Bir yerden başka bir yere taşınmak oldukça zahmetlidir. Hem öncesinde yapılan toparlanma aşaması hem de sonrasında eşyaları yeni eve yerleştirmek ciddi zaman ve emek gerektirir. Bunu daha önceden en az bir kez taşınmış olanlar çok daha iyi anlayacaktır. İşler bu kadar zorlayıcıyken nakliye firmasını doğru seçmemek, nakliyede oluşan hatalar, sökülen büyük eşyaların eksik montajlanması veya hiç montajlanmaması zorluk seviyesini daha da yukarı çıkaracaktır. Bu nedenle işinde güvenilir ve kendini belli bir kalitenin üzerinde konumlandırmayı başarmış firmalar ile çalışmak daha doğrudur. Acıbadem evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınma sürecini daha rahat tamamlamanızı sağlamaktayız.

Firmamız senelerdir evden eve taşıma sektöründe hizmet vermektedir. Uzun zaman boyunca yaptığımız taşıma işinde edindiğimiz tecrübeler ile bugün eksiksiz, sorunsuz ve hızlı şekilde evden eve nakliyat yapmaktayız. Kullandığımız taşıma yöntemleri sayesinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna giden eşyaları bile güvenle yeni adresine ulaştırmaktayız. Güvenliğin yanında hız ve kalitemizi de her zaman üst seviyede tutmaktayız.

Aldığımız işlerde önem verdiğimiz temel konulardan biri müşterilerimizin aldığı hizmetten duyduğu memnuniyettir. Firmamız bu konuda oldukça başarılıdır. Olumlu geri dönüşler alarak her geçen dönem daha fazla insana ulaşarak onların da nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşyaların güvenliğinin sağlanması nakliye firmalarının öncelikli görevleri arasındadır. Eşyaların güven içinde taşınmasında ise yapılması zorunlu olan, personellerin mutlaka dikkat etmesi gereken birkaç nokta vardır. Taşınma öncesinden başlayan bu süreç eşyalar yeni eve taşınana kadar devam etmektedir.

Bunlardan ilki eşyaların doğru şekilde araca yerleştirilmesidir. Eşyaların gelişi güzel nakliye aracına yerleştirilmesi yol şartlarına da bağlı olarak nakliye sırasında düşmesine neden olabilir. Bunun dışında yanlış yerleştirmeler nedeni ile ezik ve kırıklar da ortaya çıkabilir. İnternete bakıldığında taşınma sırasında en fazla şikayetçi olunan konuların başında da bu gelmektedir.

Bunların önlenmesi için personelin işini önemsemesi ve nakliyecilik standartlarına uygun olacak biçimde gereken adımları atması gerekmektedir. Alınan her eşya uygun sıra ile araca yerleştirilmeli ve sonrasında tek tek sabitlenmelidir. Özellikle gidilecek yol uzunsa bunun önemi daha da artmaktadır. Acıbadem evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle taşıyarak nakliye araçlarımıza yerleştiriyoruz. Personellerimiz titizlikle çalışarak her bir eşyanın sabit şekilde taşınması için gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır.

Acıbadem Evden Eve Taşıma

Eşyaların doğru bir şekilde taşınmasının diğer bir şartı ise nakliye araçlarıdır. Nakliyeciliğe uygun olmayan araçlarla yapılan işlerde eşyaların zarar görmemesi neredeyse imkansızdır. Öncelikle aracın yeterli büyüklükte olması gerekir. Eşyaların sığmaması veya zor sığması durumunda eşyalar mutlaka zarar görecektir. Bu nedenle nakliye firmaları arasından seçim yaparken hangi araç ile çalıştığını sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sorularınızı sorarken aynı zamanda eşyalarınızın durumundan da bahsetmeniz durumunda firmanın eşyaları taşıyabilecek kapasitede aracı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Firmamızda olduğu gibi taşınma öncesinde yapılan ekspertiz çalışması sayesinde bu gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Bu durum özellikle evinde fazla eşyası bulunanlar için daha da büyük bir önem taşımaktadır. Evden eve nakliyat için elimizde bulunan araçlar çeşitli özellikte ve kapasitededir. Evinizde ne kadar fazla eşya olursa olsun firmamızda o eşyaları taşıyacak bir nakliye aracı mutlaka olacaktır.

Firmamız için müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedeftir. Bu nedenle araçlarımızın sorunsuz bir şekilde nakliyeyi tamamlaması için gereken bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımız en uzun mesafelere bile zorlanmadan gidebilecek donanımdadır. Araçlarımız için nakliye için özel olarak tasarlanmıştır. Bu da eşyaların sabitlenmesini kolaylaştırırken, eşyaların üst üste binmesini önlediğinden ezilme, kırılma, çökme gibi istenmeyen durumları da engellemektedir.

Acıbadem Evden Eve Nakliye Firmaları

Firmamızın senelerdir yer aldığını evden eve nakliyat piyasasında her zaman tecrübeli ve işinde usta olan personel ve araç şoförleri ile çalışmaktadır. Nakliye araçlarını kullanan şoförlerimiz hem eşyalarınız güvenliğini hem de personellerimizin can güvenliğini tehlikeye atmayacak kadar ustadır.

Araçlarımız son derece modern yapıdadır. Nakliye için bir araçta olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Bu da hem işin kolaylaşmasını sağlarken aynı zamanda buna bağlı olarak hız konusunda da ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Eşyaların hızlı bir şekilde yeni adresine taşınmasını herkes ister. Hız, aynı zamanda güvenliği de elden bırakmadan hem yolda hem de eşyalar yüklenirken ve indirilirken gösterilecek performansa bağlıdır. Performansı etkileyen faktörlerden biri de tecrübedir. Personellerimiz hem eşyaların taşınmasında hem de eşyaların sökülmesinde ve yeniden montajlanmasında uzmandır. Yıllardır müşterilerimizin yeni evlerine ulaşmasına yardımcı olan ekiplerimiz hem elektronik hem de mobilya türündeki eşyaların montajını kısa sürede yapmaktadır. Firmamızda bu montajların yapılmasını sağlayacak tüm araç ve gereçler de bulunmaktadır.

Firmamız Acıbadem evden eve nakliyat hizmetinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına devam etmektedir. Nakliye öncesinde, nakliye sırasında ve sonrasında kullanılan tüm malzemeler son dönemde üretilen, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kalitededir. Firmamızla çalışmanız durumunda tüm bu imkanlardan uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.