Evden eve nakliyat alanında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren firmamız, evini taşımak isteyen kişilerin tercih ettiği bir yer olmayı başardı. İşimize duyduğumuz saygı ve gösterdiğimiz özen ile birlikte kalitemizi hep üst seviyelerde tutmamız bu kadar çok tercih edilmemizin sebeplerinden biri oldu.

Evden eve nakliyat hizmetimizde kaliteli, profesyonel ve modern taşımacılık yöntemlerini kullanıyoruz. Bu sayede nakliye işlemlerini kısa sürede tamamladığımız gibi herhangi bir maddi kayıp yaşamadan süreci tamamlıyoruz.

Nakliye sırasında insanların en fazla çekindiği ve endişe duyduğu konuların başında eşyaların zarar görmesi vardır. Daha önceden yaşlanılan olumsuz tecrübeler bu endişenin doğmasına neden olsa da iyi ve kurumsal düzeyde bir firma ile çalışıldığında bu gibi sorunların ortaya çıkma ihtimali de ortadan kalkmaktadır.

Eşyaların zarar görmesine karışın nakliyat firmaları sigorta garantisi vermelidir. Sigortalı taşımacılık günümüzde firmaların mutlaka uygulaması gereken bir hizmet biçimidir. Taşıma sırasında, yolda, montajda eşyaların zarar görmesi halinde müşterilerin bundan maddi olarak etkilenmemesi için sigorta yapılması şarttır.

Akfırat evden eve nakliyat firmamız, eşyalarınızı yeni adresine götürdükten sonra sökülen eşyaları yeniden montajlar. Eşyaları eve yerleştirdikten sonra sizin de onayınızı olarak nakliyatı tamamlar.

Evden Eve Nakliyat Firması

Sigorta bedeli ise eşyalarınız alınmadan önce yönlendirdiğimiz ekip tarafından verilen raporla belirlenmektedir. Özellikle pahalı ve değerli eşyalar ayrı şekilde not edilir ve bunlar için bir sigorta tutarı belirlenir. Son kontroller yapıldıktan sonra olası bir zararda bunun bedeli sigortadan karşılanır.

Ancak firmamız bu gibi durumlar ile karşılaşmamanız için önlemleri ilk baştan almaktadır. Taşınma sırasında oluşabilecek darbelere karşı eşyaları güvenli hale getirmek için özenle paketleme ve ambalajlama yapmaktadır.

Ambalajlama ve paketleme şehirler arası nakliyat gibi mesafenin uzun olduğu taşınmalarda eşyaların ezilmesini, kırılmasını, darbe almasını önler.

Firmamız elektronik ürünler için köpük kullanmaktadır. Bu ürünler farklı şekilde paketlenerek nakliye araçlarında uygun yere yerleştirilmektedir. Bilgisayar, laptop, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi hassas ürünler için uygun yere yerleştirmenin yanında sabitlenebilmesi de çok önemlidir. Sabitleme noktasında farklı yöntemler kullanılabilir. Bunun için aracın taşımaya uygun olarak, bu alan için özel olarak tasarlanması gerekir.

Akfırat Şehirler Arası Nakliyat

Akfırat evden eve nakliyat firmamızda bulunan tüm nakliye araçları bu sektörde kullanılmak için üretilmiştir. Eşyaları yerleştirirken araçların buna elverişli olması büyük kolaylık sağlamaktadır. Araçlarımız yeni ve bakımlıdır. Düzenli olarak araç bakımları yapılmaktadır.

Evden eve taşıma hizmetinde profesyonel bir firmadan hizmet alındığında işler daha rahat şekilde yürür. Ancak özensiz ve programsız çalışma, tecrübe eksikliği, nakliyat dışında eşyaların sökülmesi ve montajlanmasında yeterli bilginin olmaması bu süreci daha zorlu hale getirir.

Taşınma konusunda istekli olan ancak sırf bunun yorgunluğu nedeni ile bu düşüncesinden vazgeçenlerin sayısı hiç de az değildir. Bunda önceki alınan hizmetlerin getirdiği olumsuz düşünceler olabileceği gibi eşyaların zarar görmesinden de çekinilebilir.

Firmamız müşterilerimiz bu isteklerini yerine getirebilmek için nakliyatın her aşamasında plan ve program yapmaktadır. Plan ve program yapıldıktan sonra size eşyaların ne zaman alınacağı, ne zaman ulaştırılacağı ve bunların ne kadar sürede çıkarılacağı bilgileri verilir. Titizlikle hazırlanan planlarımız sayesinde verdiğimiz zamanların dışına taşmadan, hiç bir zorluk ile karşılaşmadan taşınmanız için gereken her şey yapılır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Piyasada kaliteli hizmeti uygun fiyata alabileceğiniz firmamız, Türkiye’nin her yerine nakliyat yapmaktadır. Sadece ev için değil, ofis, dershane, iş yeri ve sanayi taşımacılığı yaptırmak için de bize ulaşabilirsiniz.