Evden eve nakliyat disiplinli ve dikkatli bir çalışma gerektirir. Eşyaların boyutunun, hacminin, kırılacak eşyaların tespitinden başlayarak, yeni eve eşyalar yerleştirilinceye kadar bu disiplin ve dikkatin devam etmesi gerekir. Firmamız, senelerin getirmiş olduğu birikimi işine yansıtarak, disiplin ve belli bir plan içinde hareket eder. Böylece insanların zaman zaman yaşadığı, nakliye sürecinin kötü idare edilmesi, tecrübe ve bilgi eksikliği, işe özenmeme gibi nedenler ile ortaya çıkan sorunların önü ilk baştan kesilmiş olur.

Aldığımız önlemlerin başında eşyaların korunaklı olacak şekilde paketlenmesi gelmektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem nedeni ile paketleme kullandığımız ürünleri piyasanın birinci sınıf malzemelerinden seçmekteyiz. Bu malzemeler su geçirmez ve darbeye karşı eşyaları koruyacak niteliktedir.

Eşyaları korumanın diğer bir yolu da yükleme yaparken dikkatli davranmaktır. Herkes evinin hızlı bir şekilde taşınmasını, yeni yuvasına daha çabuk bir şekilde yerleşmeyi ister. İnsanların böyle düşünmesi haklarıdır. Nakliyat firmaları üzerine düşen ise olabildiğince hızlı olmak ancak hızlı davranırken eşyaları kırmadan, bozmadan taşımaktır: Personellerimiz en küçük eşyaları bile özenle nakliye aracına yüklemektedir. Eşyaların her biri özenle paketlendikten sonra yolda zarar görmeyecek şekilde araca yerleştirilir. İndirirken de aynı özen gösterilir ve yeni evde istenilen yere hasar vermeden çıkarılır..

Eşyaları çıkarırken genelde bina içinden personellerin eşyaları yüklenerek çıkarması yöntemi uygulanırdı. Bu hem personeller için yorucu olurken aynı zamanda merdivenden çıkarken eşyaların darbe almasına neden olurdu. Günümüzde bunların önüne geçmek, personellerin daha hızlı biçimde eşyaları çıkarması için asansör sistemi kullanılmaktadır. Asansör sistemi özellikle yüksek katlara eşyaları çıkarmada ciddi bir zaman kazancı getirmektedir.

Asansör sistemi ile evden eve nakliyat hemen her firmanın sunması gereken bir hizmettir. Peki ,asansör sistemi nasıl kullanılır? Hangi kattan itibaren asansör sistemi kullanılmalıdır?

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşıma noktasında son derece tecrübelidir. Asansör sistemini en uygun yere kurarak, dairelere en uygun koşullarda eşyaları çıkartır. Daha önceden bu sistemi kullanmamış olan müşterilerimiz asansör kullanma konusunda bazı soru işaretlerine sahip olabilir. Bunlardan ilki asansör sisteminin hangi katlara kadar kurulabildiğidir.

Asansör sistemi, belirttiğimiz gibi eşyaların daha hızlı taşınmasını sağlar. Yüksek katlarda getirdiği avantaj daha fazla olsa da 2. veya 3. katlar için de rahatlıkla asansör sistemi kurulabilir. Burada önemli olan yükseklikten çok bina içinin eşya taşımaya uygun olup olmamasıdır. Çok dar koridorlar veya dar merdivenlerden eşya çıkarılması hem işçiler için hem de eşyalar için tehlikeli olduğundan bu tür binalar için asansör kurmak daha doğru olacaktır. Bu nedenle personellerimizin eşyaları indirmeden ya da çıkarmadan önce bina içinde yapacağı inceleme önemlidir. Eğer ikinci katta ve daha altından eşyalar alınacaksa veya indirilecekse, bina içinin de eşya taşımak için uygun olduğuna karar verilirse asansör kurmaya gerek yoktur.

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Firmamız gelişmiş asansör sistemlerine sahiptir. Güvenlikli, hızlı ve doğru şekilde eşyaları taşımamız sağlayan mevcut asansörlerimiz ile çok yüksek katlara bile çıkabilmekteyiz. Ülkemizde yüksek katlı binalar genelde 15 ile 20 kat arasındadır. Asansörlerimiz bu seviyelere rahatlıkla çıkabilecek kapasitededir.

Siz de firmamıza ulaşarak güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Evden eve nakliyat alanında her geçen gün yerini sağlamlaştıran firmamız sunduğu hizmetlerin kalitesini her seferinde arttırarak sizlerin en doğru ve en iyi nakliyat dönemi geçirmenizi sağlamaktadır: Bize internet sitemizden ulaşarak telefon numaranızı bırakmanız halinde kısa sürede çalışma arkadaşlarımızın size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında isterseniz doğrudan telefonla arayabilir veya Whatsapp’tan mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.