Firmamız evden eve nakliyat sektöründe bilinmektedir. Uzun seneler bu işi yapmamıza bağlı olarak geniş bir müşteri kitlemiz bulunmakla birlikte, nakliye piyasası içinde de tanınmaktayız. Bu kadar senedir başarı ile bu seviyelerde kalabilmemizin bir çok etkeni vardır. Her seferinde müşteri memnuniyetini sağlamamız, müşterilerimizi mağdur etmememiz, verdiğimiz sözleri tutmamız temel nedenlerinden birkaçıdır. Bunlar haricinden kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Nakliyat sektörü için gelişen teknolojilere kısa sürede adapte olarak modern bir şekilde işlemleri sürdürmekteyiz.

Modern taşımacılık sistemi içinde işlerimizi daha güvenilir ve garantili biçimde tamamlamaktayız. Ekipmanlarımız modern olup, aynı zamanda işlevseldir. Bir taşınma sürecinde gerekli olabilecek ekipmanlardan fazla personellerimizin yanında her daim hazırdır.

Personellerimiz bunları kullanmada da kendini geliştirmiştir. Gerek montajda, gerek eşyaların sökülmesinde, eşyaların yüklenmesinde ve indirilmesinde en doğru adımları atarak taşınma süresinin olabilecek en hızlı şekilde yapmaktadır.

Altunizade Evden Eve Nakliyat Firması

Modern taşıma yöntemlerinden biri de asansörlü taşımadır. Asansör sistemi günümüzde nakliyat işini önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Binanın dışından eşyaları daireye taşıma imkanı veren bu sistem her binada ve her kat için kullanılabilir. Genelde yüksek katlar için bu sistemin kurulduğu düşünülse de bina içinin yük taşımaya elverişsiz olduğu durumlarda da asansör sistemi kurulmaktadır. Firmamız bu alanda da oldukça bilgili ve tecrübelidir. En yüksek katlara bile kolayca çıkabilmekte ve eşyaların hiçbir zarar görmemesi için gereken önlemleri eksiksiz biçimde almaktadır. Asansör sistemi iyi kurulduğunda birçok katkı sağlar. Bunlardan en önemlisi sadece bina dışı kullanıldığı için büyük eşyaların duvarlara çarpmasını önlemesidir.

Bu gibi yöntemler ile evden eve nakliyat hizmetimizde her eşyanın güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak taşına sonrasında mağdur olmanızı engelliyoruz. Tüm önlemleri almakla birlikte, sigorta yaparak karşılaşılabilecek olumsuzluklar karşısında size önemli bir güvence veriyoruz. Herhangi bir şekilde hizmet sonrasında aklınızda soru işrareti kalmasına bu sayede izin vermiyoruz.

Evden eve nakliyat firmaları içinde üst sıralarda kalmayı başaran firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet götürmeye devam etmektedir. Nakliyat alanında kaliteli işlere imza atmanın yanında bunları uygun fiyata yapan firmamız, aynı politikasını da izlemeye devam etmektedir.

Bir kişinin taşınma sürecinde ne gibi zorluklarla karşılaştığını, bunun ne kadar zor olduğunu, zaman ve emek verildiğini bilmekteyiz. Bunun haricinde bir de nakliyat firmasının neden olabileceği olumsuzluklar yaşanan süreci katlanarak zorlaştıracak ve bir noktadan sonra artık eziyet haline gelecektir.

Altunizade Şehir İçi Ev Taşıma

Firmamızın temel düşüncesi, bu zorlukları daha fazla yaşamadan, işleri sizin için kolaylaştırmak ve yeni evinize bir an önce taşınmanızı sağlamaktır. Bunun için gereken ne varsa taşınma öncesinde ve eşyaları yeni evinize taşırken aldığımız önlemler, uyguladığımız yenilikçi ve profesyonel teknikler ile çalışmaktayız.

Firmamız kalitesini korurken, sizin için olabilecek en uygun fiyatı vererek, maddi yönden etkilenmemenizi sağlamaktadır. Bunun için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eşyaların durumuna göre araç seçimi yaparak, fazladan ödeme yapmanızın da önüne geçmekteyiz. Ayrıca ödeme noktasında da çeşitli kolaylıklar sağlamaktayız. Bu noktada ne gibi bir ödeme yöntemi belirleyeceğini yapacağınız görüşmeden sonra belirleyebilir, firmamızın sunduğu ödeme yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

Firmamız nakliyat alanında modern yöntemler kullanmaktadır. Evrensel olarak geçerli olan taşımacılık kurallarını birebir uygulamaktadır. Bu sayede hem işçi güvenliği hem eşya güvenli maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Bunların yanında tecrübemizin de getirdiği avantajları da bu yöntemler ile birleştirmekteyiz. Bu, var olan faydalı yöntemleri daha geliştirerek taşınma süresinin daha kısalması anlamına gelmektedir.