Akaretler evden eve nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz ve garantili şekilde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Elektronik, ahşap, antika, mobilya ürünlerinizi koruyacak şekilde aldığımız önlemler dışında sigortalı nakliye anlayışımız ile güvenle tüm taşınma sürecini hiçbir zahmete girmeden tamamlayabilirsiniz.

Bir firma ile anlaşmadan önce sormanız gereken ilk sorulardan biri sigorta yapıp yapmadığıdır. Günümüz nakliye anlayışında işini profesyonelce yapan, taşıma şartlarını yerine getiren ve bunları uygulayan her firmanın sigorta yapma zorunluluğu vardır. Bu nedenle firma seçmek zorlanıyorsanız, güven duyma konusunda tam olarak net bir sonuca varamıyorsanız sigorta yapan yerlere yönelebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız büyük ya da küçük eşya grubu fark etmeksizin her zaman sigorta güvencesi vermektedir. Eşyaların zarar görmesine karşın önlemleri en üst düzeyde almamıza rağmen, yine de sizlere sigorta güvencesi vermekteyiz. Sigorta kapsamına küçük aletlerden büyük eşyalara tüm ürünler dahil edilmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Sigortada belirtilecek miktar genelde eşyalar incelendikten sonra edinilecek bilgiler doğrultusunda yapılır. Eşyaların durumuna ve çokluğuna göre bir fiyat verilerek tüm eşyalar bu tutardan karşılanmak üzere sigortalanmış olur. Bu miktar 30 bin lira ile 60 bin lira arasında değişmektedir. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar son kez incelenir. Zarar gören ürünler olduğunda öncelikle onarım işlemi hemen orada yapılır. Orada onarılmayacak problemler için eşyalar atölyelere taşınır ve işlemleri tamamlandığında tekrar getirilir. Bunun dışında eksik ürün olduğunda, kırık eşyalarda ortaya çıkan maddi kayıp daha önceden belirlenen sigorta tutarından karşılanır. Evden eve taşıma konusunda sigortanın önemi bu nedenle fazladır. Yine de bu tür sorunnların çıkması can sıkıcı olacağı için önlemleri en başında almak her zaman daha doğrudur.

Akaretler Evden Eve Taşıma

Sigorta kadar diğer bir önemli konu ise eşyaların korunmasıdır. Eşyaların korunaklı şekilde araçlara yerleştirilmesi ve taşınması durumunda sigorta kullanımına da gerek kalmayacaktır. Akaretler evden eve nakliyat personelleri yıllardır müşterilerimizin taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bunun getirmiş olduğu tecrübe ile en doğru şekilde eşyaları araçlara yerleştirmektir.

Araçlara yerleştirmeden önce eşyalar özel koruyucu ambalajlar ile kaplanır. Bu ambalajlar eşyaların darbelerden etkilenmesini önler. Ambalajlama işleminin iyi yapılması durumunda eşyalar hiçbir zarar görmeden yüzlerce kilometre yol gidebilir. Firmamız bu tür araç ve gereçlerde her zaman kaliteli olanları tercih etmektedir. Piyasada nakliye sektörü için üretilen en dayanıklı ambalajlara sahip olan firmamız, uzman personellerimiz ile eşyalarınızın zarar görme ihtimalini de ortadan kaldırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Peki bu neden bu kadar önemlidir? Ambalaj özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, fırın gibi pahalı ürünlerin zarar görmesini engeller. Özellikle son dönemde üretilen beyaz eşyalar ve elektronik ürünler daha hassas olarak üretildiğinden bunların korunmasına iki kat daha fazla dikkat edilmelidir. Araçlara yerleştirirken üzerine başka bir eşya konmamalı ve yol boyunca sarsılması önlenmelidir. Tabii ki bunun için araç içinin de taşımaya elverişli olması ve yeteri kadar büyük olması gerekir.

Eşyaları almaya gelen personellerimiz nakliyede olduğu kadar montaj konusunda da oldukça bilgili ve tecrübelidir. Mobilya, elektronik ürünler, yatak, dolap ve koltuk takımlarını kısa sürede sökerek paketler ve araçlara yükler. Aynı şekilde taşındığı yerde montajlarını yapar. Böylece taşındıktan sonra eşyaları tekrar birleştirme ile uğraşmamış olursunuz.

Akaretler evden eve nakliyat hizmetimiz ile güvenle eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık işlemlerinizi firmamız aracılığı ile yaptırarak zamandan ve paradan kazanç elde edebilirsiniz.