Nakliyat süresince herkes eşyaların mümkün olduğunda fazla korunmasını ister. Bunun için eşyalar toplanırken ayrı ayrı koliler oluşturulur. Özellikle mutfak araç ve gereçleri, vitrin camları, diğer porselen ve cam ürünler için ayrı koliler oluşturulur. Ancak bu her zaman eşyaları korumak için yeterli gelmez. Bir de nakliye firması bunlara gereken özeni göstermezse kolileri yeni adresinizde açtığınızda bazı ürünlerin kırıldığını, çatladığı görebilirsiniz. Peki, bunun önüne nasıl geçilir? Evden eve nakliyat yaparken eşyalar nasıl kolilenmelidir?

Eşyaların kolilenmesi özenle yapıldığında sorun çıkma ihtimali en aza indirilir. Ancak yine de ekstra önlemlerin alınma gerekir. Bunlardan biri nakliyat firmasının ayrıca bir ambalajlama yapmasıdır. Firmaların elindeki ambalaj ürünleri, koliye göre daha dayanıklı olacağından kırılacak eşyalar daha güvenli bir ortamda taşınmış olur. Aksaray evden eve nakliyat firmamız, paketleme konusunda oldukça profesyonel çözümlere sahiptir. Personellerimiz kırılacak eşyaları en güvenli olacak şekilde ambalajlar ve paketler. Bu sayede yolda, ya da eşyaların yüklenmesi sırasında cam, porselen gibi eşyalar korunaklı şekilde kalır.

evden eve nakliyat

Aksaray  Nakliyat Firmaları

Aksaray evden eve nakliyat firması olarak eşyaların güvenliğini sağlamak ve hiçbir şekilde zarar görmemeleri için gereken her şeyi yapıyoruz. Aksaray şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat konusundaki tecrübemizin de katkısı ile her zaman sorunsuz işlere imza atıyoruz.

Taşınma sürecinde eşyaların güvenliğinden dolayı duyulan kaygıları gidermek için paketlemeli nakliyat konusunda pratik çözümler üretiyoruz. Eşyaların korunaklı hale gelmesini sağlamak için paketlemeli nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilir ve bu sayede kendinizi daha da garanti altına alabilirsiniz.

Paketleme sürecinin nakliyat firmaları tarafından yapılmasının diğer bir avantajı da eşyaların uygun şekilde kategori edilmesidir. Bunun getirdiği yararlardan biri taşıma işleminin daha kolay hale gelmesidir. Personellerimiz eşyaları taşırken uygun sıra ile araçlara yerleştirir. Paketlemeyi kendi yaptığı için kırılacak ürünleri ilk baştan itibaren ayırır ve farklı renk bantları ile işaretleyerek indirme ve yükleme sırasında buna göre hareket eder. Eşyaların kolay taşınması aynı zamanda hız kazancı anlamına da gelmektedir.

Nakliyat iki ayaklı olarak düşünüldüğünde biri alınan adresten eşyaların araca yüklenmesi diğeri ise alınan eşyaların varılan adreste indirilmesidir. Her iki aşamada da kazanılan zaman toplamda ciddi seviyelere gelebilmektedir. Dağınık ve gereğinden fazla parçadan oluşan eşyalar her iki adımda da ekstradan zaman harcanmasına neden olur. Paketlemenin hız dışında getirdiği diğer bir kazanç da müşterilerimiz tarafındadır. Eşyaları boşaltmak istediğinizde bu işlemleri daha kolay şekilde yaparsınız. Tüm eşyaların nereye gideceği, nerede kullanılacağı ayrı ayrı paketleme yapıldığı için kolayca anlaşılabilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat için diğer bir zorlu tarafının da alınan eşyaların yerleştirilmesi olduğu düşünüldüğünde paketlemeli nakliyat hizmeti bu açıdan da oldukça faydalıdır. Firmamız ile paketlemeli nakliyat yaptırmak istiyorsanız bunu öncesinde belirtmeniz yeterli. Ekiplerimiz adresinize ulaştığında yanlarında paketleme ve ambalajlama için gereken tüm malzemeleri getirerek sizin için taşınma sürecinin zahmetli konularından birini profesyonellik ile çözecektir.

Firmamız eşyaların boyutuna göre çeşitli paketleme teknikleri uygulamaktadır. Bunun haricinde beyaz eşyalar, elektronik eşyalar için de özel ambalajlar kullanarak güvenlik seviyesini iki katına çıkarmaktadır.

Kullandığımız ekipmanlar piyasanın birinci sınıf ürünlerinden oluşması, sorunsuz bir nakliyat yaşamanız için büyük katkı sağlamaktadır. Paketleme ve nakliyat fiyatları eşyaların ağırlığına, modellerine ve hacmine göre değişiklik gösterir. Ayrıca asansör sistemi kullanılacaksa bu da fiyatı etkileyecektir. Bu nedenle en doğru fiyatı eşyaları tespit etmek için gelen ekiplerin yapacağı incelemeden sonra net şekilde öğrenebilirsiniz.