Evden eve nakliyat başlamadan önce gerekli programın ekipler tarafından yapılması, sizin bu sürecin tamamına hakim olmanız anlamına gelir. Eşyaların ne zaman alınacağı, ne zaman adrese ulaşacağı, nasıl indirilip yükleneceği, asansör sisteminin kurulup kurulamayacağı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu kurumsallığın da bir gereğidir. Eşyaları evden alıp adrese ulaşana kadar hiçbir bilgi vermeden eşyaların taşınması profesyonellik konusunda eksiklik olduğunun göstergesidir.

Nakliyat alanında sorun yaşamamak için bu tür firmalar yerine kurumsallaşmayı başaran, işlerini belli ir standartta yapan, bu standartı da kalite düzeyine çekmeyi başaran firmaları seçmeniz daha doğru olacaktır. Evden eve nakliyat hizmetimizi alarak, aradığınız, zorluk yaşamadan taşınabileceğiniz, profesyonel ve kurumsal anlayış ile hareket eden bir firma ile çalışabilirsiniz.

Altımermer Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyatın önemli bir bölümü de eşyaların kırılmadan taşınmasıdır. Özellikle masa, sandalye, sehpa, bilgisayar masası ve TV ünitesi gibi kırılmaya müsait, muhtemelen sökülüp taşınması gereken eşyalar için ayrıca dikkatli olunmalıdır. Bunlar uygun şekilde söküldükten sonra nakliyat aracında diğer eşyaların zarar veremeyeceği, altta kalmayacağı alanlara yerleştirilmelidir.

Firmamız, bu eşyaların sökülmesinde uzman ekiplerle çalışmaktadır. En doğru ve uygun şekilde eşyalar sökülerek araçta uygun yerlere yerleştirilir. Araçlarımız her bir ürün modeli için ayrı bir yerin oluşturulabileceği kapasitedir.

Altımermer Nakliyat Firması

Ahşap ürünler dışında elektronik ürünlerin taşınması da ayrı bir özen istemektedir. Bilgisayar, televizyon, buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların taşınması için de ayrı bir çalışma yapılmalıdır. Özellikle son dönemde üretilen beyaz eşyaların bir dokunmatik ekrana sahip olması, bunların da eskisi gibi gelişigüzel taşınamayacağı anlamına gelmektedir. Ekranların korunması için ayrı aparatların kullanılması, araçta iyi sabitlenmesi, ekranın zarar görmemesi için iyi bir şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Aynı durum bilgisayar ekranı, televizyon için de geçerlidir.

Firmamız elektronik ürünlerin taşınması için ayrı ve özel olarak üretilen, darbeyi emen ürünler ile ambalajlama yapmaktadır. Bu ambalajlar yüksek şiddetteki darbelerin bile elektronik ürünlere zarar vermesini engeller. Bunun dışında kırılma ihtimali yüksek olan porselen, cam ürünler için ayrı kutular kullanmaktayız.