalar boyutlarına ve türüne uygun olarak ambalaj işleminden geçirilir. Ambalajda kullanılan malzemeler pat pat naylon lar ve kalitesi yüksek battaniyelerdir. Bu ambalaj sistemi sayesinde eşyalarınız dışarıdan gelecek olan her türlü hasardan ve hava koşuluna karşı dayanıklı hale gelir. Antalya evden eve nakliyat firması her türlü eşyanızın taşınması için sizlere bir telefon kadar yakın. Antalya evden eve nakliye ücretleri ekibimiz tarafından belirlenecektir. Şirketimizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Ofis Taşıma

Antalya evden eve nakliyat firması ofis taşıma hizmeti ile de yanınızda. Taşımak istediğiniz ofis eşyalarınız için uzman ekibimiz sizlere profesyonel nakliye hizmeti sunuyor. Ofisinizde bulunan her türlü malzeme çalışanlarımız tarafından itina ile ambalajlanarak karton kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyalarınız ekibimiz tarafından sökülür ve taşındığı adreste kurulumu yeniden yapılır.

Ayrıca bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınız pat pat denilen naylonlara sarılır ve ardından karton kutulara dikkatlice koyulur. Böylece eşyalar her türlü hasara karşı korunarak taşınır. Antalya evden eve nakliyat şirketi ekibi deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Müşteri memnuniyetini Her zaman ön planda tutarlar. Ofis eşyalarınızın taşınma işini, çalışanlarımıza güvenle teslim edebilirsiniz. Antalya evden eve nakliyat firması, ofis eşyalarınızın taşınması için sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan nakliye ile ilgili bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Eşya Depolama

Antalya evden eve nakliyat firması olarak birçok alanda nakliye hizmeti veriyoruz hizmetlerimizden biri de eşya depolama hizmetidir. Taşınma sürecinde bekletmek istediğiniz eşyalarınızı firmamızın depolama alanlarında istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Depolama alanlarımızın ücretleri metrekarelerine göre aylık olarak alınmaktadır. Bu alanlar rutubete ve diğer her türlü hava koşuluna karşı güvenli alanlardır. Ayrıca depolama alanlarımız güvenlik tarafından yedi gün yirmi dört saat korunmakta ve kamera ile izlenmektedir.

Böylece eşyalar her türlü yangın ve hırsızlığa karşı korunur. Antalya evden eve nakliyat ekibi, depolama öncesinde eşyalarınızı sizin adresinizden alarak firmamızın depo alanlarına yerleştirilir. Eşyalarınız depolamadan önce itina ile usulüne uygun şekilde paketlenir. Eşyalar depolama alanlarına yerleştirilirken itina ile istiflenir. Firmamızdan eşya depolama hizmeti ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Firmamız sizlere bir telefon uzaklıktadır. Bizlere ulaşıp, eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Şehir İçi Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat şirketi, şehir içinde taşımak istediğiniz ev ve ofis eşyalarınızı istediğiniz noktaya ulaştırmak için profesyonel hizmet vermekte. Eşyalarınız ekibimiz tarafından paketlenir ve ardından nakliye aracına yerleştirilir. Eşyalarınızın taşınacağı adres şehir içinde ne kadar uzak olursa olsun ekibimiz tarafından ulaşımı güvenle sağlanır. Firmamız ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyeti her zaman en ön planda tutulmakta.

Ekibimiz eşyalarınızı taşırken son derece dikkatli davranır. Eşyalarınız boyutuna ve türüne uygun şekilde ambalaja alınır.  Ayrıca eşyaların paketlemesi hava koşulları da göz önünde bulundurularak yapılır. Güvenli paketleme ile eşyalarınız yağmurdan ıslanmaz ve rüzgardan korunur. Antalya evden eve nakliyat firması sizlerin bir telefon uzaklıktadır. Firmamızdan şehir içi nakliyat hizmeti ile ilgili hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat firması eşyalarınızın bir şehirden bir başka şehre nakliyesi için sizlere profesyonel nakliye hizmeti sunuyor. Eşyalarınız tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından, bulunduğunuz şehirden alınarak gitmek istediğiniz şehre özenle taşınır. Antalya evden eve nakliyat ekibi nakliye öncesinde eşyalarınızı tek tek ve itina ile paketler.

Paketleme işlemi uzun yol şartları göz önünde bulundurularak yapılır. Eşyalar nakliye aracına özenle istiflenir. Böylece aracın hareketi esnasında eşyalarınız birbirine çarpmaz ve hasar görmez. Firmamız taşımak istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınızı bir şehirden bir başka şehre güvenle taşır. Antalya evden eve nakliyat firması şehirler arası nakliye hizmeti konusunda yanınızda. Bir telefon ile firmamızdan bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

 

Antalya Asansörlü Nakliyat

Son yıllarda yüksek binaların sayısı eski yıllara göre oldukça artmış durumda. Bu binalar hem ev olarak hem de ofis olarak kullanılıyor. Şirketimizde, böyle yüksek binalara eşya indirip çıkarmanın kolay olması için asansörlü vinç sistemimiz mevcuttur. Asansörlü vinç sistemi binanın dış yüzeyinden istenilen katın pencere ya da balkonuna kolayca ulaşır.

Eşyalar pratik bir şekilde bu sistem ile indirilip çıkarılır. Asansörlü vinç sistemi ile taşınma sürecinde zamandan tasarruf sağlanır. Bu sistem eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlar. Antalya evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Sigortalı Nakliyat

Firmamız taşınmaz süresi boyunca eşyalarınızı sigortalı Nakliyat hizmeti ile güvence altına alır. Sigortalı nakliyat hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmet ile eşyalarınız kırılma, çizilme, darbe ya da çalınmaya karşı sigorta ile güvence altına alınmış olur. Ziynet eşyası, Silah, para gibi eşyalar sigorta kapsamına girmeyen eşyalardır. Bu eşyaların siz müşterilerimiz tarafından bireysel olarak sigortalanması önerilir. Antalya evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.